اخبار ارز دیجیتال

اولین سالگرد تبدیل شدن DOGE به لوگوی موقت توییتر توسط ارتش Dogecoin جشن گرفته شد.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاربر X/Twitter “DogecoinDesigner” که به نظر می‌رسد بخشی از DOGE و شاید تیم X باشد، یادآوری از یک نقطه عطف مهم برای ارتش Dogecoin را منتشر کرد.

یک سال پیش در نزدیکی عید پاک، آنها توییت کردند که توییتر لوگوی خود را از پرنده آبی نمادین به طلسم Dogecoin تغییر داد. قیمت DOGE افزایش یافت زیرا جامعه انتظار داشت که همه چیز برای همیشه به همین شکل باقی بماند و DOGE برای پرداخت های داخلی استفاده شود. اما پرنده آبی حدود یک هفته بعد به نقطه معمول خود بازگشت. این مدت ها قبل از اینکه پلتفرم رسانه های اجتماعی لوگوی سیاه و سفید X را برای خود به ارمغان آورد بود.

گزارشی توسط جمع‌آورنده داده‌های زنجیره‌ای Santiment به اشتراک گذاشت که نهنگ‌های ارز دیجیتال نزدیک به ایلان ماسک از این فرصت برای خرید بیشتر Dogecoin استفاده می‌کنند. در همان زمان، چندین نهنگ دیگر نیز از افزایش عظیم ۳۳ درصدی قیمت DOGE استفاده کردند و Dogecoin را در کیف پول خود نقد کردند.

طبق داده‌های CoinMarketCap، DOGE برای مدت کوتاهی از بقیه بازار ارزهای دیجیتال جدا شد و ارزش بازار آن با افزایش بیش از ۳ میلیارد دلاری به ۱۳.۳ میلیارد دلار رسید.

امروز، کاربر فوق‌الذکر «DogecoinDesigner» یادآوری از این رویداد خارق‌العاده را توییت کرد، در حالی که برخی در تاپیک نظرات تعجب کردند که آیا امسال هم همین اتفاق خواهد افتاد.

X به راه اندازی پرداخت ها نزدیک تر می شود

اخیراً پلتفرم X Elon Musk مجوز تسهیل و پردازش پرداخت ها را در سه ایالت دیگر ایالات متحده دریافت کرد. در ۲۰ مارس، X مجوزهای تایید شده را در اورگان، ایلینوی و نیومکزیکو اضافه کرد.

جامعه Dogecoin همچنان یکی از طرفداران وفادار Dogecoin است و امیدوار است که ایلان ماسک به عنوان مالک آن، قطعا DOGE را به عنوان حداقل یکی از گزینه های پرداخت در پلتفرم X ادغام کند.

هفته گذشته، یکی از مشارکت کنندگان برجسته Dogecoin معروف به “Mishaboar” در X انتظارات خود را مبنی بر اینکه پرداخت های DOGE ممکن است تا سال آینده ادغام نشوند را به اشتراک گذاشت زیرا ماسک همچنان به کسب مجوزهای جدید برای غول رسانه های اجتماعی ادامه می دهد.

MishaBoar تاکید کرد که سایر غول‌های آنلاین که قبلاً ضد ارزهای دیجیتال بودند، اکنون از این نوع پرداخت‌ها مانند PayPal پشتیبانی می‌کنند. بنابراین، او معتقد است که X پرداخت‌ها و همکاری‌های DOGE را با سایر سیستم‌های پرداخت یکپارچه می‌کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا