اخبار ارز دیجیتال

دو دلیل که Ordinals بیت کوین برای BTC “مثبت” هستند: Grayscale


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اعداد ترتیبی یک موضوع بحث برانگیز در جامعه بیت کوین بوده است، اما شرکت سرمایه گذاری کریپتو Grayscale دو دلیل اصلی برای خوش بین بودن دارد.

به گفته شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل، Ordinals بیت کوین (BTC) که به آن بیت کوین NFT نیز می گویند، می تواند اشتیاق توسعه دهندگان را برای بیت کوین و افزایش هزینه های استخراج افزایش دهد.

در یک پست وبلاگ “Market Byte” در ۲۷ آوریل، این شرکت پیشنهاد کرد که Ordinals دو مزیت کلیدی برای رشد و توسعه اکوسیستم بیت کوین به همراه دارد.

اول، از زمان راه اندازی پروتکل در ژانویه، افزایش قابل توجهی در هزینه های پرداختی به ماینرها وجود داشته است.

«ظهور دستورات مجموع هزینه‌های پرداختی به معدنچیان را افزایش داده است. […] این به طور بالقوه می تواند سطح پایه پایداری از کارمزد تراکنش ها را برای ایجاد انگیزه برای استخراج کنندگان ایجاد کند. “

Grayscale ادعا کرد که این امر “امنیت شبکه مستمر برای طول عمر شبکه بیت کوین” را تضمین می کند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، کمتر از دو ماه پس از راه اندازی، بیش از ۶۰۰۰۰۰ دلار به استخراج کنندگان بیت کوین پرداخت شد. در زمان انتشار، این رقم اکنون بیش از ۶.۵ میلیون دلار است.

هزینه ای که برای نوشتن یک NFT معمولی در بلاک چین بیت کوین صرف می شود. سس: D.une analytics

این شرکت سرمایه‌گذاری همچنین معتقد است که اعداد ترتیبی و «سرعت پذیرش NFT» می‌تواند کاربران جدید بیت‌کوین را جذب کند و توسعه بیشتر شبکه بیت‌کوین را تحریک کند.

“ما معتقدیم که ظهور ordinals احتمالاً یک جامعه و فرهنگ توسعه محور را تقویت می کند که از شبکه بیت کوین پشتیبانی می کند.”

در ۳۰ آوریل، Ordinals با بیش از ۳۰۰۰۰۰ کتیبه در روز، رکورد جدیدی را ثبت کردند.

تقریباً در همان زمان، تعداد تراکنش‌های بیت‌کوین به اوج خود رسید که در سال‌های گذشته مشاهده نشده بود. مطابق با به IntoTheBlock، یک شرکت داده بلاک چین.

مربوط: Magic Eden بازار بیت کوین Ordinal را راه اندازی کرد

افزایش سریع Ordinal یک موضوع بحث برانگیز در جامعه بیت کوین گسترده تر است و بیت کوین ماکسیما آن را به دور شدن از هدف اصلی بیت کوین به عنوان یک ارز الکترونیکی همتا به همتا و مسدود کردن فضای بلوک ارزشمند متهم می کند.

یکی از این منتقدان، مدیر عامل Blockstream، آدام بک است، که اوردینال را “بی فایده” اعلام کرد و با اظهار نظرهای زیادی مدعی شد که “بیشتر به بیت کوین به عنوان ارز متمایل است.”نویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا