اخبار ارز دیجیتال

تعریف جدید کریپتو از IRS آمده است – قانون رمزگشایی، ۱۷-۲۴ اکتبر

IRS طبقه بندی رمزنگاری خود را گسترش می دهد، Ripple امتیاز دیگری را در شکایت خود علیه SEC کسب می کند و هنگ کنگ چارچوب نظارتی خود را علیه چین در نظر می گیرد.

مهم نیست که چقدر توجه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا در صنعت ارزهای دیجیتال، معامله گران خرده فروشی و سرمایه گذاران اغلب با وضعیت خدمات درآمد داخلی (IRS) و پیامدهای مالیاتی مواجه می شوند. . من مدیون شما هستم.

هفته گذشته، IRS یک بخش دارایی های دیجیتال به وضوح تعریف شده را ارائه داد که نشان می دهد آیا مالیات دهندگان برای استفاده از ارزهای رمزپایه، استیبل کوین ها و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و چگونه حساب می کنند یا خیر. پیش نویس لایحه ای را اعلام کرد.

صفحه ۱۶ پیش نویس دارایی دیجیتال را به عنوان نمایش دیجیتال ارزش ثبت شده در “دفتر کل توزیع شده ایمن رمزنگاری شده یا فناوری مشابه” تعریف می کند. در حالی که اظهارنامه مالیاتی ۲۰۲۱ از مودیان مالیاتی خواسته بود که مشخص کنند آیا “ارز مجازی” را دریافت کرده اند، فروخته اند یا مبادله کرده اند، این اصطلاح در اظهارنامه مالیاتی ۱۰۴۰ که هنوز صادر نشده است استفاده شده است.

مالیات دهندگان باید بخش دارایی های دیجیتالی اظهارنامه مالیات بر درآمد خود را بدون توجه به اینکه آیا در طول سال مالیاتی تراکنش دارایی دیجیتال انجام داده اند یا خیر، تکمیل کنند. در بسیاری از مواقع، مالیات دهندگان آمریکایی ملزم خواهند بود که به سؤال دارایی های دیجیتال در فرم ۱۰۴۰ یا ۱۰۴۰-SR «بله» را نشان دهند. این شامل پذیرش به عنوان پاداش، جایزه یا پرداخت برای دارایی یا خدمات در سال ۲۰۲۲، یا فروش، مبادله، هدیه یا دور انداختن دارایی های دیجیتال است.

اصلاحات جدید مقرراتی را برای فعالیت‌های ارزهای دیجیتال در بریتانیا ارائه می‌کند

اصلاحیه‌های لایحه خدمات مالی و بازارها که در حال حاضر در پارلمان بریتانیا ارائه شده است، می‌تواند اختیارات این قانون را برای تنظیم تبلیغات مالی و سایر فعالیت‌های دارایی‌های کریپتو افزایش دهد. با توجه به متن توضیحی همراه با اصلاحیه، لایحه جدید «توضیح می‌دهد که برای تنظیم دارایی‌های رمزنگاری و فعالیت‌های مرتبط با دارایی‌های رمزنگاری می‌توان به اختیارات مربوط به تسهیل مالی و فعالیت‌های تنظیم‌شده استناد کرد.» در نامه ۹ اوت، اداره رفتار مالی اعلام کرد زمانی که وزارت خزانه داری به طور رسمی قانونی برای گنجاندن دارایی های رمزنگاری شده در دستور کار خود تصویب کند، قوانین نهایی در مورد ارتقای دارایی های رمزنگاری شده را منتشر خواهد کرد.

به خواندن ادامه دهید

گزارش ها حاکی از آن است که هنگ کنگ می خواهد تجارت کریپتو را قانونی کند

هنگ کنگ با آغاز چندین طرح قانونی مرتبط با صنعت ارزهای دیجیتال، برای بازیابی جایگاه خود به عنوان یک مرکز جهانی ارزهای دیجیتال اقدام می کند. به گفته الیزابت وونگ، رئیس بخش فین تک در کمیسیون اوراق بهادار و آتی (SFC)، دولت هنگ کنگ در حال بررسی لایحه خود برای تنظیم ارزهای دیجیتال به روش خود، مستقل از چین است. گفته می شود که وجود دارد. یکی از ابتکارات SFC این است که به سرمایه گذاران خرد اجازه می دهد تا به طور مستقیم در دارایی های رمزنگاری سرمایه گذاری کنند. این نشان دهنده تغییر قابل توجهی نسبت به موضع SFC در چهار سال گذشته است.

به خواندن ادامه دهید

ریپل به کسب امتیاز در برابر SEC ادامه می دهد

به نظر می رسد ریپل در نبرد جاری خود با SEC به پیروزی نزدیک شده است. مشاور کل شرکت، استوارت آلدروتی، در توییتر تأیید کرد که این شرکت سرانجام پس از “۱۸ ماه و ۶ حکم دادگاه” به یک سری اسناد دست نیافتنی دست یافته است، اما او گفت: “برای بدست آوردن آنها ارزش مبارزه را داشت.” اضافه كردن: من همیشه از تاکتیک های SEC متنفر بودم، و اکنون حتی بدتر از این هم احساس می کنم. ”

اسناد مورد مناقشه مربوط به سخنرانی سال ۲۰۱۸ توسط ویلیام هینمن، مدیر سابق بخش SEC در مورد وضعیت اتر (ETH) است و به نظر می‌رسد که تنظیم‌کننده‌های مالی برای مخفی نگه‌داشتن این اسناد تلاش زیادی کرده‌اند.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا