اخبار ارز دیجیتال

75 میلیون دلار ارزش کمک های مالی سیاسی FTX در خطر بازیابی در صورت ورشکستگی: گزارش

برای فاصله گرفتن از مبادلات ناموفق، برخی از سیاستمداران قبلاً به کمک مالی دریافتی از FTX به امور خیریه متوسل شده اند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، پس از ورشکستگی FTX و تشکیل پرونده ورشکستگی در 11 نوامبر، 73 میلیون دلار کمک های مالی سیاسی اکنون در خطر بازپرداخت برای بازپرداخت طلبکاران صرافی شکست خورده است. من اینجا هستم.

دلالان آنلاین ادعا می کنند که مدیر عامل سابق FTX و مدیران اجرایی او با کمک های سخاوتمندانه چند میلیون دلاری به سیاستمداران و PAC های فوق العاده به دنبال تأثیرگذاری بر مقررات صنعت بودند. اعتقاد بر این است که سام بنکمن-فرید، همراه با مدیران ارشدش، رایان سلام و نیشاد سینگ، کمک های مالی قابل توجهی به هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات کرده اند.

بسیاری از سیاستمدارانی که سخاوتمندانه توسط FTX حمایت می‌شدند، اکنون در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهند، دچار مشکل شده‌اند، زیرا ممکن است مجبور شوند به سمت متولیان بازگردند.

برخی از سیاستمداران در حال حاضر پول نقد می دهند تا از مبادلات بی شرمانه و متقلبانه فاصله بگیرند.دیک دوربین گزارش داد که او قبلاً پولی را که از FTX دریافت کرده بود به امور خیریه اهدا کرده است. جان هوون، سناتور جمهوری خواه داکوتای شمالی، 11600 دلار دریافتی از SBF و سلام را به ارتش نجات اهدا کرد. انجام داد.

علیرغم تمام تلاش‌هایشان برای دور ماندن از FTX با اهدای وجوهی که دریافت می‌کنند به خیریه، همچنان می‌توان از این سیاستمداران درخواست کرد که وجوه را به متولی ورشکستگی بازگردانند. به گفته ایلان نیوچوویچ، وکیل دادگستری Carlton Fields، یکی از عوامل تعیین کننده برای بازگرداندن کمک های مالی FTX این بود که آیا دادگاه متوجه شد که قصد “تقلب” یا “تقلب” در مرگ FTX وجود داشته است. اگر چنین باشد، تقریباً تمام کمک‌های مالی مرتبط با مبادلات ناموفق ممکن است واجد شرایط بازیابی شوند.

وکلای ورشکستگی در مورد ارزش این وجوه گفتند که جمع آوری وجوه کمپین می تواند یک “فرآیند پیچیده و زمان بر” باشد، زیرا وجوه بازگردانده شده توسط “قوانین بی شمار فدرال و ایالتی” تعیین می شود. دستیابی.

مرتبط: چه کسی پیش از جلسات کنگره در مورد FTX شهادت می دهد؟

قبل از مرگ ناگهانی FTX، سام بنکمن-فرید گفته می‌شود که یک میلیارد دلار اضافی به چرخه انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ اختصاص داده است و او را «جورج سوروس بعدی» نامیده است.

در 15 نوامبر، کوین تلگراف گفت، بر اساس اسنادی که در دادگاه فدرال ایالات متحده در دلاور، محل FTX US، صرافی به جای 100000 طلبکار گزارش شده، “بیش از 1 میلیون طلبکار” داشته است. مشخص شد که ممکن است وجود داشته باشد ” طلبکاران از گفته می شود که این 1 میلیون طلبکار به بیش از 100 شرکت مختلف تعلق دارند.

نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا