🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱.۷۵ تریلیون SHIB به طور مرموزی در Robinhood کشف و ضبط شد و قیمت آن در آستانه انفجار است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ۱.۷۵ تریلیون SHIB در انفجار سکه خریداری شد
  • ۱.۶ میلیارد SHIB در ماه گذشته سوزانده شد، ترفند اینجاست

Whale Alert، کارآگاه معروف بلاک چین که نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال بزرگ را ردیابی می کند، این خبر را منتشر کرد که تقریباً دو تریلیون سکه میم شیبا اینو از Robinhood به یک کیف پول ناشناخته رفته است.

دو قطعه غافلگیر کننده SHIB در سکوی معاملاتی محبوب کشف و حدود هشت ساعت پیش خارج شدند. در همین حال، به گفته یک تحلیلگر محبوب، SHIB روند صعودی را دنبال می کند. در همین حال، تقریباً دو میلیارد SHIB در ماه آوریل عمدتاً به اشتباه سوزانده شد.

۱.۷۵ تریلیون SHIB در انفجار سکه خریداری شد

منبع مذکور به اشتراک گذاشت که در هشت ساعت گذشته کیف پول مرموز -۴D935 دو تکه بزرگ را جمع آوری کرد که هر کدام حاوی ۸۷۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ SHIB بود. این معادل در مجموع ۱.۷۵ تریلیون SHIB Meme پول است که در زمان تراکنش ها ۳۹.۲ میلیارد دلار ارزش داشت.

در همین حال، معامله‌گر و تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، روز چهارشنبه در توییتی نوشت که دومین سکه بزرگ میم را مشاهده کرده است: SHIB یک پرچم گاو نر ایجاد می کند در نمودار معاملات روزانه

او پیش‌بینی می‌کند که SHIB به دنبال یک روند صعودی بزرگ به سمت سطح ۰.۰۰۰۰۷۲۳۲۳ دلار است و چندین سفارش خرید در حدود قیمت ۰.۰۰۰۰۱۸۳۴۳ دلار انجام خواهد داد.

در ۲۴ ساعت گذشته، SHIB بیش از ۹ درصد افزایش یافت و به ۰.۰۰۰۰۲۳۱۴ دلار رسید. با این حال، کاهش متعاقب آن، آن را با ۵.۶۸ درصد کاهش به ۰.۰۰۰۰۰۲۱۸۲ دلار بازگرداند.

۱.۶ میلیارد SHIB در ماه گذشته سوزانده شد، ترفند اینجاست

طبق یک توییت اخیر توسط کاوشگر Shibburn، جامعه Shiba Inu کار چشمگیری در کاهش عرضه کل SHIB در گردش انجام داده است و ۱,۶۹۵,۷۱۷,۵۳۶ SHIB را سوزانده است.

این دستاورد به لطف ۲۰۴ تراکنش به دست آمد که تمام سکه های میم را در کیف پول های بلاک چین غیرقابل خرج کردن قفل کردند. با این حال، شیبورن توضیح داد که تمام این سوختگی ها سوختگی های معمولی نبودند. همه این توکن ها برای همیشه گم شدند زیرا سرمایه گذاران به طور تصادفی آنها را به آدرس قرارداد ارسال کردند.

شیبورن در توییت خود تاکید کرد که این افراد سرمایه گذاری خود را از دست داده اند و از جامعه ارزهای دیجیتال خواست مراقب باشند و کیف پول های هدف را قبل از انجام تراکنش ها بررسی کنند.

در مورد سوخت‌های روزانه جدید، در ۲۴ ساعت گذشته ارتش SHIB نتوانست نرخ سوختگی SHIB را در سطح سبز (-۱۱.۸۰٪) نگه دارد و ۲,۰۲۷,۴۹۵ میم سکه از بین رفت.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا