اخبار ارز دیجیتال

سامسون موو، وکیل ۱ میلیون دلاری بیت کوین، ETF بیت کوین را به نئو ماتریکس تشبیه می کند.

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ETF های بیت کوین به «عامل اسمیت» می روند
  • Fidelity از سایر ETF ها بهتر عمل می کند

سامسون مو، حامی برجسته اولیه بیت کوین و مدیر عامل شرکت Jan3، مقایسه جالبی از بیت کوین با نئو از فیلم کلاسیک واچوفسکی ها به نام «ماتریکس» در پلتفرم توییتر/X به اشتراک گذاشت.

او توضیح داد که بیت کوین چگونه به سیستم مالی سنتی فعلی نفوذ کرده است و فکر می کند در آینده نزدیک چه اتفاقی خواهد افتاد. شنوندگان در تفسیر، مقایسه‌های مشابه بیشتری ارائه کردند و از استعاره مائو حمایت کردند.

ETF های بیت کوین به «عامل اسمیت» می روند

سامسون مو به ارتش پیروانش اپیزودی در ماتریکس را یادآوری کرد که در آن نئو به مامور اسمیت شیرجه می‌زند و ماشین منفجر می‌شود و نئو مامور دیگری را برای نابود کردن به همان روش انتخاب می‌کند.

او این را با وضعیت فعلی بازار مقایسه کرد، جایی که بیت کوین با استفاده از ETF های نقطه ای خود را در سیستم مالی قدیمی غوطه ور کرده و اکنون در آن فعالیت می کند. موو هیچ نتیجه‌ای ارائه نکرد، فقط گفت که با دقت این منظره هیجان‌انگیز را تماشا می‌کند و به این فکر می‌کند که بعداً چه اتفاقی می‌افتد و آیا ETF‌های بیت‌کوین در تغییر سیستم مالی سنتی موفق خواهند بود.

با این حال، احساس عمومی توییت و پست های اخیر او در Twitter/X نشان می دهد که او انتظار دارد بیت کوین برای همیشه جایگزین سیستم قدیمی شود. Mow اعتقاد قوی دارد که بیت کوین قطعاً در آینده نزدیک به سطح یک میلیون دلار خواهد رسید و ETF های نقطه ای اخیراً راه اندازی شده اند این لحظه پیروزی را نزدیک تر می کنند. یکی دیگر از کاتالیزورهای مهم که Mow اغلب به آن اشاره می کند، نصف شدن بیت کوین در آینده است. این رویداد بزرگ در نیمه دوم آوریل برگزار خواهد شد و پاداش ماینرها از ۶.۲۵ بیت کوین در هر بلوک در حال حاضر به ۳۱۲۵ بیت کوین به ازای هر بلوک جدید تولید شده توسط ماینرها کاهش می یابد.

در حالی که ETF ها به ایجاد شوک تقاضا در بیت کوین کمک می کنند، موو و بسیاری دیگر معتقدند که نصف شدن حداکثری بیت کوین قطعا یک شوک عرضه ایجاد می کند. آنها انتظار دارند که قیمت BTC با برخورد این دو شوک با یکدیگر افزایش یابد.

Fidelity از سایر ETF ها بهتر عمل می کند

بر اساس توئیتی که اخیرا توسط حساب تحلیلی @spotonchain به اشتراک گذاشته شده است، صندوق بیت کوین Fidelity Wise Origin (FBTC) با ورود سرمایه عظیم ۱۱۶.۷ میلیون دلاری در ۳ آوریل از سایر ETF ها بهتر عمل کرد.

در همان زمان، جریان خروجی از ETF GBTC Grayscale به ۷۵.۱ میلیون دلار کاهش یافت. این پایین ترین سطح در ماه گذشته برای این محصول مبادله شده بیت کوین مبتنی بر بیت کوین است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا