🚨 اخبار ارز دیجیتال

انحلال دهندگان ۳AC به دنبال «جایگزین» برای احضار بنیانگذاران گمشده هستند

شرکت مشاوره Teneo مدعی است روش استاندارد تماس با بنیانگذاران Three Arrows Capital شکست خورده است و اکنون به دنبال راه های دیگری برای صدور احضاریه است.

انحلال‌دهنده‌های Three Arrows Capital (3AC) از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده‌اند تا مجوز صدور احضاریه‌هایی را برای بنیان‌گذاران صندوق تامینی ارزهای دیجیتال از طریق «راه‌های جایگزین» صادر کند.

تا به امروز، محل اختفای سو ژو و کایل دیویس، بنیانگذاران Three Arrow Capital ناشناخته مانده است و برخی آنها را متهم به فرار کرده اند.

در یک درخواست دادگاه که در ۱۴ اکتبر در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ارائه شد، شرکت مشاوره Teneo دو روش استاندارد تماس با آنها را رد کرد زیرا “محل اختفای بنیانگذاران ناشناخته مانده است.” ادعا کرد که شکست خورده است.

او همچنین گفت که درخواستی از Advocatus Law LLP، «وکیل سنگاپور به نمایندگی از بنیانگذاران»، از پذیرش احضاریه از طرف این زوج امتناع کرد و اظهار داشت که بنیانگذاران «هنوز پیشنهاد همکاری صریح نداده‌اند.» خیر. از زمان شروع رسیدگی، من مستقیماً به دو بحث کوتاه دسترسی داشته ام.

در نتیجه، مدیر تصفیه از دادگاه خواست تا از «وسایل جایگزین» برای ابلاغ احضاریه استفاده کند. قابل درک است که این شامل تماس با این دو از طریق حساب توییتر و آدرس ایمیل آنها نیز می شود.

در ارائه این درخواست جدید، مدیر تصفیه می‌گوید که به دنبال «اختیار ارائه احضاریه برای تهیه اسناد و شهادت مربوط به مؤسسان، مدیران سرمایه‌گذاری و اشخاص ثالث» است.

بلومبرگ در ۱۸ اکتبر گزارش داد، در همین حال، رگولاتورهای ایالات متحده تحقیقاتی را در مورد تخلفات قانونی احتمالی توسط یک صندوق تامینی مستقر در سنگاپور آغاز کرده اند.

بلومبرگ ادعا می کند که کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اکنون در حال بررسی این موضوع هستند که آیا ۳AC سرمایه گذاران را گمراه کرده و در ثبت نام نزد مقامات مناسب شکست خورده است یا خیر.

ژو و دیویس پس از ورشکستگی ۳AC از ماه ژوئن در سطح پایینی قرار داشتند.

۳AC در تاریخ ۱ ژوئیه برای بخش ۱۵ ورشکستگی در دادگاه نیویورک ثبت نام کرد. با این حال، محل اختفای زو و دیویس فاش نشده است.

ژو برای مدت کوتاهی در ماه ژوئیه در توییتر ظاهر شد و او را متهم کرد که انحلال‌طلبان را برای استفاده از اطلاعات در دادگاه «فریب» می‌دهد و دیویس این پست را بازنشر کرد، اما این دو از آن زمان دوباره سکوت کردند.

۳AC، که در مقطعی میلیاردها دارایی را مدیریت می‌کرد، پس از فروش گسترده دارایی‌های دیجیتال، که تا حدی به دلیل فروپاشی بلاک چین Terra و تصمیمات تجاری ضعیف آن‌ها تقویت شد، نزولی بود. این شرکت به تازگی تبدیل به یک شرکت رمزنگاری دیگر شد که در آن ورشکست شد. بازار.

نویسنده: Stephen Katte

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا