اخبار ارز دیجیتال

۷۴ درصد از گره‌های اتریوم قبل از ارتقا Bellatrix آماده ادغام هستند

کلاینت اتریوم باید به روز شود زیرا ارتقاء Bellatrix به گونه ای تنظیم شده است که به زنجیره بیکن اجازه انجام تراکنش ها را بدهد.

طبق داده‌های اترنود، ۷۳.۵ درصد از گره‌های اتریوم قبل از ارتقای Bellatrix اتریوم که برای ۶ سپتامبر برنامه‌ریزی شده است، «آماده ادغام» علامت‌گذاری شده‌اند.

ارتقای Bellatrix به عنوان یکی از آخرین مراحل ضروری قبل از ادغام رسمی تلقی می شود که در آن اتریوم بین ۱۰ تا ۲۰ سپتامبر به مکانیسم اجماع اثبات سهام منتقل می شود.

برای آماده شدن برای ادغام، اپراتورهای گره اتریوم باید کلاینت‌های لایه توافقی Bellatrix خود را قبل از ارتقای دوره زنجیره فانوس دریایی ۱۴۴۸۹۶ که برای ۶ سپتامبر ۲۰۲۲ در ساعت ۱۱:۳۴:۴۷ UTC برنامه‌ریزی شده است، به‌روزرسانی کنند. به بنیاد اتریوم

درصد مشتریان اتریوم که آماده ادغام هستند. منبع: Ethernode

با این حال، با علامت‌گذاری ۲۶.۷ درصد از گره‌ها به‌عنوان «آماده» برای ادغام اتریوم، ویتالیک بوترین، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم و تیم بیکو توسعه‌دهنده هسته‌ای در توییتر از اپراتورهای گره‌های باقی‌مانده درخواست کردند تا مشتری باشند.

طبق گفته بنیاد اتریوم، اپراتورهای گره‌ای که قبل از ارتقای Bellatrix به‌روزرسانی نمی‌کنند، باعث می‌شوند مشتریان اتریوم خود با بلاک چین پیش فورک همگام شوند و هشدار می‌دهند:

“[Node operators] طبق قوانین قدیمی روی یک زنجیره ناسازگار باقی می ماند و نمی تواند اتر ارسال کند یا در شبکه ادغام شده اتریوم کار کند. ”

طبق گفته Ethernodes، بیشتر گره‌های “آماده” روی کلاینت‌های geth هستند که هنوز به Geth نسخه ۱.۱۰.۲۳ یا بالاتر ارتقا پیدا نکرده‌اند.

سایر مشتریان اتریوم که نیاز به به روز رسانی دارند عبارتند از Erigon، Besu و Nethermind.

یک گره اتریوم برای اعتبارسنجی بلوک ها مورد نیاز است و می تواند با انواع نرم افزارهای مشتری اتریوم، با زبان های برنامه نویسی مختلف و پایه های کد مورد استفاده اجرا شود.

پس از ارتقاء Bellatrix، آخرین بخش ادغام اتریوم در رویدادی که “رویداد پاریس” نامیده می شود، رخ خواهد داد. این زمانی آغاز می شود که سختی کل ترمینال (TTD) به ۵۸۷۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ برسد، که تخمین زده می شود در حدود ۱۵ سپتامبر رخ دهد.

مربوط: پرسش و پاسخ ادغام: پیروزی برای اتریوم یا فاجعه در انتظار است؟

هنگامی که لایه اجرا از این TTD فراتر رفت، اعتبارسنجی زنجیره بیکن بلوک بعدی را ایجاد می کند. تکمیل این بلوک، انتقال کامل بلاک چین اتریوم به مکانیزم اثبات سهام را نشان می دهد.

طبق گفته بنیاد اتریوم، کاربران اتریوم ملزم به انجام کاری با اتریوم و دارایی‌های مبتنی بر اتریوم در طول ادغام نیستند، اما باید از کلاهبرداری‌هایی که خلاف آن را نشان می‌دهد آگاه باشند.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا