🚨 اخبار ارز دیجیتال

شروع برنامه ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ EOS Staking: جزئیات

فهرست

  • با شروع برنامه جدید، سرمایه گذاران EOS روزانه ۸۵۶۰۰ EOS درآمد خواهند داشت
  • سهامداری EOS در حال تغییر روایت در اقتصاد بلاک چین است

از امروز، ۸ ژوئیه ۲۰۲۴، همه سهامداران سکه EOS می توانند برای مشارکت خود جوایزی دریافت کنند. در مجموع، ۲۵۰ میلیون EOS توسط بنیاد به فعالیت های جاری برنامه اختصاص خواهد یافت. اشتراک EOS بومی در مقایسه با پروتکل‌های اصلی DeFi، نرخ‌های APY بسیار جذاب‌تری ارائه می‌دهد.

با شروع برنامه جدید، سرمایه گذاران EOS روزانه ۸۵۶۰۰ EOS درآمد خواهند داشت

طبق اعلامیه رسمی بنیاد شبکه EOS، سازمان غیرانتفاعی توسعه و پیشرفت بلاک چین EOS، یک برنامه پاداش ۲۵۰ میلیونی EOS به عنوان بخشی از طرح اقتصاد توکن اصلاح شده شبکه راه اندازی شده است.

این ابتکار امروز، ۸ ژوئیه ۲۰۲۴ فعال می شود. تحت برنامه جدید پاداش شرط بندی، روزانه ۸۵۶۰۰ توکن EOS بین سهامداران توزیع می شود.

برنامه بازنگری شده EOS staking به سهامداران اولیه برای مشارکت با APY اولیه بیش از ۶۰٪ پاداش می دهد. بنابراین، سالانه ۳۱ میلیون توکن EOS بین سهامداران توزیع می شود.

در سال ۲۰۲۴، طراحی فناوری شبکه EOS و مدیریت جامعه دستخوش تغییرات اساسی شده است. بنیاد شبکه EOS پس از یک سری ارتقاء به الگوریتم اجماع، انتقال اقتصاد توکن را آغاز کرده است.

مرتبط با

علاوه بر این، EOS در حال تغییر ساختار بازار RAM است، که یک پلت فرم اصلی مسئول تبادل منابع بین شرکت کنندگان مختلف شبکه و یک روش اضافی برای کسب درآمد برای بازیگران شبکه EOS است.

سهامداری EOS در حال تغییر روایت در اقتصاد بلاک چین است

پیشرفت‌های مهم دیگری در برنامه پاداش Staking EOS وجود دارد. دوره قفل برای سهام از چهار روز به ۲۱ روز افزایش یافته است. تولیدکنندگان بلوک EOS (BPs) در کنار درآمدهای پاداش بلوک، کارمزدهای ایجاد شده توسط شبکه را دریافت خواهند کرد و با افزایش تقاضای شبکه، مشوق‌های بیشتری را برای ارائه‌دهندگان زیرساخت فراهم می‌کنند.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده بود، EOS در میانه‌ترین تحول فرآیندهای توکنومیک خود قرار دارد. در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴، برنامه جدید توکن EOS برای کاهش FDV توکن تا ۸۰٪ معرفی شد.

مرتبط با

EOS Network Tokenomics تحت یک ارتقاء اساسی قرار می گیرد، 80٪ از کل عرضه آینده سوزانده می شود

علاوه بر این، جامعه اعتبارسنجی تصمیم گرفت تا چرخه های نصف کردن چهار ساله را اجرا کند که برای تنظیم جریان توکن ها به بازار و اطمینان از انتشار کنترل شده طراحی شده است. این مرحله اقتصاد توکن EOS را قابل پیش بینی تر و انعطاف پذیرتر در برابر فشار فروش می کند.

برای تسریع پیشرفت اکوسیستم EOS dApps، اعتبار سنجی ها تصمیم گرفته اند بودجه پشتیبانی را برای ابزارهای میان افزار اختصاص دهند. این برنامه بر افزایش قابلیت استفاده از EOS برای پر کردن شکاف بین تجربیات Web2 و Web3 تمرکز خواهد کرد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا