اخبار ارز دیجیتال

۳ نشانه قیمت اتریوم تا سپتامبر به ۲.۵ میلیون دلار می رسد

بسیاری از اندیکاتورهای فنی و بنیادی اتر از افزایش قیمت ۲۵۰۰ دلار تا سپتامبر پشتیبانی می کنند.

دارایی بومی اتریوم، اتر (ETH) از زمانی که در ژوئن ۲۰۲۲ به حدود ۸۸۵ دلار رسید، بیش از دو برابر ارزش داشته است. تعدادی از شاخص های فنی و بنیادی اکنون حاکی از حرکت قاطع به سوی ۲۵۰۰ دلار در ماه آگوست است.

تقسیم زنجیره اتریوم به معنای توکن های بیشتر است

بخش بزرگی از رالی جاری اتریوم در ماه سپتامبر برای یک «ادغام» پدیدار شد، یک ارتقای شبکه که پروتکل اصلی بلاک چین اتریوم را از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) برنج تغییر داد.

در عین حال، سوئیچ به PoS نیز نقش ماینرها در زنجیره را با جایگزین کردن آنها با اعتبار سنجی حذف می کند. این ترس، چندلر گوئو، استخراج‌کننده ارزهای دیجیتال چینی را بر آن داشت تا با زنده نگه داشتن نسخه PoW اتریوم، در برابر ادغام مقاومت کند.

در نتیجه شکافتن زنجیره امکان پذیر است. گوئو قبلاً نسخه خود از زنجیره PoW اتریوم را با نام ETHPoW همراه با توکن اصلی آن “ETHW” نامگذاری کرده است. علاوه بر این، برخی از صرافی های ارزهای دیجیتال در صورت تمایل به انجام همین کار می اندیشند و حتی بایننس قبلاً توکن های خود را برای تجارت فهرست کرده است.

یک نکته مهم از امکان تقسیم زنجیره این است که دارندگان اتر موجود همان مقدار توکن را از زنجیره جدید دریافت خواهند کرد.

این به نوبه خود می تواند تقاضا برای ETH را در بازار افزایش دهد و قیمت آن را به محدوده ۲۵۰۰ دلار به سمت Merge سوق دهد.

یک تغییر صعودی در حال انجام است

در طی بهبود اخیر قیمت، اتر با اطمینان از حمایت بحرانی به مقاومت در ۱۶۲۵ دلار به ۱۹۷۵ دلار حرکت کرد.

ETH/USD اکنون به دنبال بازپس گیری محدوده به عنوان پشتیبانی است و به قیمت کف قوی برای دنبال کردن حرکت بالای ۲۰۰۰ دلار می دهد. هدف صعودی فوری میانگین متحرک نمایی ۵۰ هفته ای (EMA 50 هفته ای، موج قرمز در نمودار زیر) در ۲۳۴۰ دلار است.

نمودار قیمت هفتگی ETH/USD.منبع: Trading View

هدف شکست بعدی محدوده می تواند مقاومت چند ماهه اتر خط روند نزولی (خط سیاه) در حدود ۲۵۰۰ دلار باشد.

شتاب جذب سرمایه گذاران نهادی

هدف رالی فنی ۲۵۰۰ دلاری از افزایش اخیر در جریان سرمایه به صندوق های سرمایه گذاری مبتنی بر اتریوم الهام گرفته شده است.

مرتبط: افزایش خوش‌بینانه TVL نزدیک به ۳۰۰٪ M/M قبل از ارتقای Merge

قابل ذکر است که این محصولات نهادی در هفته منتهی به ۵ آگوست ۱۶.۳ میلیون دلار از سرمایه گذاران جذب کردند. یک صندوق مشابه در بیت کوین شاهد خروج سرمایه به ارزش ۸.۵ میلیون دلار در مدت مشابه بود.

جریان خالص سرمایه به دارایی های کریپتو.منبع: سکه سهام

در مجموع، همانطور که قبلاً ذکر شد، هجوم پیرامون ادغام به عنوان یک کاتالیزور اصلی صعودی عمل می کند. با این حال، اتر ممکن است پس از ارتقاء به PoS در ماه سپتامبر، زمانی که معامله‌گران ممکن است «فروش اخبار» را آغاز کنند، اصلاح قیمت قابل‌توجهی داشته باشد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

منبع

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا