🪂 ایردراپ‌ها

چرا دستگاه های HV-MTL Ethereum در صحنه تیراندازی “Shatterline” ظاهر می شوند – رمزگشایی

پس از تغییر مالکیت در بهار امسال، لباس مکانیکی HV-MTL NFT ضرب شده اتریوم-که در ابتدا ایجاد شدند Bored Ape Yacht Club سازنده Yuga Labs – در یک بازی تیراندازی درخشان به نام Shatterline نمایش داده می شود.

Faraway، یک استارت آپ بازی که هنوز هم با یوگا و HV-MTL را خریداری کرد و Legends of Mary IP در آوریل، همکاری مسخره شد این هفته در توییتر (معروف به X). تریلر مختصر ماشین‌های پیکسلی را نشان می‌دهد که به همراهان سه بعدی در حال پرواز تبدیل شده‌اند که می‌توانند به قهرمان پیاده روی شما در تیراندازی اول شخص کمک کنند.

شاترلاین یک بازی شوتر رایانه شخصی است که از سال ۲۰۲۲ در دسترسی زودهنگام در دسترس است و اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد سرورهای دسترسی زودهنگام را در ۱ آگوست قبل از عرضه کامل بازی در اواخر سال جاری میلادی، ببندد. الکس پیلی یکی از بنیانگذاران Faraway گفت رمزگشاییاین هفته، GG گزارش داد که راه اندازی فروشگاه Epic Games در دست ساخت است.

به گفته Paley، Faraway از سال ۲۰۲۲ با توسعه دهنده Shatterline Frag Lab در مورد اجرای بالقوه قابلیت Web3 در ارتباط بوده است. با این حال، او گفت که Frag Lab می‌خواست قبل از در نظر گرفتن چنین مواردی، گیم‌پلی بازی را اصلاح و تنظیم کند.

پیلی در مورد تست های اولیه بازی Shatterline گفت: “ما فکر می کردیم که کاملاً باورنکردنی به نظر می رسید.”

Faraway در اوایل سال جاری مذاکراتی را با Yuga Labs برای به دست آوردن HV-MTL و Mara IP در تلاش برای گسترش آنها به طیف گسترده‌تری از بازی‌ها آغاز کرد. گرگ “گارگا” سولانو، بنیانگذار و مدیر اجرایی یوگا، اعتراف کرد که سازنده Bored Ape پروژه های بیش از حد خود را سنگین کرده است. در نتیجه “راهم را گم کردم”..

پیلی گفت که فرصت همکاری با Shatterline در این همکاری بر تصمیم برای پیشبرد قرارداد یوگا تأثیر گذاشت، زیرا یک بازی اکشن رقابتی و صیقلی در افق وجود داشت که فاراوی معتقد بود IP به خوبی در آن قرار می‌گیرد. او همچنین HV-MTL و Mara IP را راهی برای متمایز کردن Shatterline از انبوه تیراندازان می داند.

پیلی گفت: «این چیزی است که ما را وادار کرد تا واقعاً دنبال کنیم.

پیلی گفت که انتظار دارد Shatterline در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۴ با ادغام HV-MTL راه اندازی شود. او گفت که دارندگان HV-MTL NFT هنگام استفاده از آنها به عنوان همراه در حالت های اکسپدیشن بازیکن در مقابل محیط، “مزایای قدرت بسیار قابل توجهی” خواهند دید و Shatterline هم پاداش های Web3 (مانند موارد قابل مبادله) و هم پاداش های سنتی Web2 را برای بازیکنان ارائه می دهد.

پس از راه اندازی اولیه، فاراوی قصد دارد کلاس های HV-MTL بیشتری را ادغام کند و سپس در Legends of the Mara IP، همانطور که در انتهای تریلر نشان داده شده است، با Coda Mara، Shattered Goliaths و دیگر شخصیت ها و موجودات که در اصل توسط یوگا ساخته شده اند، شیرجه بزند. آزمایشگاه ها

Frag Lab می تواند اجرا کند NFT ها به گفته پیلی، در سال ۲۰۲۲، زمانی که آنها ابتدا در مورد یکپارچه سازی کریپتو صحبت کردند، قبل از اینکه بازار سرد شود. اما او تیم را ستایش کرد که به جای آن روی صیقل دادن گیم پلی بازی و آماده کردن Shatterline برای عرضه برای مخاطبان گسترده تر تمرکز کردند. او پیشنهاد کرد که زمان به سرعت نزدیک می شود.

من فقط می‌خواهم این تیم را به خاطر چیزی که در زمان عجله خرس ساخته‌اند تحسین کنم. [market]”… و صبر کردم تا زمان مناسب باشد.”

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی را در Web3 دریافت کنید، مستقیماً با استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/238706/why-hv-mtl-ethereum-mechs-arena-shooter-shatterline

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا