اخبار ارز دیجیتال

۱ میلیون استرالیایی در ۱۲ ماه آینده وارد ارز دیجیتال خواهند شد – نظرسنجی Swyftx

این یافته ها از نظرسنجی سالانه ارزهای دیجیتال استرالیا که توسط صرافی ارزهای دیجیتال استرالیا Swyftx انجام شده است، به دست آمده است.

طبق یک مطالعه جدید، نزدیک به ۱ میلیون استرالیایی برای اولین بار در ۱۲ ماه آینده ارز دیجیتال را خریداری خواهند کرد و تعداد کل دارندگان ارز دیجیتال در این کشور به بیش از ۵ میلیون نفر می رسد.

این یافته ها از دومین نظرسنجی استرالیایی ارزهای دیجیتال توسط صرافی ارزهای دیجیتال Swyftx استرالیا که توسط شرکت تحقیقاتی YouGov انجام شده است، به دست آمده است.

در این نظرسنجی در اوایل ژوئیه از ۲۶۰۹ استرالیایی ۱۸ ساله و بالاتر پرسیده شد و ۵۴۸ نفر از نمونه بررسی به عنوان مالکان فعلی ارزهای دیجیتال شناسایی شدند.

در این گزارش آمده بود: علیرغم «زمستان رمزنگاری» فعلی که طی سال گذشته نزدیک به ۲ تریلیون دلار از دارایی‌های بازارهای دارایی دیجیتال را از بین برد، مالکیت کریپتو استرالیا با ۴ درصد افزایش نسبت به سال قبل به ۲۱ درصد در سال ۲۰۲۲ رسید.

بر اساس این گزارش، این تعداد در سال ۲۰۲۳ با یک میلیون دارنده ارز دیجیتال جدید افزایش می یابد، حداقل یک چهارم استرالیایی ها نسل هزاره، ژنرال Z، والدین و خریداران استرالیایی هستند. افرادی که مشاغل تمام وقت دارند به احتمال زیاد این کار را انجام می دهند. .

منبع: بررسی سالانه کریپتو استرالیا، Swyftx

این یافته‌ها نشان می‌دهد که داده‌های اخیر از پردازنده‌های بیت‌کوین نشان می‌دهد که زمستان کریپتو مانع پذیرش گسترده نشده است، و بحث حمایت‌های ورزشی به مشروعیت بخشیدن به ارزهای دیجیتال در استرالیا کمک کرده است.

تامی هونان، رئیس شراکت‌های استراتژیک در Swyftx، در مورد اعداد صعودی برای پذیرش و مالکیت ارزهای دیجیتال، به کوین تلگراف گفت:

بر اساس مسیر رشد فعلی در استفاده از دارایی های دیجیتال، ما انتظار داریم که نیمی از بزرگسالان استرالیایی زیر ۵۰ سال ظرف ۱ تا ۲ سال آینده دارای رمزنگاری باشند یا داشته باشند.

با این حال، هونان گفت که متغیرهای زیادی نیز وجود دارد که اتخاذ پیش‌بینی‌ها را «بسیار دشوار» می‌کند و افزود:

انتظار می‌رود ارزهای دیجیتال در سال آینده وارد فضای تنظیم‌شده شوند، و اگر همه چیزها برابر باشد، انتظار می‌رود که این امر باعث رشد پذیرش شود، اما این امر نباید بدیهی تلقی شود.»

هونان گفت که نرخ پذیرش ممکن است طی ۱۲ ماه آینده کاهش یابد و سپس با بهبود شرایط بازار، دوباره افزایش یابد.

«بازار نزولی اعتماد خود را از دست داده است […] اعتماد می‌تواند از پله‌ها بالا و پایین برود، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم که بازار چقدر سریع تثبیت می‌شود.»

بر اساس این مطالعه، فقدان مقررات صحیح، همراه با فقدان دانش در مورد نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال و نوسانات کلی بازار، بزرگترین تهدید برای کسانی است که هنوز روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نکرده اند، یک عامل بازدارنده است.

مربوط: سرمایه گذاران نهادی به نقطه اوج کریپتو می روند – آپولو کپیتال

این یافته توسط نظرات اخیر CK Zheng، رئیس سابق ریسک در Credit Suisse تأیید شده است. او بر این باور است که بازار صعودی بعدی ارزهای دیجیتال نتیجه «وضوح نظارتی» در ایالات متحده خواهد بود.

این گزارش در اظهار نظر به رایان پارسونز، مدیر عامل Cointelegraph Swyftx، تقاضای روشنی را در میان استرالیایی‌ها برای خرید و استفاده از ارزهای رمزنگاری شده نشان می‌دهد، اما تردید در مورد ارزهای دیجیتال یک «عامل مهم» است.

ضربان قوانین تعریف شده در حال افزایش است، و اگر پذیرش دارایی دیجیتال با نرخ فعلی افزایش یابد، همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد. تقاضای روشنی برای انجام این کار وجود دارد و ضروری است که این تقاضا را مسئولانه برآورده کنیم.

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا