🚨 اخبار ارز دیجیتال

افزایش ۲۶۷ درصدی کارمزد تراکنش توکن شیبا اینو شیباریوم را بی‌تفاوت می‌کند

شیباریوم، راه‌حل بلاک چین لایه ۲ که به جامعه شیبا اینو خدمات می‌دهد، افزایش قابل توجهی در کارمزد تراکنش‌ها تجربه کرده است که در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۷ درصد افزایش قابل‌توجه داشته است. داده های Shibariumscan افزایش قابل توجهی در کمیسیون گاز پرداختی در BONE، نشانه بومی اکوسیستم شیبا اینو، از ۱۱.۵۷ BONE به ۳۰.۹۸ BONE نشان می دهد.

این افزایش کارمزد را می توان به افزایش فعالیت شبکه نسبت داد که احتمالاً به دلیل افزایش علاقه به توکن های Shiba Inu در میان نوسانات اخیر بازار است. حجم تراکنش‌ها در شبکه شیباریوم با تلاش سرمایه‌گذاران برای استفاده از فرصت‌های موجود در اکوسیستم افزایش یافت و در نتیجه کارمزد تراکنش‌ها افزایش یافت.

منبع: اسکن شیباریوم

استخوان شیبا اینو چیست؟

برای کسانی که نمی دانند، BONE نقش بسیار مهمی در اکوسیستم شیبا اینو دارد. علاوه بر پوشش هزینه های تراکنش در شبکه Shibarium، هر تراکنش شامل BONE به سوزاندن توکن های SHIB کمک می کند.

بخشی از کارمزد تراکنش BONE به توکن‌های SHIB تبدیل می‌شود و به کیف پول مرده ارسال می‌شود، بنابراین عرضه کلی توکن کاهش می‌یابد و به طور بالقوه کمیاب افزایش می‌یابد.

""
دلار برای BONE CoinMarketCap

پیامدهای این افزایش در کارمزد تراکنش ملاحظات مهمی را در مورد جهت‌گیری آینده شبکه شیبا اینو و توکن‌های مرتبط با آن ایجاد می‌کند.

این سؤال مطرح می‌شود که آیا این افزایش دستمزد نشان‌دهنده رشد پایدار در فعالیت‌ها در اکوسیستم شیبا اینو است یا خیر و چگونه شیباریوم برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده و در عین حال تضمین کارایی و مقیاس‌پذیری مداوم برنامه‌ریزی می‌کند.

علاوه بر این، در میان عدم قطعیت‌های گسترده‌تر بازار، به‌ویژه در طول دوره نزولی، تأثیرات روی SHIB و BONE مورد توجه سرمایه‌گذاران است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا