اخبار ارز دیجیتال

۴۴۰۰ سرمایه گذار ناراضی که به دنبال Do Kwon Terra هستند

گروهی از سرمایه گذاران خصوصی در حال تلاش برای ردیابی دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform پس از سقوط ارز دیجیتال اکوسیستم Terra هستند.

اعضای یک گروه ۴۴۰۰ نفری Discord به نام “گروه بازپرداخت UST” (URG) در تلاش هستند تا دو کوون، بنیانگذار Terra را پیدا کنند.

اعضای این گروه، که ظاهراً از عدم نتیجه اجرای قانون ناامید شده‌اند، در اینترنت به دنبال سرنخ‌هایی برای ردیابی Kwon می‌گردند و آنها را با گروه به اشتراک می‌گذارند.

اعضا پیشنهاد می کنند که او ممکن است در مکان هایی مانند روسیه، دبی، آذربایجان یا قایق بادبانی زندگی کند.

تلاش های مستمر آنها منجر به صدور حکم بازداشت کوون توسط دادگاه سئول در ۱۴ سپتامبر شده است، اگرچه مقامات کره جنوبی در حال انجام اقدامات قابل توجهی برای محاکمه او هستند. گزارش شده است که “اخطار قرمز” را به سازمان های مجری قانون در سراسر جهان صادر کرده است. . ضمانت نامه ۲۶ سپتامبر.

URG در ابتدا در ماه می تشکیل شد. ۱۶ یک اتاق گفتگو برای سرمایه گذاران در اکوسیستم Terra است که از طرف اعضای خود یک دادخواست برای بازیابی وجوه از دست رفته از TerraClassicUSD (USTC)، به اصطلاح استیبل کوین وابسته به دلار آمریکا راه اندازی کرد.

طبق گزارشی در فایننشال تایمز در ۱۹ اکتبر، یکی از اعضای URG، کان هیونگ سوک، به زودی به دبی سفر خواهد کرد، شهری که بسیاری از اعضای گروه معتقدند کوون پنهان شده است. یکی از اعضای URG گفته است:

“دبی دوستدار رمزنگاری، بسیار بین المللی است (او سطح پایینی دارد) و معاهدات استرداد محدودی دارد. من فکر می کنم.”

هیونگ سوک یک مهندس نرم‌افزار ۲۶ ساله و کارمند سابق Terraform Labs، شرکتی که پشت بلاک چین Terra قرار دارد، است و از ۲۶ مه عضو URG بوده است.

کوون که پس از انفجار اکوسیستم ترا به چهره ای بحث برانگیز تبدیل شده است، همچنان اصرار دارد که “در حال فرار” نیست و به طور کامل با همه سازمان های دولتی که با او در تماس هستند همکاری می کند.

مربوط: وزارت خارجه کره جنوبی به دو کوون دستور داد پاسپورت خود را پس دهد

Kwon در ۱۹ اکتبر با روزنامه‌نگار ارز دیجیتال و میزبان پادکست Unchained، لورا سینگ مصاحبه کرد و از او سؤالات مختلفی در رابطه با خبر فعلی پرسیده شد.

با توجه به محل نگهداری فعلی خود، کوون پیشنهاد کرد که پس از سقوط Terra از سنگاپور به دلیل حفظ حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی شخصی نقل مکان کند، به عنوان مثال، اظهار داشت که آپارتمانش شکسته شده است.

“اینطور نیست که من در حال فرار یا هر چیز دیگری هستم که نمی خواهم محل زندگیم را فاش کنم. اما هر بار که مشخص می شود کجا زندگی می کنم، زندگی در آنجا را برای من تقریبا غیرممکن می کند.”

سخنگوی آزمایشگاه Terraform ادعا کرد که کیفرخواست علیه کوون “بسیار سیاسی” است و گفت که دادستان های کره جنوبی در پاسخ به فشار عمومی، تعریف اوراق بهادار مالی را گسترش داده اند. کوون این احساس را در مصاحبه با شین تکرار کرد.

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا