🚨 اخبار ارز دیجیتال

پذیرش بیت کوین در این نوار نروژی در طول یک بازار صعودی تقریبا “جنایت آمیز” بود.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مواردی که هنگام پذیرش بیت کوین در کافه ها و رستوران های نروژی باید به آن توجه کنید: قیمت هر BTC به شدت افزایش یافته است.

یک مهمانی نوشیدنی نروژی شاهد افزایش سرسام آور قیمت هر بیت کوین (BTC) در آخر هفته بود که به طور بالقوه مشکلات “جنایی” برای صاحبخانه ها ایجاد کرد.

پیش مهمانی کنفرانس بیت کوین شمالی لایتنینگ، اولین کنفرانس بزرگ بیت کوین نروژ، در بار و کلوپ شبانه Rick در برگن برگزار شد. کارکنان بار به کیف پول بیت کوین مجهز شده اند، با حسن نیت LNBits، که حساب های کیف پول لایتنینگ بیت کوین منبع باز رایگان را ارائه می دهد، بنابراین مشتریان تشویق شدند که به جای کرون نروژ از sats (کوچکترین ارزش بیت کوین) استفاده کنند.

نوار بیت کوین های دریافتی HODL را انجام نمی دهد. در عوض، من با بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت آزمایش می کردم. اریک دیل، سازمان دهنده نوردرن لایتنینگ و “مشکل اصلی” به کوین تلگراف گفت: “بار ترمینالی را خریداری کرد که به آدرس بیت کوین من ارسال شد و در مزرعه برنج کرونر پرداخت کرد.”

اما در پایان شب، قیمت هر بیت کوین از ۲۵۰۰۰ دلار به ۲۷۵۰۰ دلار افزایش یافت، بنابراین وقتی اریک صورت حساب را تسویه کرد، این بار از نظر فنی نوشیدنی ها را با قیمتی با تخفیف می فروخت. اریک به کوین تلگراف گفت:

“خب، کرون واحد حساب بود، بنابراین با افزایش BTC، قیمت BTC کاهش یافت، و ما یک شبه پمپاژ کردیم، بنابراین تا زمانی که باید پرداخت می‌کردم، پول بیشتری نسبت به دریافتی داشتم. BTC بسیار کمتر بود. برای پوشش صورتحساب به کرون تبدیل شود. بنابراین سود بردن از تخفیف الکل کاملاً غیرقانونی است.»

نروژ قوانین سختگیرانه تری نسبت به سایر نقاط اروپا برای نوشیدن الکل دارد. نوشیدن در خیابان ممنوع است، اما آبجو نسبتا گران است. اریک ادامه می دهد. “ساعت های شاد در نروژ غیرقانونی است. هیچ الکلی سرو نمی شود یا تبلیغ نمی شود.”

Rick’s Bar در برگن، نروژ، جایی که این رویداد برگزار شد.

در گفتگو با کارکنان بار ریک، تیم از پذیرش سریع و آسان بیت کوین از طریق شبکه لایتنینگ، یک راه حل پرداخت لایه ۲ که بر روی بیت کوین ساخته شده بود، شگفت زده شد.

مربوط: بدون پول نقد: پروژه ارز دیجیتال نروژی مشکلات حریم خصوصی را ایجاد می کند

خوشبختانه به پلیس اطلاع داده نشد و علاقه مندان بیت کوین توانستند جلسه را با آرامش ادامه دهند.

بنابراین اگر دلیل دیگری وجود داشت، عواقب آن بسیار جنایت‌آمیز بود و مجازات‌های سنگینی داشت، اما از آنجایی که فقط بیت‌کوین را پمپاژ می‌کرد، واقعاً خلاف قانون نبود.»

طبق گزارش ها، نوردرن لایتنینگ اولین کنفرانس از سری کنفرانس های بیت کوین است که در اسکاندیناوی برگزار می شود.نویسنده: Joseph Hall

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا