🚨 اخبار ارز دیجیتال

افزایش ۵۰۰ درصدی کارمزد تراکنش توکن شیبا اینو شیباریوم را شوکه می کند

بر اساس داده‌های اخیر، راه‌حل بلاک چین Llayer-2 Shiba Inu، Shibarium، در ۲۴ ساعت گذشته افزایش کارمزد تراکنش‌ها را تجربه کرده است. بنابراین، Shibariumscan نشان می‌دهد که کمیسیون گاز پرداخت شده در BONE، نماد بومی اکوسیستم شیبا اینو، با ۵۰۰ درصد افزایش از ۱۲ BONE به ۶۱.۴۷ BONE خیره‌کننده افزایش یافته است.

Shibarium انتقال توکن های Shiba Inu را با استفاده از توکن های BONE برای پوشش هزینه های تراکنش تسهیل می کند. قابل ذکر است، هر تراکنش به سوزاندن توکن های SHIB کمک می کند. بخشی از کارمزد تراکنش BONE به توکن های SHIB تبدیل می شود و به کیف پول مرده ارسال می شود.

افزایش هزینه های شیباریوم را می توان به عوامل متعددی نسبت داد که در درجه اول افزایش فعالیت شبکه است. با افزایش اخیر محبوبیت توکن های شیبا اینو به دلیل نوسانات بازار و افزایش علاقه سرمایه گذاران، تقاضا برای تراکنش ها در شبکه شیباریوم نیز افزایش یافته است.

منبع: اسکن شیباریوم

شاهد دیگر این افزایش در فعالیت آنلاین، افزایش قابل توجه اکانت های فعال است که از ۱۷۲۴ به ۳۶۵۰ رسید، یعنی افزایش خیره کننده ۲۱۱ درصدی در همان پنجره ۲۴ ساعته.

با کمال تعجب، هیچ افزایشی در تعداد حساب های جدید وجود نداشت، بلکه کاهش داشت. این نشان می‌دهد که افزایش فعالیت عمدتاً از حساب‌های موجود است تا افزوده‌های جدید به اکوسیستم.

آینده شیبا اینو چیست؟

این افزایش کارمزد تراکنش ها و فعالیت شبکه، سوالات مهمی را در مورد جهت گیری آینده شبکه شیبا اینو و توکن های آن ایجاد می کند.

آیا این افزایش دستمزدها خبر از افزایش بیشتر فعالیت در اکوسیستم شیبا اینو خواهد داد؟ چگونه Shibarium با حفظ کارایی و مقیاس پذیری با تقاضای رو به رشد سازگار خواهد شد؟ علاوه بر این، این افزایش چه پیامدهایی برای SHIB و BONE دارد، به ویژه با توجه به هرج و مرج در بازار کلی ارزهای دیجیتال که در آن سرمایه گذاران نزولی غالب هستند؟

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا