🚨 اخبار ارز دیجیتال

۶۰۰ میلیارد SHIB رابینهود را به طور مرموزی پرتاب کرد – چه خبر است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Whale Alert، یک ردیاب محبوب ارزهای دیجیتال که نقل و انتقالات ارزهای رمزنگاری شده عمده را ردیابی می کند، این خبر را منتشر کرد که چند صد میلیارد سکه میم SHIB از پلتفرم تجاری اصلی Robinhood خارج شده است. هدف این انتقال یک کیف پول ناشناس است.

جدای از این انتقال عظیم SHIB، Whale Alert دو تراکنش بزرگ رمزنگاری دیگر را شناسایی کرد که ۳۲۶ میلیون Dogecoin از همان پلتفرم منتقل شد.

۶۰۰ میلیارد SHIB و ۳۲۶ میلیون DOGE در حال حرکت

انتقال عظیم بیش از نیم تریلیون سکه میم شیبا اینو حدود ۱۳ ساعت پیش توسط منبع داده فوق شناسایی شد. در فیات، این مبلغ معادل ۱۳۷۱۳۲۹۹ دلار است. این تراکنش با یک کیف پول بلاک چین که توسط Whale Alert به عنوان ناشناخته برچسب گذاری شده بود انجام شد.

این تراکنش بین دو انتقال بزرگ Dogecoin، یکی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده معروف میم انجام شد: ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ و ۱۲۶,۷۰۵,۷۳۸ DOGE (در مجموع تقریباً ۳۲۷ میلیون DOGE) به ارزش ۲۸,۷۹۰,۱۶۶ دلار و ۱۸,۴۳۱,۳۷۱ دلار.

نهنگ های SHIB به طور کلی اخیراً افزایش قابل توجهی در فعالیت داشته اند. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، طبق داده های به اشتراک گذاشته شده توسط IntoTheBlock، در هفته گذشته ۱۷ تریلیون SHIB منتقل شده است.

با این حال، نگاه عمیق‌تر به هر سه معامله از رابین‌هود نشان می‌دهد که سه انبوه پول میم به جایی جز رابین‌هود نرسیده‌اند، کیف‌پول‌های هدف متعلق به این منطقه معاملاتی هستند و رابین‌هود در حال تغییر دارایی‌های SHIB و DOGE خود است. .

مرتبط با

متریک کلیدی SHIB 2814 درصد افزایش یافت

به گزارش Shibburn Explorer، از صبح دیروز جامعه SHIB پیشرفت چشمگیری در کاهش عرضه در گردش SHIB داشته است. تلاش‌های ترکیبی آنها برای سوزاندن SHIB در مجموع ۷۹۱۲۳۸۸ کوین میم شیبا اینو را به آدرس‌های بلاک چین غیرقابل مصرف ارسال کرد که به افزایش نرخ رایت تا ۲۸۱۴ درصد کمک کرد.

در مجموع تا کنون هفت انتقال سوختگی صورت گرفته است. سه بزرگترین حمل ۴,۳۲۰,۵۸۷; ۱,۵۳۸,۱۲۸ و ۱,۰۳۱,۸۱۴ SHIB. انتقال سوختگی جزئی در اینجا ۵۶۸۳ SHIB ایجاد کرد.

عملکرد قیمت نزولی SHIB

طی ۲۴ ساعت گذشته، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار عملکرد منفی در بازار داشته است و با افت ۵.۵ درصدی به سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۲۲۱۸ دلار رسیده است.

این کاهش قیمت همزمان با حرکت مشابهی بود زیرا bBitcoin در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۴ درصد سقوط کرد و سطح ۷۰,۰۰۰ دلار را از دست داد و به ۶۶,۹۹۷ دلار رسید.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا