اخبار ارز دیجیتال

سه مانع برای پذیرش Web3 – مدیر عامل Trust Wallet

مدیرعامل Trust Wallet می‌گوید بازار نزولی فعلی ممکن است فرصتی برای صنعت Web3 فراهم کند تا قبل از بازار صعودی بعدی به نگرانی‌های مصرف‌کننده رسیدگی کند.

پذیرش گسترده Web3 ممکن است در نهایت به واقعیت تبدیل شود، اما Eowyn Chen، مدیر عامل Trust Wallet، سه مانع اصلی را برای پذیرش انبوه پیش بینی می کند.

در کنوانسیون رمزنگاری استرالیا در ۱۸ سپتامبر، چن بیان کرد که امنیت، قابلیت استفاده، هویت و حریم خصوصی همه جنبه‌های مهم برخورد با رشد صنعت Web3 هستند.

چن، مدیرعامل Trust Wallet، یک کیف پول رمزنگاری پیشرو چند زنجیره‌ای است که دو سال پیش توسط Binance خریداری شد. او در یک سخنرانی اصلی با حضور خبرنگاران Cointelegraph در کوئینزلند استرالیا صحبت می کرد.

از جنبه امنیتی، چن گفت که باید تدابیری اتخاذ شود تا «در صورت وجود مشکلات احتمالی در قراردادهای هوشمند»، مانند پیوند به کلاهبرداران شناخته شده، به کاربران هشدار داده شود.

در این مرحله، او توضیح می‌دهد، «هرکسی که واقعاً می‌خواهد در پیمایش این قرارداد هوشمند احساس اطمینان کند» باید کد را بخواند و قبل از ادامه، پرچم‌های قرمز را بررسی کند.

در نهایت، کاربران اصلاً مجبور نخواهند بود کد قرارداد هوشمند را بخوانند، و این باعث می‌شود همه افراد بتوانند کد قرارداد هوشمند را بخوانند.

همه بخش‌های صنعت باید با یکدیگر همکاری کنند تا مکانی امن‌تر برای کاربران اصلی ایجاد کنند.»

او افزود: «من فکر می‌کنم کارهای بیشتری می‌توانیم انجام دهیم، از جمله اینکه هر اکوسیستم زنجیره‌ای دارای نوعی خودگردانی جامعه مدنی باشد».

با این حال، به نظر او، “مهم ترین” نکاتی که باید به آن پرداخته شود، “جنبه های هویت و حریم خصوصی” است، که اطمینان حاصل می کند که کاربران “واقعی” هستند و اطلاعات شخصی آنها از افشا شدن در امان است، و نظارت بر انطباق را برای تنظیم کنندگان آسان می کند.

زمانی که ایالات متحده روی CBDC کار می کرد، تحقیقات را انجام داد، اما بزرگترین نگرانی مردم نگرانی در مورد مسائل حریم خصوصی مربوط به CBDC است.

او توضیح داد: «ما باید در مورد آینده صنعت در مورد مقررات فکر کنیم.

در حالی که بازار نزولی کنونی بدترین بازار ثبت شده است، با بسیاری از صرافی‌ها و شرکت‌های مرتبط با کریپتو، چن گفت این فرصتی است برای صنعت Web3 تا قبل از رونق بعدی به این سه مانع رسیدگی کند.

چن گفت که این باعث می‌شود همه افرادی که در این زمینه کار می‌کنند در موقعیت مناسبی برای آینده قرار بگیرند و نشان دهند که “صنعت ما بسیار آماده است.” من اینجا هستم.

“زمانی که زمان مناسب برای رسیدن بازار صعودی بعدی باشد، ما آماده خواهیم بود که واقعاً صنعت را از خریداران اولیه دور کنیم و از شکاف عبور کنیم. به سطح مناسب پذیرش انبوه.”

به طور کلی، چشم انداز او برای صنعت وب ۳ شامل “ایجاد تغییر مثبت در سیستم اقتصادی جهانی” و ایجاد روابط بلندمدت پایدار با کاربران آن است.

مربوط: چگونه پذیرش غیرمتمرکز اینترنت می تواند مالکیت دیجیتال را بهبود بخشد

همچنین “ماموریت واقعی وب ۳ برای توانمندسازی و محافظت از حقوق اساسی کاربران برای دسترسی به بلاک چین و کنترل آزادانه دارایی ها و مالکیت آنها” را انجام می دهد.

ما مأموریت داریم محصولات بهتری با دسترسی باز بسازیم که کاربران و سازندگان را توانمند می‌سازد و باید تلاش کنیم تا این استاندارد باز باشیم و از انحصار جلوگیری کنیم.»

نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا