اخبار ارز دیجیتال

۴۶۱ میلیارد SHIB به آدرس رابینهود منتقل شد، چه اتفاقی می افتد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق داده‌های زنجیره‌ای، مبلغ هنگفتی از ۴۶۱ میلیارد توکن Shiba Inu (SHIB) از شرکت تجاری الگوریتمی پیشرو Wintermute به کیف پولی به نام Robinhood منتقل شد.

ردیاب داده رمزنگاری هشدار نهنگ “۴۶۱,۶۳۱,۲۰۶,۸۹۶ SHIB به ارزش ۱۳,۱۷۵,۱۸۵ دلار از Wintermute به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد. اطلاعات بیشتر فاش شده توسط Etherscan نشان می دهد که هویت کیف پول دریافت کننده “Robinhood 2” است.

زمان انتقال همزمان با کاهش گسترده تر بازار است، به طوری که بسیاری از ارزهای دیجیتال اصلی کاهش ارزش خود را مشاهده می کنند و در نتیجه باعث گمانه زنی ها می شود.

این امکان وجود دارد که چنین حرکتی منادی فعالیت تجاری بیشتر باشد، یا اینکه Robinhood به صورت استراتژیک در انتظار تقاضای آینده انباشته شود. با این حال، دلیل دقیق این حرکت مشخص نیست.

بیت‌کوین و اکثر دارایی‌های کریپتو در روز سه‌شنبه تحت فشار فروش قرار گرفتند، زیرا داده‌های مثبت کارخانه ایالات متحده، شاخص دلار (DXY) را به بالاترین سطح خود از اواسط نوامبر رساند.

در حالی که داده‌های منتشر شده در روز دوشنبه نشان داد که فعالیت‌های تولیدی ایالات متحده در ماه مارس به طور غیرمنتظره‌ای افزایش یافته است، بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح روزانه ۶۵۸۰۰ دلار سقوط کرد. احتمال کاهش نرخ بهره در ژوئن توسط فدرال رزرو پس از گزارش تولید به زیر ۵۰ درصد کاهش یافت.

شیبا اینو نیز به سمت بازار کلی ارزهای دیجیتال سقوط کرده است. در زمان نگارش این مقاله، SHIB با افت ۶.۴۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۲۶۵ دلار رسیده است، در حالی که به افت خود از بالاترین قیمت ۰.۰۰۰۰۳۰۷ دلاری در اول آوریل ادامه می دهد.

شیبا اینو از ۲۸ مارس پس از رسیدن به ۰.۰۰۰۰۳۲۸۵ دلار به آرامی در حال کاهش بوده است. اگر کاهش ادامه یابد، MA 50 روزانه نزدیک به ۰.۰۰۰۰۲۲۸۸ دلار می تواند به عنوان پشتیبان اصلی بعدی برای قیمت Shiba Inu ظاهر شود.

از سوی دیگر، اگر قیمت SHIB بهبود یابد، گاوها ممکن است به دنبال شکستی بالاتر از سطوح مانع ۰.۰۰۰۰۳ دلار و ۰.۰۰۰۰۳۲ دلار باشند تا سیگنال روند جدیدی را نشان دهند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا