اخبار ارز دیجیتال

رجی فاولر، “بانکدار سایه” متهم به دنبال شش ماه حبس در زندان است

در این درخواست به مسائل مربوط به سلامت شخصی وکیل فاولر و نیاز به دریافت مطالب بیشتر از اروپا اشاره شده است.

مالک سابق تیم NFL و ادعا شده “بانکدار سایه” رجی فاولر، که ممکن است با 30 سال زندان روبرو شود، از دادگاهی در ناحیه جنوبی نیویورک درخواست اقامت 6 ماهه کرده است.

از نظر فنی، وکیل فاولر، اد ساپون، درخواست “تعویق طولانی غیرمعمول” کرده و “وضعیت پزشکی جدی” و اطلاعات مربوط به پرونده خود را از موسسات مالی، نهادها و افراد مستقر در اروپا درخواست کرده است.

به گفته روزنامه‌نگار مستقل، امی کاستور، که در مورد توسعه گزارش داد، ساپونه این درخواست را در 10 سپتامبر ارائه کرد. دادستان ها با این تعویق مخالفت نکردند، بنابراین حداقل شش ماه آزادی به فاولر داده می شود. او در حال حاضر با قید وثیقه آزاد شده و در آریزونا زندگی می کند.

این مرد 63 ساله گفت که بانک سایه بازوی ارزهای دیجیتال Crypto Capital را اداره می کند، که در مرکز یک شکایت جنجالی علیه iFinex Inc، شرکت مادر صرافی ارزهای دیجیتال Bitfinex و شرکت مادر صادرکننده استیبل کوین Tether محکوم شده است. دادستان های ایالات متحده ادعا می کنند که فاولر خدمات انتقال پول بدون مجوز را به چندین شرکت ارزهای دیجیتال ارائه کرده و از طرف یک کارتل مواد مخدر کلمبیایی مرتکب کلاهبرداری بانکی و پولشویی شده است.

مربوط: طلبکاران Mt. Gox قادر به تعیین تاریخ بازپرداخت نیستند، اما بازار تحت تأثیر قرار نگرفت

شکایت علیه Bitfinex و Tether مبنی بر اینکه iFinex وجوه مختلط بین دو شرکت را برای پوشش زیان 850 میلیون دلاری متحمل شده توسط Bitfinex در معاملات خود با Crypto Capital به پایان می‌رساند، در فوریه 2022 پایان می‌یابد. این دو شرکت به پرداخت 18.50 دلار جریمه مدنی به ارزش 1 میلیون دلار محکوم شدند. و تعلیق عملیات تجاری در نیویورک.

با این حال، فاولر در سال 2020 یک قرارداد اعتراف به گناه را رد کرد، اما در کمال تعجب در آوریل 2022 قرارداد را امضا کرد. به گفته کاستور، این پیچ و تاب را می توان با دلایل اقتصادی توضیح داد. ، و جلسات دادگاه برای پوشش کار او بودجه قابل توجهی را طلب می کرد.

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا