اخبار ارز دیجیتال

انجمن Aave پیشنهاد توقف موقت وام ETH قبل از ادغام را دارد

رای حکومتی برای تصویب این تعلیق در ۳۰ اوت ۲۰۲۲ آغاز می شود و در ۲ سپتامبر ۲۰۲۲ پایان می یابد.

اگر ادغام اتریوم در حال انجام باشد، براک آنالیتیکا، تیم تحقیق و تحلیل ریسک ما، سرمایه‌گذاری جدید اتریوم (اتریوم) را در پروتکل وام دهی Aave در طول ادغام اجرا می‌کند تا خطراتی را که می‌تواند منجر به انفجار مالی غیرمتمرکز (DeFi) شود، کاهش دهد. (ETH) تعلیق موقت وام را پیشنهاد کرد.

این تیم به مشکلات بالقوه استفاده زیاد از ETH اشاره کرد که انحلال را دشوار یا غیرممکن می‌کند و بازده سالانه (APY) می‌تواند به ارقام منفی برسد. علاوه بر این، عدم قطعیت پیرامون ادغام و فورک اثبات کار اتریوم (PoW) بالقوه می‌تواند باعث شود که ارائه‌دهندگان نقدینگی عملیات بانکی را شروع کنند و استفاده را به سطوح بالاتری سوق دهند.

بلاک آنالیتیکا راه‌حل‌هایی پیشنهاد کرد، از جمله تعلیق موقت وام ETH در پلتفرم Aave و افزایش نرخ وام متغیر سالانه (APR) از ۱۰۳٪ به ۱۰۰۰٪ در استفاده ۱۰۰٪.

در پاسخ به این پیشنهاد، شبکه Gauntlet از تیم‌های ارزیابی ریسک بازار حمایت خود را از توقف وام‌گیری ETH اعلام کردند. با این حال، آنها پیشنهاد خود را به دو بخش تقسیم کردند و تجزیه و تحلیل بیشتر در مورد راه حل دوم ارائه شده توسط Block Analytica را پیشنهاد کردند.

در نهایت، اعضای جامعه شروع به رای دادن برای تایید توقف وام‌گیری ETH در پلتفرم Aave کردند. از ۳۰ آگوست ۲۰۲۲ شروع و در ۲ سپتامبر ۲۰۲۲ به پایان می رسد. این به اعضای جامعه امکان می دهد انتخاب کنند که آیا با تعلیق وام موافقت کنند یا نه.

مربوط: Bounty باگ شبکه اتریوم چهار برابر شد — تا ۱ میلیون دلار قبل از ادغام پرداخت می شود

جدا از پلتفرم‌های DeFi، صرافی‌های متمرکز نیز نگرانی‌های خود را ابراز کرده‌اند و اقداماتی را برای مقابله با پیامدهای ادغام اتریوم آتی انجام می‌دهند. صرافی کریپتو بایننس هفته گذشته اعلام کرد که برداشت توکن های ETH و ERC-20 را به حالت تعلیق در می آورد تا از ثبات در طول ادغام اطمینان حاصل کند.

در همین حال، پلتفرم دارایی دیجیتال Coinbase گفته است که فورک هایی را در نظر خواهد گرفت که ممکن است از افزایش ETH ادغام آینده حاصل شود.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا