🚨 اخبار ارز دیجیتال

عصر اتریوم به ۵ دلیل کلیدی در راه است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علی‌رغم برخی تردیدها، پنج دلیل قانع‌کننده وجود دارد که اتریوم آینده‌ای روشن از منظری متعادل دارد. چشم انداز.

  1. اکوسیستم برتر در مقایسه با L2 بیت کوین:

در حالی که پیاده سازی لایه ۲ بیت کوین (L2) در حال بهبود است، در حال حاضر از نظر عملکرد و تجربه کاربری از اتریوم عقب مانده است. اتریوم تا حد زیادی به دلیل اکوسیستم بالغ تر و پذیرش گسترده تر، خود را به عنوان پلتفرم انتخابی برای توسعه دهندگان تثبیت کرده است. با وجود سر و صدایی که پیرامون پتانسیل توسعه اپلیکیشن بیت کوین وجود دارد، اتریوم همچنان انتخاب توسعه دهندگانی است که به دنبال راه حل های قوی، آزمایش شده و همه کاره هستند.

ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView
  1. چالش های نظارتی ممکن است قابل توجه نباشند:

صحبت های زیادی وجود دارد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) احتمالا اتریوم را به عنوان یک اوراق بهادار طبقه بندی می کند. با این حال، نتیجه این بررسی نظارتی هنوز مشخص نیست. حتی اگر اتریوم با برخی موانع نظارتی روبرو شود، نقش اصلی آن در بخش‌های مالی و فناوری، با حمایت قابل توجه مدیران دارایی‌های بزرگ فناوری و مالی سنتی (tradfi)، نشان می‌دهد که می‌تواند در برابر چالش‌های بالقوه مقاومت کند.

  1. مقیاس پذیری و رقابت از سولانا:

Solana به عنوان یک پلتفرم بلاک چین مقیاس پذیرتر شناخته شده است که رشد سریعتر برنامه ها را امکان پذیر می کند. با این حال، مزایای مقیاس پذیری آن با خطرات فنی و تنوع کمتر در پایگاه مشتری در مقایسه با اتریوم همراه است.

  1. پذیرش توسط بازیگران اصلی مالی:

موسسات مالی بزرگی مانند ویزا، مسترکارت، جی پی مورگان و سیتی بانک راه حل های بلاک چین را جدا از اتریوم بررسی کرده اند. اما قابلیت همکاری و شبکه داخلی اتریوم در نهایت می تواند این غول ها را جذب کند. توانایی بلاک چین برای کار در مقیاس جهانی قابل اعتماد، آن را به یک ستون فقرات جذاب برای عملیات مالی آینده تبدیل می کند.

  1. رابطه همزیستی با محلول های لایه ۲:

این تصور غلط وجود دارد که ارزش در درجه اول به فناوری های لایه ۲ تعلق می گیرد تا خود اتریوم. در حقیقت، اتریوم و راه حل های لایه ۲ آن یک رابطه همزیستی دارند. موفقیت برنامه‌هایی که در شبکه اتریوم اجرا می‌شوند، ارزش پلتفرم اصلی را افزایش می‌دهد، مشابه اینکه راه‌آهن‌ها از کسب‌وکارهایی که فعال می‌کند سود می‌برند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا