اخبار ارز دیجیتال

۳۰۴ میلیون DOGE به طور مرموزی از بایننس در میان افت ۷.۵ درصدی جابجا شد.

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

داده های به اشتراک گذاشته شده توسط کارآگاه اصلی بلاک چین Whale Alert نشان می دهد که مقدار زیادی از میم کوین DOGE پس از خرید توسط کیف پول های رمزنگاری ناشناس از بایننس برداشته شده است. Whale Alert به دلیل به اشتراک گذاری جزئیات تراکنش های عمده ارزهای دیجیتال با جامعه رمزنگاری از طریق X/Twitter مشهور است.

صدها میلیون DOGE به جیب نهنگ ها می رود

منبع داده مذکور حدود سه ساعت پیش توییت کرد که دو کیف پول بلاک چین با برچسب ناشناخته در مجموع ۳۰۴,۵۸۸,۷۳۷ Dogecoin را از صرافی Binance خارج کردند. در زمان نگارش این مقاله، این مقدار Dogecoin معادل ۵۳,۱۲۵,۰۸۸ دلار فیات است.

به نظر می رسد که جامعه ارزهای دیجیتال تحت تأثیر انتقال فوری چنین مقادیر زیادی از رمزارزها به لطف فناوری نوآورانه بلاک چین قرار گرفته است. کارمزد مورد نیاز برای تکمیل این تراکنش ۰.۲۰۴۸۴۴۵۸ بود که تنها معادل ۰.۰۳ دلار بود.

بسته عظیم DOGE در Binance خریداری شده است
از طریق تصویر هشدار نهنگ

فعالیت نهنگ DOGE در مبادلات پیشرو افزایش می یابد

بر اساس گزارش Whale Alert، از ابتدای ماه آوریل، نهنگ‌های ارز دیجیتال به‌ویژه با دو صرافی بزرگ، Coinbase و Robinhood، فعالیت خود را بسیار افزایش داده‌اند.

طی چند روز گذشته، تعدادی تراکنش بزرگ بین این دو غول معاملات ارزهای دیجیتال به ثبت رسیده است. مجموعاً ۳۹۶.۴ میلیون تراکنش Dogecoin به و از Robinhood انجام شد و ۲۹۴.۴ میلیون DOGE اضافی به و از Coinbase منتقل شد.

این تعداد تقریباً ۶۹۱ میلیون Dogecoin است. وقتی به ۳۰۴.۵ میلیون DOGE برداشته شده از بایننس اضافه می شود، کل مقدار DOGE در پنج روز گذشته، به ازای هر هشدار نهنگ، به ۹۹۵.۳ میلیون DOGE می رسد که در زمان نگارش این مقاله به ارزش ۱۷۳،۵۹۶،۰۴۵ دلار می رسد.

جدا از آن، همانطور که U.Today در اوایل این هفته گزارش داد، کیف پول یک نهنگ Dogecoin خفته پس از ۱۰.۳ سال عدم فعالیت دوباره زنده شده است. این آدرس شامل ۳,۷۰۰,۰۵۱ DOGE به ارزش ۶۶۲,۵۱۹ دلار بود.

آخرین اقدام قیمت Dogecoin

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت Dogecoin بیش از ۷.۵ درصد کاهش یافته است و از ۰.۱۸۷۲ دلار کاهش یافته است. به طور کلی، از ۲۷ مارس، DOGE به میزان حیرت آور ۲۴.۳ درصد سقوط کرده است و بالاترین قیمت محلی اخیراً ۰.۲۲۸۹ دلار را از دست داده است.

تا کنون DOGE 1.47% اندک افزایش داشته است اما نمودار نشان می دهد که Dogecoin در چند روز گذشته با ۰.۱۷۵۲ دلار به عنوان سطح حمایت اصلی در محدوده حرکت کرده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا