🚨 اخبار ارز دیجیتال

۲.۳ میلیارد XRP در ۲۴ ساعت، چه اتفاقی افتاد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP به روند بهبود کلی بازار پیوست و قیمت از ۰.۴۹۹۳ دلار به ۰.۵۲۱۳ دلار افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله، XRP سطح ۳.۵۶% خود را در دوره ۲۴ ساعته بعدی حفظ کرد و قیمت آن در ۰.۵۱۸۰ دلار تعیین شد.

یکی از روندهای جالب در اکوسیستم تجاری XRP، حجم عظیم معاملات است. این شاخص نرخ بهره یک شبه بیش از ۲۰ درصد افزایش یافت و به ۱,۲۳۱,۲۰۲,۸۴۰ دلار ثابت شد. طبق داده‌های CoinMarketCap، در شمارش حجم-قیمت، این بدان معناست که در مجموع ۲,۳۷۶,۸۳۹,۴۵۹ XRP تاکنون معامله شده است.

نمودار XRP 1D. منبع: CoinMarketCap

این مقدار عظیم XRP که در صرافی‌ها مخلوط می‌شود، تراکنش‌های خارج از بورس (OTC) را نیز در نظر نمی‌گیرد، که بخش بزرگی را تشکیل می‌دهد. از سرگیری علاقه به بازار خرده فروشی راه را برای یک روند صعودی جدید برای XRP به طور کلی هموار می کند.

XRP به طور کلی ۰.۵۲ دلار را به عنوان یک پشتیبانی قدرتمند حفظ کرده است که حداقل از ۱۰ می با موفقیت شکسته نشده است. با افزایش ۲.۳ میلیاردی حجم، روایت ممکن است در کوتاه مدت تا میان مدت تغییر کند.

نگه داشتن کاتالیزورهای کوچک XRP

XRP یکی از مشکل سازترین آلت کوین ها در لیست ۱۰ برتر است. برخلاف بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) که به ترتیب ۹.۹۱% و ۳۸.۵۸% از بالاترین قیمت خود یعنی ۷۳۷۵۰.۰۷ دلار و ۴۸۹۱.۷۰ دلار کاهش دارند، XRP هنوز ۸۶.۵۱% از بالاترین سطح خود است.

بسیاری از طرفداران XRP بر این باورند که اگر دعوای حقوقی بین آزمایشگاه ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به نتیجه مثبت برسد، این ارزش پایین ارز دیجیتال ممکن است به زودی تغییر کند. اگرچه جدول زمانی مشخص نیست، جامعه تاریخ های کلیدی رویدادهای مهم را پیگیری می کند.

رشد اکوسیستم XRP Ledger (XRPL) یکی دیگر از کاتالیزورهای مهم است که طرفداران سکه معتقدند قیمت را در درازمدت بالاتر خواهد برد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا