اخبار ارز دیجیتال

نظرسنجی: ۶۴ درصد از والدین آگاه به بلاک چین می خواهند ارزهای دیجیتال در مدارس آموزش داده شود

بر اساس تحقیقات، مادران و پدران آمریکایی که در زمینه رمزنگاری تحصیل کرده اند، به طور متوسط ​​۷۶۶ دلار برای آموزش کریپتو فوق برنامه فرزندان خود هزینه کرده اند.

تحقیقات جدید نشان می دهد که بیش از دو سوم والدین و فارغ التحصیلان دانشگاهی در ایالات متحده که با ارزهای رمزنگاری شده آشنا هستند یا با آن درگیر هستند، معتقدند که ارزهای رمزنگاری شده باید در مدارس آموزش داده شوند تا به دانش آموزان کمک شود «در مورد آینده اقتصاد بیاموزند».

یک نظرسنجی جدید منتشر شده از پلتفرم آموزش آنلاین Study.com نشان داد که ۶۴٪ از والدین و ۶۷٪ از فارغ التحصیلان دانشگاهی مورد بررسی معتقدند که ارزهای دیجیتال باید بخشی از آموزش اجباری باشند.

این دو گروه دیدگاه‌های کمی متفاوت در مورد بلاک چین، متاورس و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) داشتند، اگرچه تنها حدود ۴۰ درصد معتقدند که این موضوعات نیز باید در برنامه درسی گنجانده شوند.

برای شرکت در این مطالعه، والدین و فارغ التحصیلان کالج غربالگری شدند تا اطمینان حاصل شود که آزمودنی ها سطح کافی از فناوری بلاک چین، رمزنگاری، NFTs و Metaverse را درک کرده و موضوع را درک کرده اند. کسانی که این کار را انجام ندادند رد صلاحیت شدند. این مطالعه شامل ۸۸۴ آمریکایی بود. والدین و ۲۱۰ فارغ التحصیل کالج آمریکایی.

این نتیجه در بحبوحه افزایش آگاهی و پذیرش ارزهای دیجیتال در ایالات متحده به دست می آید. به گفته Pew از مرکز تحقیقات داده، حدود ۸۸٪ از آمریکایی ها حداقل در مورد ارزهای رمزپایه شنیده اند و ۱۶٪ از ساکنان ایالات متحده در مقطعی از زندگی خود روی ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری یا معامله کرده اند.

تحقیقات نشان می‌دهد که هم والدینی که روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند و هم فارغ‌التحصیلان دانشگاهی به احتمال زیاد به آموزش ارزهای دیجیتال کمک مالی می‌کنند و سه چهارم والدینی که صاحب ارزهای دیجیتال هستند می‌گویند که به طور متوسط ​​در آموزش ارزهای دیجیتالی فرزندانشان مشارکت نمی‌کنند. ما کمک مالی کردیم. ۷۶۶ دلار و بیش از سه چهارم ارزهای دیجیتال ما به آموزش ارزهای دیجیتال اهدا می شود. – فارغ التحصیلان سرمایه گذاری شده به طور متوسط ​​۱۰۸۶ دلار برای تحصیل خود هزینه کردند.

دانشگاه کانکتیکات و دانشگاه ایالتی آریزونا از جمله دانشگاه‌های مستقر در ایالات متحده هستند که دوره‌های مقدماتی فناوری بلاک چین و برنامه‌های رمزنگاری را معرفی کرده‌اند. به گفته استاد دانشگاه کانکتیکات، ماریان لوئیس، کلاس‌های انتخابی ۱۴ هفته‌ای دانشگاه او برای کمک به دانش‌آموزان طراحی شده‌اند که «چگونگی مدیریت ارزهای دیجیتال و تأثیر چنین دارایی‌های دیجیتالی بر اقتصاد» را بیاموزند.

دانشگاه های پیشرو مانند موسسه فناوری ماساچوست (MIT) و دانشگاه هاروارد شروع به ارائه دوره های مشابه کرده اند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که هر دو گروه موافق بودند که یادگیری در مورد “آینده اقتصاد” مهمترین و وسیله ای برای “تنوع سرمایه گذاری”، “ایجاد فرصت ها” و “توسعه ذهنیت سرمایه گذاری” است.

مربوط: دانشگاه های برتر رمزنگاری را به برنامه درسی خود اضافه کرده اند

کالین مایلز، مدیرعامل TZ APAC در مصاحبه ای با کوین تلگراف در ماه مه پیشنهاد کرد که ارزهای رمزنگاری شده را می توان در برنامه های درسی دبیرستان و دبیرستان ظرف سه تا پنج سال ادغام کرد.

“به طور کلی، این روند به جریان اصلی تبدیل خواهد شد، زیرا بسیاری از مشاغل جدید هیجان انگیز از محیط وب ۳ ظاهر می شوند. بنابراین برای موسسات آموزشی وظیفه ای است که به آماده سازی گروه های دانش آموزی خود برای این تغییر مهم کمک کنند.”

اریک آدامز شهردار نیویورک نیز سال گذشته در مصاحبه ای گفت که مدارس محلی باید از فناوری بلاک چین و دارایی های دیجیتال استقبال کنند.

ما باید مدارس را برای آموزش باز کنیم [blockchain] فناوری برای آموزش این شیوه جدید تفکر. ”

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا