اخبار ارز دیجیتال

3 دلیل که چرا Chiliz در این هفته 35٪ افزایش یافته است و قیمت CHZ به کجا می رسد؟

ترکیبی از عوامل بنیادی، روی زنجیره و کاتالیزورهای فنی قیمت CHZ را به بالاترین سطح خود از آوریل 2022 رسانده است. بعدش چی؟

قیمت Chiliz (CHZ) در ابتدای هفته (WTD) حدود 35 درصد افزایش یافت و در 24 آگوست به 0.26 دلار در هر توکن رسید. این توکن را جلوتر از بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) قرار می دهد. در همان دوره بین سود و زیان متحول شد.

نمودارهای روزانه CHZ/USD در مقابل BTC/USD و ETH/USD.منبع: Trading View

در اینجا کاتالیزورهای کلیدی احتمالی پشت رالی جدایی چیلیز آمده است:

CHZ2.0

22 اوت، الکساندر دریفوس، بنیانگذار Chiliz اعلام کرد این شرکت قصد دارد از بلاک چین اتریوم برای راه‌اندازی توکن‌های قابل تعویض و غیرقابل استفاده و جایگزینی آن با زنجیره بومی خود، CHZ 2.0 استفاده کند.

دریفوس گفت: «نیازی نیست برای همیشه به معادل‌های ERC20 یا ERC721 تکیه کنید.

“در @chiliz، ما بر این باوریم که می‌توانیم در بالای یک قالب توکن قابل تعویض، نوآوری کنیم. ما با بیش از 100 برند از بزرگترین برندهای جهان کار می‌کنیم و به کارگیری و مقیاس‌بندی آن را آسان می‌کنیم.”

این اطلاعیه در زمانی منتشر شد که CHZ در 22 آگوست با افزایش حجم معاملات، 19 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد. از نقطه نظر فنی، این حرکت نشان دهنده اعتماد معامله گران به اعلام CHZ 2.0 است.

نمودار روزانه CHZ/USD.منبع: Trading View

بازگشت نهنگ های چیریزو

افزایش قیمت CHZ در این هفته با افزایش فعالیت نهنگ ها همراه شد.

قابل ذکر است، طبق داده‌های ارائه شده توسط Santiment، تعداد تراکنش‌های CHZ بیش از 100000 دلار در 23 آگوست به 105 رسید که بالاترین رقم از 29 مارس است. علاوه بر این، قیمت CHZ در همان روز نزدیک به 12.5٪ افزایش یافت.

قیمت فلفل و فعالیت نهنگ.منبع: Santimento

افزایش موازی فعالیت، حجم و قیمت نهنگ CHZ نشان می دهد که بیشتر سرمایه گذاران ثروتمند پس از اعلام CHZ 2.0 اقدام به خرید توکن می کنند.

شکست فنی در حال انجام است

افزایش مداوم قیمت چیلیز بخشی از یک حرکت شکست فنی است که از اواسط ماه اوت آغاز شد.

در نمودار روزانه، CHZ پس از بسته شدن بالای محدوده یقه الگو (نوار قرمز) در 14 آگوست، از حالت غالب جام و دسته خارج شد، همانطور که در زیر نشان داده شده است. الگوی جام و دسته توسط تحلیلگران نمودار سنتی یک راه اندازی معکوس صعودی در نظر گرفته می شود.

یک تنظیم فنی همراه با اعلام CHZ 2.0 ممکن است بر معامله گران تأثیر بگذارد که در CHZ صعودی باقی بمانند. فنجان و دسته نیز 35 درصد دیگر از قیمت امروز در حدود 0.32 دلار افزایش یافت. همچنین می تواند به این معنی باشد که توکن تا زمانی که افزایش پیدا کند ادامه خواهد داد. به هدف سود الگو رسیده است.

موارد مرتبط: بلاک چین، ارزهای دیجیتال برای تصاحب صنعت ورزش فراتر از کالاهای NFT

هدف با اندازه گیری حداکثر ارتفاع فنجان و دسته و اضافه کردن نتیجه به خط گردن تعیین می شود.احتمال دارد وجود داشته باشد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا