اخبار ارز دیجیتال

جامعه آکالا به سوزاندن ۲.۹۷ میلیارد استیبل کوین دلار آمریکا رای داد

پیش از این در مجموع ۳۰۲۲ میلیون تومان به دلیل خرابی پل نقدینگی صادر شده بود.

بر اساس یک پست جدید توسط بت چن، یکی از بنیانگذاران شبکه Acala، جامعه به سوزاندن استیبل کوین Acala USD (aUSD) به ارزش ۲.۹۷ میلیارد رأی داد.

Acala یک پلت فرم مالی غیر متمرکز است که بر روی اکوسیستم Polkadot (DOT) ساخته شده است. هفته قبل، پس از اینکه مشخص شد ۳.۰۲۲ میلیارد دلار آمریکا به طور تصادفی به دلیل پیکربندی نادرست استخر نقدینگی iBTC/aUSD که در ۱۴ آگوست فعال شد، به طور تصادفی ضرب شده است، قیمت دلار آمریکا از قیمت دلار به زیر ۰.۰۱ دلار سقوط کرد.

پیکربندی نادرست بعداً برطرف شد و آدرس کیف پولی که aUSD اشتباه ایجاد شده را دریافت کرده بود از طریق ردیابی زنجیره ای شناسایی شد. بیش از ۹۹٪ از aUSD جدید ایجاد شده در پاراچین آکالا باقی می ماند. با این حال، حدود ۹.۶۹ میلیون دلار وجوه از aUSD به DOT ​​مبادله شد و به صرافی های متمرکز ارسال شد.

علاوه بر این، ۳۵ حساب شناسایی شد که بیش از ۱۲.۳۸ میلیون دلار را به طور تقلبی دریافت کرده اند.

aUSD توسط دارایی‌های دیجیتالی مختلف در اکوسیستم‌های Polkadot و Kusama بیش از حد وثیقه می‌شود، با نرخ سپرده ۱۹۵٪ در هنگام ضرب دلار. با این حال، قیمت فعلی ۰.۸۴ دلار استیبل کوین نشان می‌دهد که سکه‌های نادرست هنوز تعادل سیستم را بر هم می‌زنند. توسعه دهندگان برای بازگرداندن دارایی های معیوب به شبکه Acala، جوایز و درخواست هایی ارائه می دهند. چن همچنین هشدار می دهد:

بسیاری از سرویس‌های Acala مختل شده‌اند، بنابراین تیم تلاش می‌کند بین دقت و سرعت تعادل برقرار کند. پس از تکمیل، جامعه ما تصویر واضح‌تری از ایجاد پیشنهادهای بازیابی aUSD خواهد داشت، زیرا آثار بیشتری از خطای ضرابخانه افزایش می‌یابد.”

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا