قیمت ارز دیجیتال

با محبوب شدن ارزهای دیجیتال، ممکن است از خود بپرسید که آیا اکنون زمان سرمایه گذاری است؟ به هر حال، بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال به دلیل ارزش‌گذاری باورنکردنی و پتانسیل بازدهی عظیم خود، سرفصل خبرها شده‌اند. اما قبل از اینکه در مورد خرید در بازار هیجان زده شوید، مهم است که قیمت واقعی ارزهای دیجیتال را درک کنید. در این بخش از موبو ارز دسترسی کاملی به لیست کامل ارزهای دیجیتال با قیمت لحظه ای + به همراه نمودار تحلیل فاندامنتال و تکنیکال خواهید داشت.

[cryptopack id=”166″]

ارز دیجیتال نوعی ارز است که فقط به صورت دیجیتال وجود دارد. هیچ سکه یا اسکناس فیزیکی برای این نوع ارز وجود ندارد. در عوض، به صورت الکترونیکی ذخیره و منتقل می شود. بیت کوین شناخته شده ترین ارز دیجیتال است، اما بسیاری دیگر مانند لایت کوین، اتریوم و ریپل نیز وجود دارند.

ارزهای دیجیتال اغلب به عنوان جایگزینی برای ارزهای فیات سنتی، که ارزهای دولتی هستند، دیده می شوند. ارزهای فیات می توانند در معرض تورم و سایر مشکلات اقتصادی باشند، در حالی که ارزهای دیجیتال مشمول این مسائل نیستند.

ارزهای دیجیتال نیز به دلیل ماهیت ناشناس اغلب برای فعالیت های غیرقانونی استفاده می شوند. با این حال، این تنها کاربرد ارزهای دیجیتال نیست. همچنین می توان از آنها برای خرید کالاها و خدمات آنلاین یا ارسال پول بین المللی بدون کارمزد بالا استفاده کرد.

 

دکمه بازگشت به بالا