اخبار ارز دیجیتال

a16z سرمایه 40 میلیون دلاری را برای پروتکل دانش غیرمتمرکز تأمین می کند

گلدن که اکنون تقریباً 60 میلیون دلار سرمایه انباشته دارد، شریک عمومی 16z علی یحیی را در هیئت مدیره خود دارد.

پروتکل دانش غیرمتمرکز Golden یک دور سرمایه گذاری 40 میلیون دلاری را به رهبری شرکت سرمایه گذاری Andreessen Horowitz (a16z) با مشارکت بیشتر مؤسسین Protocol Labs، OpenSea Ventures، Solana، Dropbox، Postmates، Twitch و غیره تکمیل کرده است.

علاوه بر رهبری دور مالی سری B، آریایا، شریک عمومی آندرسن هوروویتز، در کنار مارک آندرسن، بنیانگذار a16z، به هیئت مدیره گلدن ملحق خواهد شد. این بودجه به Golden منابع اضافی برای ادامه ساخت پروتکل های طراحی شده برای استانداردسازی کشف دانش و اعتبارسنجی در عصر Web3 می دهد.

به طور خاص، Golden در حال توسعه یک رابط غیرمتمرکز است که جمع‌آوری و اعتبارسنجی داده‌های متعارف را تشویق می‌کند. این شرکت ادعا می کند که بیش از 35000 کاربر در مرحله شبکه آزمایشی اولیه پروتکل شرکت کرده اند.

مربوط: Microsoft، Avalanche و Polygon به بودجه 20 میلیون دلاری برای راه اندازی Web3 Automation می پیوندند

سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز در صنعت کریپتو اخیراً کاهش یافته است، اما در سال 2022 شاهد ورود رکورد به استارت‌آپ‌های متمرکز بر بلاک چین بودیم. صندوق سرمایه گذاری Pantera Capital اخیراً با افشای برنامه هایی برای جمع آوری 1.25 میلیارد دلار برای دومین صندوق بلاک چین خود، بودجه بیشتری جمع آوری کرده است. پروژه های اختصاص داده شده به Web3 (اشاره به تکرار آینده اینترنت) توجه زیادی را از سوی جامعه سرمایه گذاری خطرپذیر به خود جلب می کند.

گلدن در توصیف محصول این شرکت گفت که گنجاندن فناوری Web3 “برای حل مشکل اصلی” Incentives مناسب است. گلدن قصد دارد از توکن‌های بومی برای پاداش دادن به «بازیگران خوب» استفاده کند، اما همچنین می‌گوید محصول نهایی «بیش از یک «ویکی‌پدیای وب 3» خواهد بود. شبکه اصلی قرار است در سه ماهه دوم سال 2023 منتشر شود.

نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا