اخبار ارز دیجیتال

اولین نسخه محدود NFT AFL در کمتر از 12 ساعت به فروش می رسد

بسته‌های دیجیتال نسخه محدود هر کدام با قیمت 34.39 USDC فروخته می‌شوند و پس از فروش در اولین افت، بیش از 130000 دلار به دست آورده‌اند.

اولین نسخه محدود توکن غیرقابل تعویض لیگ فوتبال استرالیا (AFL) روز چهارشنبه در فضای مجازی منتشر شد و در کمتر از 12 ساعت به فروش رسید.

در 17 آگوست، لیگ فوتبال “Ripper Skipper 2022” را از طریق برنامه AFL Mint آغاز کرد و به افرادی که در “فهرست مجاز” هستند اجازه می‌داد یکی از 3800 بسته رزرو شده برای قطره را خریداری کنند.

بسته‌ها هر کدام با قیمت 34.39 USDC فروخته می‌شوند و برآورد می‌شود که این پروژه بیش از 130000 دلار در USDC جمع‌آوری کرده باشد.

Ripper Skipper 2022 NFT با استفاده از ویدئو و صدا، 78 لحظه کلیدی و برجسته از فصل 2021 را به نمایش می گذارد. هر بسته شامل 3 لحظه با کمیاب متفاوت است: Common، Deluxe، و Ovation.

محتوای دیجیتال نسخه محدود نیز در دسترس است. کسانی که در اولین قطره شرکت می کنند، 10% شانس برنده شدن در AFL Mint Genesis Ball دارند.

اولین ضرابخانه در عرض چند ساعت فروخته شد، اما افراد بیشتری در 24 آگوست به ضرابخانه دیگری دسترسی خواهند داشت.

AFL سهام Metaverse Plan

در حالی که NFT ها گواهی های دیجیتالی ذخیره شده در یک بلاک چین هستند که مالکیت یک دارایی دیجیتال یا فیزیکی (اغلب آثار هنری) را اثبات می کنند، AFL Mint این مفهوم را گسترش داده است تا شامل رویدادهای روز مسابقه، بلیط ها و برنامه هایی برای ارائه فرصت ملاقات در Metaverse به بازیکنان شود.

کایلی راجرز، مدیر کل اجرایی بخش مشتریان و تجاری AFL، گفت که امیدوار است از این فناوری برای ارائه تجربه بهتری برای طرفداران استفاده کند.

ما از طریق نام تجاری AFL Mint خود، لحظات هیجان‌انگیز جدیدی را در رقابت‌های مردانه و زنانه، به‌علاوه بزرگان گذشته و سایر محصولاتی که تجربه‌های منحصربه‌فردی را برای طرفداران به ارمغان می‌آورند، راه‌اندازی می‌کنیم. آزادی خود را جشن بگیرید.»

AFL در ماه آوریل بازار NFT خود را AFL Mint اعلام کرد و شراکت پنج ساله خود را با Be Media، شعبه مستقر در پرت غول بازی NFT Animoca Brands در هنگ کنگ، فاش کرد.

مرتبط: لیگ فوتبال استرالیا قراردادی 25 میلیون دلاری با Crypto.com تضمین می کند

این بازار در سال 2023 راه اندازی می شود و امکان خرید و فروش فوری بین طرفداران و کلکسیونرها را فراهم می کند.

رهبری را دنبال کنید

با راه‌اندازی Ripper Skipper 2022 NFT، AFL از دیگر قوانین ورزشی بین‌المللی که به دنیای Web3 وارد شده‌اند، پیروی کرده است.

NBA در سال 2020 با تحسین منتقدان بازار NBA Top Shot را راه اندازی کرد. در همین حال، UFC در فوریه سال جاری UFC Strike را ایجاد کرد.

سایر قوانین ورزشی استرالیا نیز از همین روش پیروی کرده اند. کریکت استرالیا (CA) و انجمن کریکت کاران استرالیا (ACA) در ماه آوریل با پلتفرم کلکسیونی مستقر در سنگاپور و شرکت تجاری NFT BlockTrust قراردادهای مجوز چند ساله امضا کردند.

در همین حال، لیگ راگبی کوئینزلند 10000 NFT با عنوان “The Ultimate Queenslander NFT” را در Flow Blockchain حذف کرده است.نویسنده: Stephen Katte

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا