اخبار ارز دیجیتال

معاون CoC Michael Hsu: ارزهای دیجیتال “نابالغ” هستند اما ممکن است نیازی به حذف نداشته باشند

یکی از معاونان مقام آمریکایی به شک و تردید معروف خود در مورد صنعت ارزهای رمزنگاری شده تفاوت ظریفی اضافه کرد، اما در سخنرانی در مورد ریسک و مقررات نسبت به اصلاحات هشدار داد.

در یک سخنرانی دو مضمونی که در 11 اکتبر برگزار شد، مایکل هسو، مدیر ارزهای دیجیتال ایالات متحده، تردید خود را در مورد ارزهای دیجیتال تأیید کرد و موضع خود را در مورد مقررات روشن کرد. با توجه به سیستم مالی، نمی توانم با قطعیت بگویم که ارزهای دیجیتال بی فایده هستند و باید حذف شوند.

هسو روز خود را در هفته فین‌تک DC آغاز کرد و در آنجا درباره شناسایی ریسک‌ها صحبت کرد. یکی از «عدسی‌های» خطری که او از آن صحبت می‌کرد، اسکئومورفیسم یا ارجاع به آشنا برای توضیح ناآشنا بود. این امری متداول است که گاهی اوقات در طراحی نرم‌افزار با ممارست مواجه می‌شود.

سو گفت، وقتی اسکیومورفیسم برای ارزهای دیجیتال اعمال شود، می تواند به عنوان یک پل یا استتار عمل کند. او پس از سخنرانی رسمی خود از یک مثال استیبل کوین در نظرات خود استفاده کرد. سو گفت، این ایده سپرده های بانکی را قرض می گیرد و “این ایده را دارد که مانند پول کار می کند.”

مطالب مرتبط: Nexo سهام بانک Chartered ایالات متحده را تصاحب کرد

زو تاکید کرد که ارزهای رمزنگاری شده “صنعتی نابالغ مبتنی بر فناوری نابالغ” هستند و هر تلاشی برای ادغام عملکردهای چندگانه به خطر می افتد که سیستم کلی به ترکیبی تبدیل شود که از ضعیف ترین حلقه آن قوی تر است. او گفت که حتی اگر سعی کند ارزهای دیجیتال را در TradFi ادغام کند ، هیچ یک در وضعیت فعلی خود پایدار نخواهد بود.

در نهایت، سو در مورد شفافیت و دانش صحبت کرد. او گفت که رگولاتورهای صنعت تمایل به افشای اطلاعات به عنوان یک حالت دوگانه دارند، اما خاطرنشان کرد:

“چند نفر می توانند کد اتریوم Solidity را بخوانند؟ تعداد بسیار کمی است، اما صنعت دوست دارد در مورد شفافیت آن صحبت کند.”

سو در میزگرد دانشکده حقوق هاروارد بعدازظهر آن روز گفت که مقررات بین رام کردن و پذیرش ارزهای دیجیتال در نوسان است.

«امروزه، شرکت‌کنندگان ارزهای دیجیتال (و به طور کلی فین‌تک) فهرستی از تنظیم‌کننده‌ها و مرزهای نظارتی برای انتخاب دارند. […] مرز بین مقررات مناسب و بسیار ملایم می تواند محو شود. ”

سو در پایان می‌گوید: «تردید من در مورد ارزهای دیجیتال ناشی از ناامیدی است که امیدوارکننده‌ترین نوآوری‌ها به دلیل تبلیغات و وسواس در تجارت از بین رفته‌اند.

نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا