اخبار ارز دیجیتال

پنج سال از آزمایش “10 رمزنگاری برتر” و درس های آموخته شده – مجله Cointelegraph

“سرمایه گذاری شاخص می تواند خسته کننده باشد، اما شما را از بدترین نتیجه ممکن نجات می دهد.”

هنگامی که Redditor جو گرین آزمایش 10 Cryptos برتر خود را در سال 2018 آغاز کرد، Dash، NEM، Iota و موارد دیگر را به قیمت 1000 دلار خریداری کرد تا شاهد کاهش شدید آنها به 150 دلار بود. اما پنج سال بعد، آزمایش او نتیجه داد.

قانون: 10 ارز دیجیتال برتر را به قیمت 100 دلار در تاریخ 1 ژانویه 2018، 2019، 2020 و 1 ژانویه 2021 خریداری کنید. فقط نگه دارید. بدون فروش بدون معامله گزارش ماهانه

از سال 2018، هر ژانویه، گرین فهرست 10 ارز دیجیتال برتر را بر اساس ارزش بازار از دفتر استوایی خود در بالی بررسی می‌کند. او 100 دلار از پول خود را برای هر کدام می گذارد، عملکرد آنها را هر چهار ماه یکبار پیگیری می کند و یافته ها را در وب سایت خود و در Reddit منتشر می کند.

زمانی که او شروع به کار کرد، شاخص‌های ارزهای دیجیتال کمی وجود داشت و هیچ جایگزین آسانی وجود نداشت.

بیت کوین 2017

تقریباً مانند همه افراد در آن سال، گرین در طول بازار صعودی 2017 مجذوب افزایش ناگهانی بیت کوین شد. به یاد دارم که سعی کردم چند دکل برای استخراج بخرم، اما همه آنها فروخته شدند. او به مجله گفت، بنابراین فکر کردم، هر چه باشد، فقط بیرون بروید و به جای آن سکه بخرید. عنصر مالیو جهت آینده طبقه دارایی گرین را در این بخش نگه داشته است. او از آن زمان در این پروژه وبلاگ می نویسد.

در ابتدا، گرین برای ارزهای دیجیتال مانند مخاطبانش نسبتاً جدید بود. او توضیح می دهد:

من در Reddit و برخی از مقاله‌های آنلاین نگاه کردم و اگرچه الماس‌هایی در کار بود، اما همه تقریباً شیلینگی برای بازگشت کلی داشتند.

در مواجهه با عدم قطعیت، گرین تصمیم گرفت به فلسفه سرمایه گذاری معمول خود یعنی نگه داشتن آنچه خریداری کرده و پرهیز از معامله بیش از حد خود پایبند بماند. خارج از ارزهای رمزپایه، من یک معامله گر نیستم و مطمئنم که تعداد بسیار کمی از آنها وجود دارد. به گفته گرین، تنها حدود 0.5 درصد از معامله گران در بلندمدت سودآور هستند. پس آره، من تاجر نیستم. و من خیلی وقت پیش درسمو یاد گرفتم فلسفه اصلی گرینز، توصیه وارن بافت به اکثر سرمایه‌گذاران، این است که سرمایه‌گذاری در صندوق‌های شاخص کم‌هزینه و بسیار متنوع، ایمن‌تر است. اما تا اواخر سال 2017، اصلاً چنین چیزی وجود نداشت. بنابراین تصمیم گرفتم خودم سبزه را درست کنم.

گرین به‌روزرسانی‌های منظمی را در مورد عملکرد پورتفولیو ارائه می‌کند و این کار را در پنج سال گذشته انجام داده است.
گرین مرتباً به‌روزرسانی‌هایی را در مورد عملکرد نمونه کار خود ارائه می‌کند و این کار را در پنج سال گذشته انجام داده است.

برنده همه چیز را می گیرد

مانند سهام، ارزهای رمزپایه نیز نشانه هایی از برنده شدن همه چیز را نشان می دادند، و تصور می شد که برای مدت طولانی برندگان برنده و بازنده ها از نظر بازده سرمایه گذاری بازنده بودند. به هر حال، ارزهای دیجیتال با بهترین عملکرد همه توجه رسانه ها، جستجوهای گوگل، علاقه سازمانی، سرخوشی خرده فروشی و موارد دیگر را به خود جلب می کنند. بنابراین گرین این نظریه را مطرح کرد که برای افرادی که اطلاعات زیادی در مورد فضای کریپتو ندارند، بهترین شرط این است که در بالا باقی بمانند. در انجام این کار با بازیکنان خود ثابت قدم باشید.

بنابراین، از سال 2018، گرین فهرستی از 10 ارز دیجیتال برتر در CoinMarketCap را در ابتدای ژانویه هر سال ایجاد کرده است تا عملکرد آنها را در طول زمان پیگیری کند.

گرین می‌گوید بهترین درسی که در این دوره آموخته‌ایم، قدرت میانگین‌گیری هزینه دلار است که بدون توجه به قیمت‌های بازار، دارایی‌ها را به طور منظم خریداری می‌کند. این امر نوسانات قیمت خرید را کاهش می دهد و آن را به میانگین قیمت برای دوره ای که در آن خریداری شده است نزدیک می کند.

او گفت که روند صعودی ممکن است همیشه ادامه نداشته باشد، اما خطرات را می توان با تعادل مجدد ماهانه کاهش داد. اولین نمونه کار من در سال 2018 شامل توکن هایی مانند Dash، NEM و Iota بود. علیرغم بازار صعودی در سال 2020 و اواخر سال 2021، هیچ یک از توکن هایی که در مورد آنها صحبت کردم نتوانستند بالاترین رکورد پنج ساله را که شاهد بودیم، بازیابی کنند. در مقابل اما اگر بعد از آن افزایشی رخ می داد و آنها به تعادل مجدد پایبند بودند، خوب کار می کردند.

10 ارز دیجیتال برتر خریداری شده در سال 2018 هنوز به بالاترین سطح خود نرسیده اند
10 ارز دیجیتال برتر خریداری شده در سال 2018 هنوز به بالاترین سطح خود نرسیده اند.

نسخه Crypto Winter OG

در واقع، وقتی گرین در ژانویه 2018، 1000 دلار در هر یک از 10 ارز دیجیتال برتر قرار داد، ارزش سبد او تنها 12 ماه بعد کمتر از 150 دلار بود.

اما صبر نتیجه می دهد. برای کسانی که از سال 2018 به طور مداوم 1000 دلار در 10 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار هر ژانویه سرمایه گذاری کرده اند، نمونه کارها مدل ما در مجموع 87 درصد بازده دارد. در همین مدت، شاخص S&P 500 بازدهی 24 درصدی را تجربه کرد.

عملکرد نمونه کارها تجمعی گرین.
عملکرد مجموعه گرینز بر اساس تجمعی.

گرین اشاره می کند که استراتژی که به برندگان بزرگ پایبند باشد، اگر به طور مداوم اجرا شود، در دراز مدت به خوبی کار خواهد کرد. 10 پرتفوی برتر ارزهای دیجیتالی که او در سال‌های 2019، 2020، 2021 و 2022 ردیابی کرد، تاکنون به ترتیب +126٪، 338٪، +177٪ و -69٪ (بدیهی است)، که اساساً عملکرد ضعیف دوره نزولی را جبران کرده است. .

آزمایش مشابهی که در سال 2019 انجام شد نتایج خوبی به همراه داشت
آزمایش مشابهی که در سال 2019 انجام شد نتایج خوبی به همراه داشت.

او گفت، این مانند توئیتر نیست که وانمود کند که می‌توانید با سرمایه‌گذاری پس‌انداز خود در ارزهای دیجیتال، در عرض یک هفته 10000 درصد به دست آورید. هیچ شاخصی بهترین بازده را به شما نمی دهد، اما از شما در برابر بدترین ها محافظت می کند.

گرین می‌گوید اگر این شاخص کل بازار و نه تنها ارزهای دیجیتال برتر را دنبال می‌کرد، روش او بهتر عمل می‌کرد. او گفت که در مدت مشابه، شاخص‌های ارزهای دیجیتال برای همه بازارها 224 درصد رشد خواهند داشت.

این زیبایی سرمایه گذاری شاخص است. من یک شغل معمولی و خانواده ای دارم که باید از آنها مراقبت کنم. بنابراین نمی‌توانید 10 ساعت در روز را صرف این موضوع کنید که کدام رمزارزها مانند توییتر یا دیسکورد بیشترین افزایش را دارند.من هم همینطور دود NFTبنابراین، برای افراد عادی که زندگی خود را وقف ارزهای دیجیتال نکرده اند، نیاز به روش سرمایه گذاری وجود دارد.

آزمایش‌ها و روش‌های گرین علاقه زیادی را در میان علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال در رسانه‌های اجتماعی ایجاد کرده است. وقتی از گرین در مورد رفتارهای سرمایه‌گذاری جالب و الگوهای معاملاتی که در طول سال‌ها در میان پیروان خود مشاهده کرده است، پرسیده شد، گرین گفت که بسیاری از آنها با بهره‌گیری از آینده نگری، تغییرات قیمت را تماشا می‌کنند. بالا، تو هم باید می گرفتی من نمی توانم به آن پاسخ دهم و آنها درست می گویند. اما ترفند این است که از قبل آن را پیش بینی کنید.

10 رمز برتر
اسپویلر: درس این بود که در ژانویه 2018 روی چیزی سرمایه گذاری نکنید.

سورپرایزهای زیادی هم داشت. ابتدا، بسیاری از طرفداران بیت کوین در طول سال ها به اتریوم روی آوردند. سپس سکه BNB وجود داشت، اما هیچ کس انتظار نداشت که آن سکه بزرگ باشد، حتی Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance.

وبلاگ گرین همچنین دارای بخشی است که به سواد مالی اختصاص داده شده است، جایی که سرمایه گذاران خرد باید صورتحساب های خود را پیگیری کنند، وضعیت مالی خود را در وضعیت خوبی نگه دارند و بیش از حدی که می توانند از دست بدهند ریسک نکنند. اشاره می کنم که وجود دارد. رویکرد او به این معناست که او با افرادی با طرز فکر محافظه کارتر آشنا شده است.

بهترین بلاک چین هر سه شنبه

برای کاوش متفکرانه و خواندن آرام از مجله مشترک شوید.


با عضویت، با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید

او توضیح می دهد که این افراد روز با ارزهای دیجیتال معامله نمی کنند. و من به آنها می گویم، هر چیزی را که دارید در رمزنگاری نیندازید، این ایده بدی است.

10 دهه برتر

گرین قصد دارد 10 صندوق شاخص ارزهای دیجیتال را تا زمانی که به 10 سال یا بیشتر برسند حفظ کند. بالاخره من یک خانواده و یک شغل تمام وقت دارم که می تواند بسیار استرس زا باشد.

آزمایش گرینز در سال 2022 در یک مارپیچ رو به پایین است
آزمایش گرینز در سال 2022 در یک مارپیچ رو به پایین است.

اما گرین هشدار می‌دهد که حتی اگر عملکرد تجمعی آزمایش خوب باشد، مهم است که مراقب کاهش‌های شدید بود.کمی کسل کننده است، بنابراین باید چیزها را کمی جابه جا کنید. پاداش دیفایمن با USD Coin شروع کردم و 130 دلار بود، بنابراین آن را با TerraUSD مبادله کردم.

نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا