اخبار ارز دیجیتال

ژو از ۳AC در بانکوک برای به چالش کشیدن پرونده دادگاه انحلال‌دهنده سنگاپور: گزارش

زو که هفته ها ناپدید شده بود، سوگندنامه ای را در مورد ادعاهای Teneo به چالش کشید و عملکرد داخلی صندوق تامینی شکست خورده را کشف کرد.

بر اساس اسنادی که بلومبرگ دیده است، ژو در ۱۹ آگوست سوگندنامه مستقیم ارائه کرد. در آن، ژو با درخواست Teneo برای دسترسی موافقت کرد و گفت که Teneo “نتوانست نسخه کامل یا دقیقی از وقایع را به دادگاه سنگاپور ارائه کند”. در ۳AC Records در سنگاپور در ۲۲ آگوست.

شرکت مشاوره Teneo توسط دادگاهی در جزایر ویرجین بریتانیا، جایی که ۳AC مستقر در سنگاپور ثبت نام را منتقل کرد، برای انحلال دارایی های ۳AC در ماه ژوئن منصوب شد. این صندوق همچنین اعلام کرد که قصد دارد دفتر مرکزی خود را به دبی منتقل کند.

بر اساس سوگندنامه، Teneo عملیات و روابط بین نهادهای مرتبط با ۳AC و جدول زمانی رویدادها را نادرست معرفی کرده است. آقای ژو گفت Three Arrows Capital Pte Ltd (TACPL) تا ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۱ در سنگاپور ثبت شده است. در ۱ سپتامبر ۲۰۰۹، او توسط ThreeAC Ltd از جزایر ویرجین بریتانیا به عنوان مدیر صندوق اصلی و دو صندوق تغذیه جایگزین شد. – Three Arrows Fund Ltd در جزایر ویرجین بریتانیا و Three Arrows Fund LP ثبت شده در دلاور، ایالات متحده آمریکا.

مرتبط: درجه سانتیگراد، ۳AC نشان داد که چرا باید فعالیت های مالی بیشتر در زنجیره باشد

به دلیل این ساختار، TACPL ممکن است نتواند به درخواست های Teneo برای اطلاعات پاسخ دهد، که می تواند منجر به “عواقب بالقوه شدید ناشی از اعمال اختیارات گسترده مدیر تصفیه”، از جمله جریمه و مجازات شود. ژو گفت که می تواند منجر به حبس TACPL شود. . افسران و نمایندگان برای اهانت به دادگاه.

۳AC تقریباً ۳ میلیارد دلار بدهی داشت و سقوط آن تأثیرات موجی در سراسر صنعت داشت.

نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا