🚨 اخبار ارز دیجیتال

۷۸ میلیون دلار بیت کوین توسط Major Whale به کراکن سپرده شد و بیت کوین افت کرد

فهرست

  • آیا مشکلی روی کارت ها وجود دارد؟
  • خروج فاجعه آمیز ETF

بر اساس داده‌های ارائه شده توسط پلتفرم تحلیل رمزارز Lookonchain، نهنگ ارز دیجیتال سپرده شد ساعاتی پیش، ۷۷.۷ میلیون دلار به کراکن، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال واریز شد.

نهنگ مورد بحث در بازه زمانی ۱ مارس تا ۱۵ آوریل ۱.۷ میلیارد دلار با میانگین قیمت ۶۸۰۵۱ دلار جمع آوری کرده بود.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط CoinGecko، قیمت بزرگترین ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۳ درصد کاهش یافت.

آیا مشکلی روی کارت ها وجود دارد؟

آخرین CryptoQuant داده ها این نشان می دهد که جریان ارز از نهنگ های بیت کوین به بالاترین حد خود در پنج ماه گذشته رسیده است. این نشان می دهد که سهامداران بزرگ مشتاق کسب سود هستند. این می تواند نشانه بالقوه یک اصلاح قیمت قابل توجه باشد.

همانطور که گلاسنود اشاره می کند، سرمایه گذاران بیت کوین در حال حاضر در حالت تعلیق هستند بیشترین سود کاغذ طبق اصول هزینه از روز رویداد نصف شدن. داده‌های آن‌ها نشان می‌دهد که متوسط ​​​​واحد دارای بازده کاغذ قابل توجه ۱۲۶٪ است.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که چنین اندازه‌گیری‌هایی می‌توانند سیگنال‌های نادرست تولید کنند. بنابراین، فعالان بازار باید مراقب باشند.

خروج فاجعه آمیز ETF

بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر تحت فشار نزولی مجددی قرار دارد که دلیل آن خروج قابل توجهی است که توسط بزرگترین صندوق های معامله شده در بورس بیت کوین ثبت شده است.

خروجی به ارزش ۲۱۷ میلیون دلار در روز پنجشنبه ثبت شد. GBTC Grayscale به تنهایی تا ۱۴۰ میلیون دلار خونریزی کرد.

همراه با عوامل منفی کلان اقتصادی، چشم انداز بیت کوین نامشخص است. بزرگترین ارز دیجیتال هفته گذشته ۰.۹ درصد سقوط کرد و در تلاش است تا شتاب خود را به دست آورد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا