اخبار ارز دیجیتال

گزینه های ۴۷۵ میلیون دلاری بیت کوین در این هفته منقضی می شوند – آیا گاوها یا خرس ها آماده برنده شدن هستند؟

داده‌های معاملات آتی بیت‌کوین نشان می‌دهد که گاوها مطمئن نیستند که قیمت بیت‌کوین بالای ۲۴۰۰۰ دلار باقی بماند، اما انتظار می‌رود اقدام محدود به محدوده در ۱۲ آگوست به ۴۷۵ میلیون دلار برسد. می‌تواند به شما کمک کند از انقضای اختیار سود ببرید.

بیت کوین (BTC) در هشت هفته گذشته به پایین ترین سطح خود رسیده است، در طی آن بیت کوین نتوانست مقاومت ۲۴۰۰۰ دلاری را برای حمایت از حداقل سه موقعیت مختلف تغییر دهد. دقیقاً به همین دلیل است که انقضای آپشن های بیت کوین در ۱۲ آگوست ۴۷۵ میلیون دلار می تواند یک تغییر بازی برای گاوها باشد.

با توجه به فشار قانونی فعلی، به نظر می رسد دلیل خوبی برای اجتناب از شرط بندی صعودی وجود داشته باشد، به خصوص پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، مدیر سابق Coinbase را به تجارت غیرقانونی اوراق بهادار در ۲۱ جولای متهم کرد.

Terra (Luna) – اکنون به Terra Classic (LUNC) تغییر نام داده است – تأثیرات بیشتر ناشی از فروپاشی اکوسیستم و تشکیل پرونده ورشکستگی متعاقب آن شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر ارزهای دیجیتال Three Arrows Capital (3AC) همچنان بر بازار سنگینی می کند. آخرین قربانی Hodlnaut است، یک پلتفرم وام دهنده ارزهای دیجیتال که برداشت کاربران را در ۸ آگوست به حالت تعلیق درآورد.

در نتیجه، بیشتر معامله‌گران از شرط‌بندی ۲۴۰۰۰ دلار یا بیشتر خودداری می‌کنند، اما رویدادهای خارج از بازارهای ارزهای دیجیتال نیز ممکن است تأثیر منفی بر انتظارات سرمایه‌گذاران بگذارند. به عنوان مثال، طبق یک پرونده نظارتی که در ۹ آگوست منتشر شد، ایلان ماسک ۶.۹ میلیارد دلار از سهام تسلا را فروخت.

علاوه بر این، در ۸ آگوست، مدیر ارشد اجرایی Ark Investment Kathy Wood گفت که ۱.۴۱ میلیون سهم Coinbase (COIN) فروخته شده در ژوئیه ناشی از عدم قطعیت نظارتی است و من توضیح دادم که کریپتو به دلیل تأثیر بالقوه بر مدل کسب و کار است. تبادل.

بیشتر شرط های نزولی زیر ۲۳۰۰۰ دلار هستند

شکست بیت کوین به زیر ۲۱۰۰۰ دلار در ۲۷ جولای خرس ها را شگفت زده کرد زیرا تنها ۸ درصد از گزینه های فروش در ۱۲ آگوست بالای ۲۳۰۰۰ دلار بودند. بنابراین، گاوهای بیت کوین برای انقضای آپشن هفتگی ۴۷۵ میلیون دلاری موقعیت خوبی دارند.

بیت کوین Options سود باز را در ۱۲ آگوست جمع می کند. منبع: CoinGlass

یک نمای گسترده تر با استفاده از نسبت تماس به فروش ۱.۲۳، شرط صعودی تری را نشان می دهد زیرا سود باز تماس (خرید) ۲۶۲ میلیون دلار در برابر گزینه فروش (فروش) ۲۱۲ میلیون دلار است. با این وجود، با توجه به اینکه بیت کوین در حال حاضر بالای ۲۳۰۰۰ دلار است، بیشتر شرط‌بندی‌های نزولی ممکن است بی‌ارزش باشند.

اگر قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۲ آگوست ساعت ۸:۰۰ صبح UTC به بالای ۲۳۰۰۰ دلار برسد، تنها ۱۶ میلیون دلار از این گزینه های فروش (فروش) در دسترس خواهد بود. این تفاوت به این دلیل است که اگر بیت کوین در زمان انقضا بالاتر از آن سطح معامله شود، حق فروش بیت کوین به قیمت ۲۳۰۰۰ دلار بی معنی است.

گاو نر می تواند ۱۵۰ میلیون دلار درآمد داشته باشد

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار خرید (خروجی) و فروش (نزولی) موجود در تاریخ ۱۲ آگوست به قیمت منقضی شده بستگی دارد. عدم تعادل به نفع هر دو طرف یک سود نظری است.

  • ۲۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ دلار: ۷۰ تماس و ۴۲۰۰ قرار. درآمد خالص ۹۰ میلیون دلار به نفع خرس ها است.
  • ۲۲۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ دلار: ۱۶۰۰ تماس در مقابل ۱۴۶۰ تماس. نتیجه خالص بین صعودی و نزولی متعادل است.
  • ۲۴۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار: ۳۷۰۰ تماس در مقابل ۱۲۰ تماس. نتیجه خالص ۹۰ میلیون دلار به نفع گاو نر است.
  • ۲۵۰۰۰ تا ۲۶۰۰۰ دلار: ۵۹۰۰ تماس در مقابل ۳۰ تماس. گاو نر سود را به ۱۵۰ میلیون دلار افزایش می دهد.

این تخمین تقریبی گزینه‌های خرید مورد استفاده در شرط‌بندی‌های صعودی را در نظر می‌گیرد و گزینه‌های فروش را فقط در معاملات خنثی تا نزولی استفاده می‌کند. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

مربوط: بیت کوین از داده های تورم ایالات متحده حمایت می کند زیرا اعصاب CPI مانع افزایش قیمت BTC می شود

بازارهای آتی نشان می دهند که گاوها احتمال کمتری برای نشان دادن قدرت دارند

خرس‌های بیت‌کوین باید قیمت زیر ۲۴۰۰۰ دلار را در ۱۲ آگوست تحت فشار قرار دهند تا مقیاس را متعادل کند و از ضرر احتمالی ۱۵۰ میلیون دلاری جلوگیری کند. با این حال، گاوهای بیت کوین پس از خروج از یک موقعیت طولانی در معاملات آتی اهرمی به ارزش ۲۶۵ میلیون دلار بین ۸ و ۹ اوت، به دنبال افزایش قیمت در کوتاه مدت نیستند.

گفتنی است، محتمل ترین سناریو در ۱۲ آگوست در محدوده ۲۲۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ دلار است که نتیجه متعادلی را بین صعودی و نزولی ارائه می دهد. با در نظر گرفتن عملکرد منفی ۵۰ درصدی بیت کوین از سال تا به امروز، حتی یک برد کوچک ۹۰ میلیون دلاری می تواند یک برد برای گاوها در نظر گرفته شود، اما لازم است بیت کوین بالای ۲۴۰۰۰ دلار نگه دارد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفا است نویسنده آنها لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیستند. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Marcel Pechman

منبع

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا