اخبار ارز دیجیتال

670 هزار دنبال کننده حساب ETH کلاسیک به Ergo تبدیل می شود: چه اتفاقی افتاد؟

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، حساب کاربری کلاسیک اتریوم توییتر خود را برای استفاده از پلتفرم Ergo تغییر داد.

پس از اینکه چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، حساب کاربری خود را به یک صفحه اجتماعی جدید برای جامعه Ergo تبدیل کرد، ممکن است پیروان حساب توییتر Ethereum Classic به طرفداران ناخواسته یک پروژه کاملاً جدید رمزنگاری تبدیل شده باشند.

از زمان راه‌اندازی آن در جولای ۲۰۱۶، حساب اتریوم کلاسیک تا ۱۵ سپتامبر بیش از ۶۰۰ هزار فالوور جمع‌آوری کرده است و برای پست‌هایی درباره اتریوم کلاسیک استفاده شده است.

با این حال، از 6 اکتبر، صفحه توییتر پلتفرم Ergo، یک بلاک چین اثبات کار (PoW) را منعکس می کند که می تواند قراردادهای هوشمند مشابه اتریوم را با پیوند به کاردانو تسهیل کند.

باب سامرویل، مدیر اجرایی خیریه عمومی که از اتریوم کلاسیک پشتیبانی می‌کند، در یک موضوع طولانی که در ۶ اکتبر به دسته جدید توییتر اتریوم کلاسیک پین شده است، هاسکینسون را به انحراف حساب متهم کرد و گفت:

دسته جدید هنوز به تعداد فالوورهای اکانت قدیمی نرسیده است، با تنها 364 دنبال کننده در زمان نگارش.

در این تاپیک، سامرویل اعلام کرد که شرکت بلاک چین هاسکینسون، Input Output Hong Kong (IOHK)، پس از ناکامی در جلب حمایت از پیشنهاد خود، برای دومین بار از ETC خارج شد و مجبور شد حساب توییتر خود را تا 6 سپتامبر ترک کند. امتناع از صحبت را تشریح می کند. پست های اعلام شده که به انجمن ETC بازگردانده نمی شوند.

حرکت هاسکینسون به طور قابل توجهی باعث افزایش فالوورهای پلتفرم Ergo در توییتر شده است. دسته قدیمی Ergo Platform @ergoplatformorg است و فقط 64000 دنبال کننده دارد. دارنده حساب Ergo دنبال کنندگان را به “اکانت جدید” @Ergo_Platform هدایت می کند.

مربوط: Cardano Bulls پس از Vasil Hard Fork حرکت خود را از دست داد — سقوط قیمت 40% ADA در جریان است

مسائل بین هاسکینسون و پروژه های قبلی او چیز جدیدی نیست، هاسکینسون به دلیل بیزاری از اتریوم شناخته شده است. زنگ زدن اتریوم کلاسیک یک پروژه مرده و بدون هدف است.نویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا