خرید ارز دیجیتال آسان (۰ تا ۱۰۰ رایگان + صرافی معتبر)

یکی از سوالات مهم در هر زمانی، برای افراد تازه کار و یا کاربران باتجربه دنیای کریپتوکارنسی‌ها، در رابطه با خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. در دنیای پیشرفته امروزی که روز‌به‌روز ارزهای دیجیتال معروفی به دنیای هیجان انگیز کریپتوکارنسی‌ها معرفی می‌شود، افراد زیادی به این حوزه علاقه مند شده و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. معامله با ارزهای دیجیتال یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد است که البته ریسک‌های خاص خود مانند هر راه کسب درآمد دیگری را دارد. دنیای جدید و هیجان انگیز ارزهای دیجیتال هر روزه همراه با رشد خود، بزرگتر می‌شود و مفاهیم جدیدی که نیاز به فهم عمیق و درک بیشتر دارند نیز به این دنیای عظیم راه پیدا می‌کنند. مطالعه اخبار و مقالات ارز دیجیتال کمک بسیار شایانی در بهره مندی از این اطلاعات کرده و کسب سود بیشتری را به ارمغان می‌آورد. با اطلاع از مفاهیم دنیای ارزهای دیجیتال و آخرین اخبار درباره وضعیت هر رمزارزی می‌توانید به راحتی و در یک  چشم به هم زدن خرید و فروش و معامله پر سود خود را آغاز کرده و کسب درآمد کنید.

خرید ارز دیجیتال

🔮 امکان خرید و فروش چند نوع رمزارز وجود دارد؟بیش از ۳۰۰۰ رمزارز اقدام به خرید و فروش کنید.
👳‍♂️ مراحل احراز هویت چقدر است؟احراز هویت بصورت اتوماتیک و سریع در ۳ دقیقه انجام می شود.
🤓 پشتیبانی صرافی چگونه است؟دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته با تیکت، تلفنی و تلگرام.
✨ مجوز های رسمی را دارد؟اولین صرافی دارای مجوز رسمی استارتاپی کشور.

قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال

قیمت در روند خرید و فروش ارزهای دیجیتال پارامتر بسیار مهمی تلقی می‌شود. بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات قیمتی مختلفی مواجه است؛ به همین دلیل باید قبل از انجام معامله و خرید و فروش هر ارزی، از قیمت آن اطلاع یافت.

قیمت، فروش و خرید بیت کوین BTC

بیت کوین که از سال ۲۰۰۹ وارد بازار شد، تاکنون که عنوان پادشاه ارزهای دیجیتال را دارد، نوسانات قیمتی مختلفی تجربه کرده است. در سال‌های اولیه شکل گیری، این ارز دیجیتال با قیمت بسیار ناچیزی معامله می‌شد و هدفی که داشت معرفی نام خود به جامعه اقتصادی بود. BTC در سال ۲۰۱۱، قیمت بالای ۱۰ دلار را تجربه کرد که اتفاق مثبتی برای این ارز محسوب می‌شد. روند افزایشی قیمت بین کوین تا سال ۲۰۱۲ ادامه پیدا کرد و در سال ۲۰۱۲ توانست قله صد دلاری را فتح کرده و با قیمت بسیار خوبی معامله شود. اما این رکورد شکنی قیمت بیت کوین نبود؛ چراکه BTC در سال ۲۰۱۳ با قیمت ۱۲۰۰ دلار معامله می‌شد و این قیمت تا سال ۲۰۱۷ ادامه پیدا کرد. خرید و فروش بیت کوین تا ۱۷۵۰۰ دلار نیز ادامه داشت تا اینکه در سال ۲۰۱۸ قیمت این رمزارز تا مرز ۳۰۰۰ دلار ریزش کرد. در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ قیمت بیت کوین در محدوده ۵۰۰۰ دلار تا ۱۰۰۰ دلار متغیر بود اما در سال ۲۰۲۱ صعود قیمت این ارز آغاز شد.

[cryptopack id=”613″]

معامله بیت کوین تا آوریل سال ۲۰۲۱ به قیمت ۶۳۰۰۰ دلار انجام می‌شد. بعد از این رشد، قیمت بیت کوین بار دیگر روند نزولی خود را آغاز کرد. حال باید دید که آیا بیت کوین می‌تواند خود را از این روند نزولی نجات دهد و پیش به سوی پیشرفت قدم بردارد یا نه!

قیمت، فروش و خرید تتر USDT

هنگام نوسانات منفی بازار ارزهای دیجیتال، برخی از کاربران این دنیا برای حفظ دارایی‌های خود از تتر استفاده می‌کنند. تتر برترین استیبل کوین شناخته شده است و برخلاف سایر ارزهای دیجیتال با ثبات و کم نوسان می‌باشد.

[cryptopack id=”617″]

قیمت، فروش و خرید اتریوم ETH

قیمت اتریوم نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال نوسانات مختلفی تجربه کرده است. اتریوم در اوایل پیدایش خود با قیمت ۳ دلار معامله می‌شد و ارزش آن تا سال ۲۰۱۷ کمتر از ۱۰ دلار بود. قیمت اتریوم در سال ۲۰۱۷ به ۸۰۰ دلار رسید و این افزایش قیمتی به قدری ادامه یافت که در سال ۲۰۱۸ رکورد تاریخی اتریوم رقم خورد. با اینکه اتریوم در این سال با ‌قیمت ۱۳۵۹ دلار معامله شد؛ اما باز هم مانند سایر رمزارزها روند نزولی خود را آغاز کرد. قیمت اتریوم در طی سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ تغییر چندان زیادی پیدا نکرد و به قیمت ۱۴۰ الی ۱۶۶ دلار خرید و فروش می‌شد. بعد از صعود قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱، اتریوم نیز رشد خود را آغاز کرد و به قیمت ۴۲۰۰ دلار رسید.

[cryptopack id=”618″]

پس از این رشد قیمتی، اتریوم دوباره با نزول قیمت مواجه شد و قیمت آن تا ۱۷۰۰ دلار کاهش پیدا کرد. پیش بینی‌هایی مبنی بر افزایش قیمت اتریوم انجام شده است اما هنوز هم به‌طور قطعی نمی‌توان این موضوع را قبول کرد.

قیمت، فروش و خرید بایننس کوین BNB

بایننس کوین در سال ۲۰۱۷ به دنیای ارزهای دیجیتال راه پیدا کرد. سال ۲۰۱۸ دوران طلایی BNB بود؛ چراکه در این سال قیمت بایننس کوین تا مرز ۲۰ دلار پیش رفت و رکورد خود را به ثبت رساند. بعد از سال ۲۰۱۸، قیمت بایننس کوین کاهش پیدا کرد و این سقوط قیمتی تا سال ۲۰۲۰ ادامه یافت. در سال ۲۰۱۹ بسیاری از ارزهای دیجیتال وضعیت نامطلوبی را تجربه کردند؛ اما بایننس کوین توانست تا مرز ۳۸ دلار صعود پیدا کند. در سال ۲۰۲۱ با افزایش تعداد تریدرها و سرمایه گذاران، BNB با جهش‌های بزرگی مواجه شد. قیمت بایننس کوین تا اواخر ژانویه ۲۰۲۱ به ۴۰ دلار افزایش پیدا کرد؛ اما به‌طور باورنکردنی، در کمتر از چند روز به ۳۰۰ دلار رسید. البته این افزایش قیمتی توقف نکرد و در می ۲۰۲۱ به مرز ۶۷۵ دلار افزایش پیدا کرد.

[cryptopack id=”619″]

قیمت، فروش و خرید دوج کوین DOGE

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دوج کوین، نوسانات قیمتی آن است. قیمت DOGE در زمان شکل گیری آن، نوسانات بسیار زیادی داشته که حتی برخی از کاربران دنیای ارزهای دیجیتال تنها به همین دلیل به سمت این بازار جذب ‌شدند. قیمت دوج کوین در سال ۲۰۱۳، هم زمان با عرضه اولیه‌اش ۰.۰۰۰۲۷ دلار بود. DOGE از همان ابتدا روندی صعودی به خود گرفت و قیمت آن در کمتر از دو ماه با بیش از ۶ برابر شدن، با قیمتی حدود ۰.۰۰۱۶ معامله می‌شد. بعد از این افزایش قیمتی، دوباره قیمت بایننس کوین به حدی کاهش پیدا کرد که به قیمت زمان عرضه اولیه‌اش رسید. پس از این روند، قیمت دوج کوین نوسان زیادی نداشت تا اینکه در سال ۲۰۱۷ دوج کوین قیمت Dogecoin در بازار به ۰.۰۰۳ رسید. پس از این قیمت دوج کوین دوباره روندی نزولی پیدا کرد؛ اما با شروعی قدرتمند در اواخر سال ۲۰۱۷ و ابتدای سال ۲۰۱۸، قیمت دوج کوین در ماه ژانویه بیش از ۰.۰۱۳ معامله شد؛ یعنی قیمت دوج کوین نسب به زمان عرضه اولیه‌اش بیش از ۴۸ برابر شده بود.

[cryptopack id=”620″]

DOGE در سال ۲۰۲۱ بیشترین نوسانات و رشد صعودی را داشت که دلیلش توئیت‌های ایلان ماسک بود. ایلان ماسک در توئیتی، خود را پدر دوج کوین نامید و در توئیتی دیگر دوج کوین را ارزی برای مبادله در کره ماه معرفی کرد؛ به همین دلیل توجه‌ها معطوف دوج کوین شد و قیمت این توکن در سال ۲۰۲۱ در ماه آپریل به قیمت بالای ۰.۳۹ دلار معامله می‌شد. این روند با مقداری کاشه قیمت به کار خود ادامه داد و قیمت دوج کوین توانست در ماه می به قیمت ۰.۷ دلار برسد. پس از آن بازار ارزهای دیجیتال با نزول قیمت مواجه شد و قیمت دوج کوین هم با شیب تندی کاهش یافت و با تعدادی نوسان به عدد ۰.۰۳ دلار رسید.

سوالات متداول

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارزهایی هستند؟

بهترین ارزها برای سرمایه گذاری می‌توانند باتوجه به نوسانات، شرایط بازار و درخواست از سمت کاربران متغییر باشد. اما در حالت کلی بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، بیت کوین کش، ترون، کاردانو، پولکادات و غیره در این لیست قرار می‌گیرند.

مزایای خرید ارزهای دیجیتال چیست؟

انجام معامله و خرید و فروش ارز دیجیتال در هر زمان و مکان، کسب سود زیاد، تنوع زیاد برای سرمایه گذاری، امکان انتقال به هرجای دنیا و غیره از جمله مزایای خرید ارزهای دیجیتال هستند.

دغدغه صرافی‌های خرید ارز دیجیتال در ایران چیست؟

عدم اطمینان درباره درباره فعالیت صرافی‌های ایرانی رمزارز و عدم وجود قانون گذاری برای فعالیت صرافی‌های ایرانی رمزارز از جمله دغدغه و مشکلاتی است که صرافی‌های ایرانی در ایران با آن مواجه هستند.

موبو ارز چه کمکی برای خرید ارزهای دیجیتال می‌کند؟

موبو ارز با ارائه اطلاعاتی ارزشمند در حوزه ارزهای دیجیتال، دنیای متاوس، بلاک چین و ان اف تی‌ها به کاربران فعال در این حوزه‌ها برای کسب سود بیشتر  کمک می‌کند.

دکمه بازگشت به بالا