اخبار ارز دیجیتال

گزارش: همدستان «روجا ایگناتوا» «ملکه رمزارز» با استرداد به آمریکا مواجه شدند

یک تبعه بریتانیایی که با استرداد مواجه است متهم به پولشویی ۱۰۵ میلیون دلاری از طریق طرح پونزی مجازی OneCoin است که در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد.

کریستوفر همیلتون مرد بریتانیایی که گفته می‌شود با طرح ارزهای رمزنگاری شده روجا ایگناتوا “ملکه رمزنگاری” وان‌کوین مرتبط است، بنا به اتهامات مربوط به کلاهبرداری که مربوط به سال ۲۰۱۴ است، با استرداد به ایالات متحده مواجه است.

بر اساس گزارشی که روز سه شنبه از خبرگزاری قانون Law360 منتشر شد، یک قاضی بریتانیایی به همیلتون اجازه می دهد به اتهام کلاهبرداری و پولشویی به ایالات متحده استرداد کند. گفته می‌شود که همیلتون در ۱۰۵ میلیون دلار از طریق طرح پونزی مجازی OneCoin که بیش از ۴ میلیارد دلار را از طریق فروش بسته‌هایی که در سال ۲۰۱۴ آغاز شد، از بیش از سه میلیون سرمایه‌گذار کلاهبرداری کرد، دست داشت.

بر اساس توافقنامه استرداد دوجانبه بین ایالات متحده و بریتانیا که در سال ۲۰۰۳ امضا شد، شاخه اجرایی دولت بریتانیا – در این مورد، احتمالاً وزیر کشور پریتی پاتل – به انتقال همیلتون به بازداشت ایالات متحده ادامه خواهد داد. تصمیم بگیرید که آیا روند استرداد. طبق گفته وزارت دادگستری ایالات متحده، ممکن است ماه ها یا سال ها تکمیل شود. همیلتون همچنین می تواند به این تصمیم اعتراض کند.

مربوط: بر اساس گزارش ها، الکساندر وینیک پس از استرداد در راه آمریکا بود

ایگناتوا در ماه ژوئن به دلیل مشارکت در طرح پولزی ارزهای دیجیتال در لیست ۱۰ مورد تحت تعقیب FBI قرار گرفت. به گفته FBI، آخرین مکان شناخته شده کریپتوکوئین، آتن در سال ۲۰۱۷ بود. FBI پیشنهاد داده است که برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری او شود تا ۱۰۰۰۰۰ دلار بپردازد. یوروپل همچنین برای “اطلاعات مادی” در مورد محل اختفای ایگناتوا جایزه ۵۰۰۰ یورویی در نظر گرفته است.

اف‌بی‌آی در ماه ژوئن گفت: «ایگناتوا ظاهراً اظهارات و اظهارات نادرستی در مورد OneCoin انجام داده است تا مردم را به سرمایه‌گذاری در بسته OneCoin ترغیب کند.»، OneCoin را از طریق یک استراتژی بازاریابی چند سطحی تبلیغ کرد که سرمایه‌گذاران OneCoin را تشویق می‌کند تا بسته‌های اضافی را به دوستان خود بفروشند. و خانواده.”نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا