اخبار ارز دیجیتال

“عوامل دستور کار ضد رمز” – جامعه جنسلر را برای سرکوب کراکن مقصر می داند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کیفرخواست اخیر SEC علیه کریکن صرافی کریپتو به دلیل برنامه سرمایه گذاری آن باعث ایجاد لرز در صنعت کریپتو شده است.

به نظر می رسد که اعضای جامعه ارزهای دیجیتال از اتهامات اخیر علیه صرافی کریپتوکارنسی کراکن در ارتباط با برنامه staking-as-a-a-service آن در ایالات متحده خشمگین هستند.

در ۹ فوریه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اعلام کرد که شکایت خود را علیه کراکن به دلیل “عدم ثبت پیشنهادات و فروش برنامه سهامداری ارز دیجیتال خود به عنوان یک سرویس” حل و فصل کرده است. اوراق بهادار تحت صلاحیت آن.

کراکن با پرداخت یک جریمه ۳۰ میلیون دلاری تسویه حساب کرده و موافقت کرده است که خدمات سهامداری به سرمایه گذاران خرده ایالات متحده را فوراً متوقف کند، اما به ارائه خدمات سهامداری خارج از کشور ادامه خواهد داد.

به نظر می رسد این اقدام نه تنها جامعه رمزنگاری را به طور کلی، بلکه سرمایه گذاران، سیاستمداران و مدیران صنعت را نیز خشمگین کرده است.

شریک Cinneamhain Ventures و گاو اتریوم، آدام کوکران، گری جنسلر، رئیس SEC را صدا زد و او را به عنوان یک “عامل برنامه ضد رمزنگاری” به جای تنظیم کننده توصیف کرد و سم بانکمن-فرید را با FTX یکسان کرد. من سؤال کردم که چرا استانداردها اعمال نمی شوند. :

کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاک چین در بیانیه ای در ۹ فوریه که در توییتر به اشتراک گذاشته شد، گفت که وضعیت فعلی این است که کنگره، نه SEC، با بازیگران صنعت کار می کند تا آن را درست کند. پیشنهاد کرد که این یک نمونه کتاب درسی است که چرا ما باید چنین چیزی را تصویب کنیم قوانین

نماینده تام ایمر، منتقد قدیمی گری جنسلر، اهمیت شرط بندی روی اکوسیستم ارزهای دیجیتال را تکرار کرد.

در ۹ فوریه در توییتر کارگردانقانونگذاران توضیح دادند که سرویس‌های مخاطره‌آمیز نقش کلیدی در «ساخت نسل بعدی اینترنت» خواهند داشت و «استراتژی برزخ» بیشترین آسیب را به «آمریکایی‌های روزمره» وارد می‌کند و آنها به زودی شروع به جستجوی چنین خدماتی کردند. ممکن است مجبور شود برای … خارج از ساحل واکشی کند.

در همین حال، رایان شان آدامز، بنیانگذار نمایش اتریوم بانکلس، در ۹ فوریه به ۲۲۰۸۰۰ دنبال کننده توییتر خود گفت که SEC می توانست به جای شارژ ناگهانی کراکن، اقدامات دیگری را انجام دهد. من پیشنهاد کردم که این کار انجام شود.

دیگر اعضای جامعه پرسیده شد کراکن چگونه توانست در تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار ثبت نام کند، زیرا هیچ «مسیر روشنی» برای تأیید ارزهای رمزنگاری شده وجود نداشت؟

دیگران پیشنهاد شد با توجه به اینکه کراکن چهارمین اعتبارسنجی بزرگ اتریوم است، طبق پلتفرم معیارهای روی زنجیره نانسن، می تواند بر لایه اجماع اتریوم تأثیر بگذارد.

مربوط: “Kraken Down” – کمیسر SEC آژانس خود را برای اقدامات اخیر متهم کرد

با این حال، همه با تصمیم SEC مخالفت نکردند. گاو نر برجسته بیت کوین، مایکل تالر، که مدت‌هاست ETH و سایر ارزهای رمزپایه اثبات سهام را به عنوان اوراق بهادار در نظر می‌گیرد، معتقد است که اگر سرمایه‌گذاران خرده‌فروش به ارائه‌دهندگان خدمات سهامداری خارجی واگذار شوند، توکن‌ها با تحلیل آقای جنسلر در مورد “از دست دادن کنترل” موافق خواهم بود. .

در همین حال، جیک چروینسکی، وکیل انجمن بلاک چین و افسر ارشد سیاست‌گذاری، اشاره کرده است که چنین «تسویه‌نامه‌ها قانون نیستند» و تصمیم تسویه حساب کراکن یک تصمیم اقتصادی است و نه قانونی.

این بحث در حالی مطرح می‌شود که برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین‌بیس، هشدار می‌دهد که «مقررات اجباری» برای نوآوران آمریکایی «راه بدی» خواهد بود، زیرا کمیسیون SEC آن را به اجرای اقداماتی علیه ارائه‌دهندگان خدمات در معرض خطر متهم کرد، زیرا من گفتم این کار خواهد بود. .نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا