🚨 اخبار ارز دیجیتال

۲.۳۵ میلیارد ADA در بازی: حرکت قیمت احتمالی کاردانو

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو (ADA)، دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، در حال حاضر در محدوده قیمتی قابل توجهی معامله می‌شود که تاثیرات قابل‌توجهی بر حرکت کوتاه‌مدت قیمت دارد.

در حالی که Cardano (ADA) در اوایل روز به ۰.۳۷۵ دلار سقوط کرده بود، در زمان نگارش این مقاله با ۰.۸۲٪ کاهش به ۰.۳۸۲ دلار رسید. ADA نشان‌دهنده فروش گسترده‌تر در بازار است که منجر به سقوط بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح یک ماهه شده است و رشد بازار ارز دیجیتال در غیاب کاتالیزورهای جدید بازار نشانه‌هایی از خستگی را نشان می‌دهد. ADA در ۱۸ ژوئن به ۰.۳۶۶ دلار سقوط کرد و همچنان در هفته ۸.۷۶ درصد کاهش داشت.

به بلوک
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

طبق داده های IntoTheBlock، ADA قابل توجه ۲.۳۵ میلیارد توسط ۱۵۹۴۰۰ آدرس در محدوده فعلی Cardano از ۰.۳۸ تا ۰.۳۹۴ دلار خریداری شده است. این به معنای میانگین ۰.۳۸۷ دلار در هر ADA است. این انباشت به یک منطقه حمایتی مهم برای قیمت ADA اشاره می کند.

قیمت ADA بعدی چیست؟

محدوده معاملات فعلی، که در آن فعالیت خرید قابل توجهی در حال انجام است، سطح حمایت بحرانی را برجسته می کند. اگر قیمت Cardano بیشتر کاهش یابد، ناظران بازار و دارندگان ADA می توانند به منطقه پشتیبانی مورد انتظار بعدی که بین ۰.۳۷۳ تا ۰.۳۸ دلار است نگاه کنند. این محدوده می تواند یک شبکه ایمنی برای ارز دیجیتال ایجاد کند و به طور بالقوه از کاهش بیشتر جلوگیری کند.

مرتبط با

از سوی دیگر، اگر قیمت ADA از سطوح فعلی بهبود یابد، می تواند با مقاومت قابل توجه بعدی بین ۰.۳۹۴ تا ۰.۴۳۷ دلار روبرو شود. در این محدوده بالا، ۲.۶۴ میلیارد ADA توسط ۲۰۶۸۸۰ آدرس با میانگین قیمت ۰.۴۱۴ دلار خریداری شد. این منطقه ممکن است یک چالش بزرگ برای حرکت صعودی باشد و ممکن است برای غلبه بر آن نیاز به فشار خرید قوی داشته باشد.

در حال حاضر، داده های زنجیره ای نشان می دهد که قیمت ADA ممکن است به نقطه مهمی رسیده باشد. حجم عظیم ADA خریداری شده در سطوح قیمتی برجسته نشان دهنده حمایت قابل توجه است، اما همچنین ممکن است نشان دهنده مقاومت بالقوه ای باشد که می تواند حرکت صعودی را کاهش دهد. سرمایه‌گذاران می‌توانند برای سرنخ‌هایی در مورد حرکت بزرگ بعدی ADA، و همچنین روندهای بازار گسترده‌تر و احساسات سرمایه‌گذار، این قیمت‌های حیاتی را مشاهده کنند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا