🚨 اخبار ارز دیجیتال

۳۰۰ میلیون XRP به طور ناگهانی در انتظار حرکت بعدی در قیمت تغییر کرد

تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق WhaleAlert، ۳۰۰ میلیون توکن XRP به طور ناگهانی از بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال Binance منتقل شد. این انتقال بزرگ در حالی انجام شد که اکوسیستم کریپتو منتظر بود تا ببیند قیمت XRP به کجا خواهد رسید.

انتقال ۳۰۰ میلیون XRP، با ارزش فعلی تقریباً ۱۳۰ میلیون دلار، به یک کیف پول نامشخص در طی یک تراکنش، تردیدهایی را در مورد دلیل این تغییر بزرگ ایجاد کرد.

ردیاب داده بلاک چین Whale Alert در توییتی نوشت: «۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ XRP به ارزش ۱۳۰,۱۳۲,۹۰۷ دلار از بایننس به کیف پولی ناشناخته منتقل شد.

جدا از این، Whale Alert در توییتی اعلام کرد که سایر مقادیر XRP در کیف پول‌های مختلف و صرافی‌های ارزهای دیجیتال در آخر هفته جابجا شده است.

مرتبط با

XRP در میان فروش 321 میلیون دلاری کریپتو در بازار 61 درصد حجم افزایش یافت

Whale Alert توییت کرد: ۳۷,۳۹۰,۰۰۰ XRP به ارزش ۱۶,۰۶۴,۸۳۶ دلار از یک کیف پول ناشناخته به Bitstamp منتقل شد. علاوه بر این، ۳۱,۹۴۶,۹۷۸ XRP به ارزش ۱۴,۲۲۲,۲۴۵ دلار و ۲۹,۷۰۴,۴۴۴ XRP به ارزش ۱۲,۷۰۶,۱۰۷ دلار از بایننس به کیف پول های ناشناخته منتقل شدند.

چه اتفاقی می افتد؟

این نقل و انتقالات برای معاملات گسترده تر بازار مهم هستند. بازار ارزهای دیجیتال از هفته گذشته وضعیت بی ثباتی را تجربه کرده است، به طوری که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به پایین ترین حد چند ماهه سقوط کرده اند.

چندین ارز دیجیتال در تلاش برای بازیابی هستند و تمام تلاش خود را برای بازگشت به بازار سبز انجام می دهند. اقدام بعدی قیمت XRP می تواند به ما بگوید که آیا بهبود می یابد یا با فشار بیشتری روبرو خواهد شد.

XRP پس از کاهش به ۰.۴۰۳ دلار در جلسه معاملاتی فعال امروز، به ۰.۴۳۷ دلار افزایش یافت که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۹۲ درصد افزایش داشت.

مرتبط با

اگر این روند محقق شود، XRP می تواند در ماه جولای افزایش یابد

برداشت از مبادلات ارزهای دیجیتال به عنوان یک سیگنال خرید تلقی می شود، در غیر این صورت وجوه به کیف پول های سرد منتقل می شود. اما معلوم نیست یا به وضوح بیان نشده است که کدام است.

در روزهای آینده، اکوسیستم ارزهای دیجیتال به سرنخ‌هایی از حرکت قیمت XRP ادامه خواهد داد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا