اخبار ارز دیجیتال

3 عنوان “بلاک باستر” برای نجات GameFi – رئیس ABGA

کوین شائو می‌گوید برای جذب کاربران بیشتر و تبدیل بازی‌های بلاک‌چین به جریان اصلی‌تر، عناوین آینده باید «تعادل» پیدا کنند و اولویت‌های مختلف کاربران را برآورده کنند.

کوین شائو، رئیس اجرایی اتحادیه بازی‌های بلاک‌چین آسیا (ABGA)، گفت که مشتاقانه منتظر سه عنوان بازی بلاک‌چین سه‌گانه A است که به ورود GameFi به جریان اصلی و نجات آن از بازار نزولی کمک می‌کند.

رئیس‌جمهور اجرایی در صحبت با Cointelegraph در هفته آسیای کریپتو، گفت یکی از موانعی که مانع پذیرش جریان اصلی می‌شود این است که عناوین فعلی GameFi «بازی کردن، عملکرد» و لذت کاربر هستند.

در مدل P2E، گیمرها معمولا NFTها را برای بازی کردن و کسب توکن های بازی خریداری می کنند که می توانند به بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، ارز فیات یا استیبل کوین تبدیل شوند.

در حالی که او اذعان می کند که این عناوین فعلی GameFi برای بسیاری از افراد لذت بخش هستند، Shao گفت که اگر عناوین آینده بخواهند به جریان اصلی تبدیل شوند، باید “تعادل” را برای مطابقت با ترجیحات مختلف کاربران ایجاد کنند. می گوید باید آن را پیدا کنم.

کوین شائو، رئیس اجرایی اتحادیه بازی های بلاک چین آسیا (سنگاپور)

به عقیده او، دور شدن از “خطوط پروژه های موجود” به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از صنعت بازی های رایج استفاده کنند و ویژگی هایی را برای افرادی که می خواهند “برای سرگرمی” بازی کنند نه برای افزایش سود، ترکیب کنند.

در ارائه‌ای در کنفرانسی در سنگاپور، Shao سه عنوان AAA را برجسته کرد که معتقد است برای ایجاد تغییری که صنعت گیم‌فای نیاز دارد، پیشرفت خواهد کرد: Illuvium، Phantom Galaxies و Big Time.

ایلوویوم یک بازی اکتشافی جهان باز، جمع آوری موجودات NFT و بازی نبرد خودکار است. Phantom Galaxies یک بازی RPG سوم شخص آنلاین است که از NFT برای شخصی سازی مکانیک شما استفاده می کند. Big Time یک بازی اکشن شکار هیولا RPG است که از NFT برای شخصی سازی سلاح ها و لباس ها استفاده می کند.

مربوط: بازی‌های رمزنگاری بد هستند – اما توسعه‌دهندگان می‌توانند آن را برطرف کنند

شائو گفت که آنها یک تیم “بسیار خوب” پشت سر خود دارند و با پول زیادی از سرمایه گذاران، حداقل “در مقایسه با پروژه های دیگر این روزها” “کاری متفاوت” انجام خواهند داد و اگر GameFi بتواند یک بازی بسازد، می تواند بازی GameFi را تغییر دهد. پایگاه کاربر قوی قبل از بازار صعودی بعدی.

شائو گفت که نتایج به احتمال زیاد «احتمالاً امسال یا سال آینده» مشاهده خواهد شد.

اتحاد بازی های بلاک چین آسیا (ABGA) یک سازمان غیرانتفاعی است که توسط مؤسسات صنعت بازی حمایت می شود و در 25 نوامبر 2021 در سنگاپور راه اندازی شد.

نویسنده: Stephen Katte

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا