اخبار ارز دیجیتال

کمیسر موقت FDIC ایالات متحده نسبت به استیبل کوین های مجاز برای پرداخت ها خوش بینانه محتاطانه است

مارتین گرونبرگ، رئیس موقت شرکت بیمه سپرده فدرال، گفت که رگولاتورها به اطلاعات بیشتری در مورد ارزهای دیجیتال نیاز دارند و صنعت کریپتو نیاز به درک بهتر FDIC دارد.

رئیس موقت مارتین گرونبرگ از شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) در ۲۰ اکتبر از کاربرد بالقوه استیبل کوین ها و رویکرد FDIC برای بانک هایی که در نظر دارند در فعالیت های مرتبط با رمزنگاری در نظر گرفته شوند، اعلام کرد. او هیچ مدرکی مبنی بر ارزش آنها ندید، اما اذعان کرد که استیبل کوین های پرداخت مستحق بررسی بیشتر هستند.

گرونبرگ سخنرانی خود را در مؤسسه بروکینگز با ابراز ناامیدی آغاز کرد که برای بسیاری از تنظیم کننده ها عادی به نظر می رسد.

به محض اینکه خطرات برخی از دارایی های رمزنگاری آشکارتر شود، فناوری زیربنایی تغییر خواهد کرد یا مورد استفاده یا مدل تجاری دارایی های رمزنگاری تغییر خواهد کرد. آنها به طور منظم با پروفایل های ریسک متمایز به بازار عرضه می شوند که می توانند به طور قابل توجهی ایجاد کنند. خطرات مختلف.»

با توجه به این مشکلات، FDIC به درک و در نهایت ارائه بازخورد نظارتی بر دارایی‌های رمزنگاری شده از طریق نامه‌هایی که بانک‌ها باید برای اطلاع رسانی به مقامات از فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری خود استفاده کنند، کمک می‌کند. ما تلاش می‌کنیم اطلاعات مهمی را جمع‌آوری کنیم. مشتریان و بیمه‌شدگان نیز باید اطلاعات بهتری داشته باشند. گرونبرگ گفت: درک نحوه عملکرد FDIC.

مطالب مرتبط: پذیرش کریپتو: چگونه بیمه FDIC بیت کوین را برای توده ها به ارمغان می آورد

گرونبرگ با عطف به استیبل کوین‌ها گفت که «هیچ‌کس هنوز ارزش خود را از نظر سیستم پرداخت گسترده‌تر از اکوسیستم کریپتو نشان نداده است، اما «وسیله‌ای برای جلب رضایت مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها است.» این یک استیبل کوین پرداخت ویژه طراحی شده است. ” نیاز به پرداخت‌های بلادرنگ – ممکن است ارزش توجه داشته باشد.

گرونبرگ گفت، استیبل کوین های پرداخت می توانند چشم انداز صنعت بانکداری را به طور اساسی تغییر دهند. بسیاری از تغییرات بالقوه ای که او دید، منفی بودند، حتی اگر تنظیم صدا، پشتوانه یک به یک و یک سیستم دفتر کل مجاز مورد نیاز بود. ادغام و واسطه گری زدایی در سیستم بانکی (به ویژه بانک های محلی) و واسطه گری اعتباری، که «می تواند مبنایی برای انواع جدیدی از بانکداری سایه ایجاد کند»، از جمله خطراتی بود که گرونبرگ شناسایی کرد.

در ماه آگوست، FDIC توسط افشاگران متهم شد که بانک‌ها را از تجارت با شرکت‌های مرتبط با رمزارز منصرف می‌کند.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا