اخبار ارز دیجیتال

45 درصد از اعتباردهنده های ETH اکنون با تحریم های ایالات متحده مطابقت دارند – مدیر عامل Labrys

Lachlan Feeney، مدیر عامل Labrys در تلاش است تا آگاهی را در میان اعتباردهندگانی که نرم‌افزار Flashbots را اجرا می‌کنند، افزایش دهد که ممکن است در سانسور در شبکه اتریوم مشارکت داشته باشند.

به گفته لاچان فینی، مدیر عامل آژانس توسعه بلاک چین Labrys، حدود 45 درصد از تمام بلاک‌های تایید شده اتریوم امروزه فلش‌بات‌های رله تقویت کننده MEV را اجرا می‌کنند و با تحریم‌های ایالات متحده مطابقت دارند.

فینی در مصاحبه ای با کوین تلگراف در 30 سپتامبر، 25 درصد از تمام بلوک ها را از زمانی که ادغام با تحریم های ایالات متحده مطابقت داشت، مشاهده کرد.

فینی خاطرنشان کرد که رله‌های MEV-Boost شرکت‌هایی تحت نظارت هستند که اغلب در ایالات متحده مستقر هستند، که «معاملات خاصی را در بلوک‌هایی که می‌سازند، به ویژه آنهایی که از Tornado Cash می‌آیند، سانسور می‌کنند.»

مدیرعامل همچنین خاطرنشان کرد که اعتبار سنجی ها برای استفاده از رله های MEV-Boost انگیزه های مالی دارند.

“مشکل این است که از دیدگاه اعتبارسنجی، این افراد برای انجام این کار به آنها پول می دهند. بنابراین اگر می خواهید درآمد بیشتری کسب کنید، این ویژگی را فعال کنید. می توانید فقط با انجام آن به عنوان یک اعتبارسنجی درآمد کسب کنید.”

رله MEV-Boost یک نهاد مرکزی است که به استخراج کارآمد حداکثر مقدار قابل استخراج (MEV) اختصاص داده شده است. با محبوب‌ترین ربات‌ها، رله‌های MEV-Boost به اعتبارسنجی‌ها این امکان را می‌دهند که به طور مؤثری تولید بلوک را برون سپاری کنند و حقوق ساخت بلوک‌ها را به بالاترین قیمت پیشنهادی بفروشند.

Labrys ابزار ساعت MEV را در 28 سپتامبر منتشر کرد. این اجازه می دهد تا اعتبارسنجی ها مطلع شوند که رله های MEV-Boost با تحریم های اداره کنترل دارایی های خارجی (OFAC) مطابقت دارند. فینی در مورد انگیزه پشت این ابزار گفت:

ما فقط در تلاشیم تا آگاهی افرادی را افزایش دهیم که نمی‌دانند با اجرای این نرم‌افزار ممکن است در سانسور شبکه سهیم باشند.»

فینی با اشاره به بدترین چیزی که اغلب از آن به عنوان سانسور سخت یاد می شود، گفت: “گره ها بر اساس مقررات مجبور می شوند اساساً بلوک های حاوی این تراکنش ها را کنار بگذارند.”

او توضیح داد: «این بدان معناست که مهم نیست چقدر منتظر بمانید، هر چقدر هم که پرداخت کنید، تراکنش مجاز شما هرگز در بلاکچین گنجانده نخواهد شد.

او همچنین گفت که حتی سانسور نرم، که در آن تراکنش‌های مجاز در نهایت تأیید می‌شوند، می‌تواند ساعت‌ها طول بکشد و نیاز به هزینه‌های با اولویت بالایی داشته باشد، که منجر به تجربه کاربری غیراستاندارد می‌شود. اشاره کرد که وجود دارد.

مربوط: ربات MEV یک میلیون دلار درآمد دارد اما پس از یک ساعت همه چیز را به دست هکرها از دست می دهد

این یافته ها توسط محقق Ethereum تونی وارستات تایید شده است. پژوهش در 28 سپتامبر، پیشنهاد شد که هیچ یک از 19436 بلوک تأیید شده توسط Flashbots Mev-Boost Relay حاوی تراکنش‌های نقدی Tornado نیستند.

تعداد بلوک ها از رله های تقویت کننده MEV مختلف، از جمله تراکنش های نقدی تورنادو. منبع: تونی ورستتر

قبل از The Merge، ترس از سانسور بیداد می کرد. در مصاحبه ای با کوین تلگراف، کوبی موران، محقق اصلی در شرکت معتبر انطباق ارزهای دیجیتال و پزشکی قانونی Merkle Sciences، گفت که هزینه گزاف تبدیل شدن به یک اعتبارسنجی منجر به فروخته شدن گره های اعتبارسنجی به شرکت های ارزهای دیجیتال بزرگتر شده است. تحریم های دولتینویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا