خرید ارز دیجیتال آسان (0 تا 100 رایگان + صرافی معتبر)

یکی از سوالات مهم در هر زمانی، برای افراد تازه کار و یا کاربران باتجربه دنیای کریپتوکارنسی‌ها، در رابطه با خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. در دنیای پیشرفته امروزی که روز‌به‌روز ارزهای دیجیتال معروفی به دنیای هیجان انگیز کریپتوکارنسی‌ها معرفی می‌شود، افراد زیادی به این حوزه علاقه مند شده و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. معامله با ارزهای دیجیتال یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد است که البته ریسک‌های خاص خود مانند هر راه کسب درآمد دیگری را دارد. دنیای جدید و هیجان انگیز ارزهای دیجیتال هر روزه همراه با رشد خود، بزرگتر می‌شود و مفاهیم جدیدی که نیاز به فهم عمیق و درک بیشتر دارند نیز به این دنیای عظیم راه پیدا می‌کنند. مطالعه اخبار و مقالات ارز دیجیتال کمک بسیار شایانی در بهره مندی از این اطلاعات کرده و کسب سود بیشتری را به ارمغان می‌آورد. با اطلاع از مفاهیم دنیای ارزهای دیجیتال و آخرین اخبار درباره وضعیت هر رمزارزی می‌توانید به راحتی و در یک  چشم به هم زدن خرید و فروش و معامله پر سود خود را آغاز کرده و کسب درآمد کنید.

محل تبلیغ صرافی شما!

🔮 امکان خرید و فروش چند نوع رمزارز وجود دارد؟بیش از 3000 رمزارز اقدام به خرید و فروش کنید.
👳‍♂️ مراحل احراز هویت چقدر است؟احراز هویت بصورت اتوماتیک و سریع در 3 دقیقه انجام می شود.
🤓 پشتیبانی صرافی چگونه است؟دارای پشتیبانی 24 ساعته با تیکت، تلفنی و تلگرام.
✨ مجوز های رسمی را دارد؟اولین صرافی دارای مجوز رسمی استارتاپی کشور.

قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال

قیمت در روند خرید و فروش ارزهای دیجیتال پارامتر بسیار مهمی تلقی می‌شود. بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات قیمتی مختلفی مواجه است؛ به همین دلیل باید قبل از انجام معامله و خرید و فروش هر ارزی، از قیمت آن اطلاع یافت.

قیمت، فروش و خرید بیت کوین BTC

بیت کوین که از سال 2009 وارد بازار شد، تاکنون که عنوان پادشاه ارزهای دیجیتال را دارد، نوسانات قیمتی مختلفی تجربه کرده است. در سال‌های اولیه شکل گیری، این ارز دیجیتال با قیمت بسیار ناچیزی معامله می‌شد و هدفی که داشت معرفی نام خود به جامعه اقتصادی بود. BTC در سال 2011، قیمت بالای 10 دلار را تجربه کرد که اتفاق مثبتی برای این ارز محسوب می‌شد. روند افزایشی قیمت بین کوین تا سال 2012 ادامه پیدا کرد و در سال 2012 توانست قله صد دلاری را فتح کرده و با قیمت بسیار خوبی معامله شود. اما این رکورد شکنی قیمت بیت کوین نبود؛ چراکه BTC در سال 2013 با قیمت 1200 دلار معامله می‌شد و این قیمت تا سال 2017 ادامه پیدا کرد. خرید و فروش بیت کوین تا 17500 دلار نیز ادامه داشت تا اینکه در سال 2018 قیمت این رمزارز تا مرز 3000 دلار ریزش کرد. در سال‌های 2019 و 2020 قیمت بیت کوین در محدوده 5000 دلار تا 1000 دلار متغیر بود اما در سال 2021 صعود قیمت این ارز آغاز شد.

bitcoin
bitcoin

Bitcoin (BTC)0.58

Price
$ 28,234.00

معامله بیت کوین تا آوریل سال 2021 به قیمت 63000 دلار انجام می‌شد. بعد از این رشد، قیمت بیت کوین بار دیگر روند نزولی خود را آغاز کرد. حال باید دید که آیا بیت کوین می‌تواند خود را از این روند نزولی نجات دهد و پیش به سوی پیشرفت قدم بردارد یا نه!

قیمت، فروش و خرید تتر USDT

هنگام نوسانات منفی بازار ارزهای دیجیتال، برخی از کاربران این دنیا برای حفظ دارایی‌های خود از تتر استفاده می‌کنند. تتر برترین استیبل کوین شناخته شده است و برخلاف سایر ارزهای دیجیتال با ثبات و کم نوسان می‌باشد.

tether
tether

Tether (USDT)0.17

Price
$ 1.01

قیمت، فروش و خرید اتریوم ETH

قیمت اتریوم نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال نوسانات مختلفی تجربه کرده است. اتریوم در اوایل پیدایش خود با قیمت 3 دلار معامله می‌شد و ارزش آن تا سال 2017 کمتر از 10 دلار بود. قیمت اتریوم در سال 2017 به 800 دلار رسید و این افزایش قیمتی به قدری ادامه یافت که در سال 2018 رکورد تاریخی اتریوم رقم خورد. با اینکه اتریوم در این سال با ‌قیمت 1359 دلار معامله شد؛ اما باز هم مانند سایر رمزارزها روند نزولی خود را آغاز کرد. قیمت اتریوم در طی سال‌های 2019 و 2020 تغییر چندان زیادی پیدا نکرد و به قیمت 140 الی 166 دلار خرید و فروش می‌شد. بعد از صعود قیمت بیت کوین در سال 2021، اتریوم نیز رشد خود را آغاز کرد و به قیمت 4200 دلار رسید.

ethereum
ethereum

Ethereum (ETH)2

Price
$ 1,815.57

پس از این رشد قیمتی، اتریوم دوباره با نزول قیمت مواجه شد و قیمت آن تا 1700 دلار کاهش پیدا کرد. پیش بینی‌هایی مبنی بر افزایش قیمت اتریوم انجام شده است اما هنوز هم به‌طور قطعی نمی‌توان این موضوع را قبول کرد.

قیمت، فروش و خرید بایننس کوین BNB

بایننس کوین در سال 2017 به دنیای ارزهای دیجیتال راه پیدا کرد. سال 2018 دوران طلایی BNB بود؛ چراکه در این سال قیمت بایننس کوین تا مرز 20 دلار پیش رفت و رکورد خود را به ثبت رساند. بعد از سال 2018، قیمت بایننس کوین کاهش پیدا کرد و این سقوط قیمتی تا سال 2020 ادامه یافت. در سال 2019 بسیاری از ارزهای دیجیتال وضعیت نامطلوبی را تجربه کردند؛ اما بایننس کوین توانست تا مرز 38 دلار صعود پیدا کند. در سال 2021 با افزایش تعداد تریدرها و سرمایه گذاران، BNB با جهش‌های بزرگی مواجه شد. قیمت بایننس کوین تا اواخر ژانویه 2021 به 40 دلار افزایش پیدا کرد؛ اما به‌طور باورنکردنی، در کمتر از چند روز به 300 دلار رسید. البته این افزایش قیمتی توقف نکرد و در می 2021 به مرز 675 دلار افزایش پیدا کرد.

bnb
bnb

BNB (BNB)0.25

Price
$ 338.88

قیمت، فروش و خرید دوج کوین DOGE

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دوج کوین، نوسانات قیمتی آن است. قیمت DOGE در زمان شکل گیری آن، نوسانات بسیار زیادی داشته که حتی برخی از کاربران دنیای ارزهای دیجیتال تنها به همین دلیل به سمت این بازار جذب ‌شدند. قیمت دوج کوین در سال 2013، هم زمان با عرضه اولیه‌اش 0.00027 دلار بود. DOGE از همان ابتدا روندی صعودی به خود گرفت و قیمت آن در کمتر از دو ماه با بیش از 6 برابر شدن، با قیمتی حدود 0.0016 معامله می‌شد. بعد از این افزایش قیمتی، دوباره قیمت بایننس کوین به حدی کاهش پیدا کرد که به قیمت زمان عرضه اولیه‌اش رسید. پس از این روند، قیمت دوج کوین نوسان زیادی نداشت تا اینکه در سال 2017 دوج کوین قیمت Dogecoin در بازار به 0.003 رسید. پس از این قیمت دوج کوین دوباره روندی نزولی پیدا کرد؛ اما با شروعی قدرتمند در اواخر سال 2017 و ابتدای سال 2018، قیمت دوج کوین در ماه ژانویه بیش از 0.013 معامله شد؛ یعنی قیمت دوج کوین نسب به زمان عرضه اولیه‌اش بیش از 48 برابر شده بود.

dogecoin
dogecoin

Dogecoin (DOGE)0.48

Price
$ 0.074489

DOGE در سال 2021 بیشترین نوسانات و رشد صعودی را داشت که دلیلش توئیت‌های ایلان ماسک بود. ایلان ماسک در توئیتی، خود را پدر دوج کوین نامید و در توئیتی دیگر دوج کوین را ارزی برای مبادله در کره ماه معرفی کرد؛ به همین دلیل توجه‌ها معطوف دوج کوین شد و قیمت این توکن در سال 2021 در ماه آپریل به قیمت بالای 0.39 دلار معامله می‌شد. این روند با مقداری کاشه قیمت به کار خود ادامه داد و قیمت دوج کوین توانست در ماه می به قیمت 0.7 دلار برسد. پس از آن بازار ارزهای دیجیتال با نزول قیمت مواجه شد و قیمت دوج کوین هم با شیب تندی کاهش یافت و با تعدادی نوسان به عدد 0.03 دلار رسید.

سوالات متداول

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارزهایی هستند؟

بهترین ارزها برای سرمایه گذاری می‌توانند باتوجه به نوسانات، شرایط بازار و درخواست از سمت کاربران متغییر باشد. اما در حالت کلی بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، بیت کوین کش، ترون، کاردانو، پولکادات و غیره در این لیست قرار می‌گیرند.

مزایای خرید ارزهای دیجیتال چیست؟

انجام معامله و خرید و فروش ارز دیجیتال در هر زمان و مکان، کسب سود زیاد، تنوع زیاد برای سرمایه گذاری، امکان انتقال به هرجای دنیا و غیره از جمله مزایای خرید ارزهای دیجیتال هستند.

دغدغه صرافی‌های خرید ارز دیجیتال در ایران چیست؟

عدم اطمینان درباره درباره فعالیت صرافی‌های ایرانی رمزارز و عدم وجود قانون گذاری برای فعالیت صرافی‌های ایرانی رمزارز از جمله دغدغه و مشکلاتی است که صرافی‌های ایرانی در ایران با آن مواجه هستند.

موبو ارز چه کمکی برای خرید ارزهای دیجیتال می‌کند؟

موبو ارز با ارائه اطلاعاتی ارزشمند در حوزه ارزهای دیجیتال، دنیای متاوس، بلاک چین و ان اف تی‌ها به کاربران فعال در این حوزه‌ها برای کسب سود بیشتر  کمک می‌کند.

دکمه بازگشت به بالا