اخبار ارز دیجیتال

انجمن ADA از آمدن زیرساخت ابری هواوی به Cardano هیجان زده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

هنگامی که Emurgo، سازمان موسس بلاک چین کاردانو، شراکتی را اعلام کرد که زیرساخت ابری هواوی را به اکوسیستم کاردانو می‌آورد، جامعه کاردانو از هیجان غوغا می‌کند.

جامعه کریپتو با اشتیاق از این خبر استقبال کرد. احساسات بسیار مثبت هستند و بسیاری انتظار رشد در پذیرش و مطلوبیت کاردانو را دارند. نهنگ کاردانو، یک حساب کاربری X متمرکز بر کاردانو، هیجان در مورد آخرین همکاری در X را به اشتراک می گذارد.

Emurgo Cardano با Huawei Cloud، یکی از برترین شرکت‌های رایانش ابری جهان، برای گسترش پشتیبانی از گره اعتبارسنجی خود، شریک شده است. این همکاری لحظه ای مهم را برای کاردانو رقم می زند و وعده تقویت قابلیت های آن و گسترش دامنه آن را می دهد.

این مشارکت، زیرساخت‌های ابری هواوی را به اکوسیستم کاردانو می‌آورد و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا از آن برای ساخت راه‌حل‌های Web3 در بالای Cardano استفاده کنند که در نتیجه رشد و پذیرش در آسیا-اقیانوسیه و آفریقا افزایش می‌یابد.

به طور مشابه، انتظار می رود که این همکاری مقیاس پذیری و قابلیت همکاری خدمات ابری Cardano را بهبود بخشد. کاردانو همچنین به بازار هوآوی دسترسی پیدا خواهد کرد، پلتفرمی که توسط بسیاری از شرکت‌های بزرگ استفاده می‌شود و قابلیت‌های Web3 خود را گسترش می‌دهد.

این نقطه عطف اولین قدم به سوی همکاری بیشتر بین Emurgo و Huawei در آینده است که پذیرش تجاری را از طریق گره‌های اعتبارسنجی، رویدادها و همکاری‌های فناوری افزایش می‌دهد.

از آنجایی که جامعه کاردانو مشتاقانه منتظر جزئیات و به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد ادغام با زیرساخت ابری هواوی است، هیجان برای مزایا و فرصت‌های بالقوه این امر افزایش می‌یابد.

در زمان نوشتن این مقاله، ADA با ۱.۲۳ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۵۸۴ دلار رسیده است. علی، تحلیلگر کریپتو معتقد است که هیچ چیز برای کاردانو از نظر حرکت قیمت تغییر نکرده است. ADA دقیقاً همان جایی است که باید باشد، در محدوده ۰.۵۵-۰.۸۰ دلار قبل از افزایش به ۱.۷۰ دلار تثبیت می شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا