🪂 ایردراپ‌ها

وقتی دکتر بی احترامی بارگذاری می شود چه اتفاقی برای Deadrop و The Midnight Society می افتد؟ – رمزگشایی

پخش کننده محبوب بازی های ویدیویی Dr. بی احترامی (معروف به گای بیم) بود از انجمن نیمه شب خارج می شود– استودیویی که یک شوتر اول شخص ایجاد می کند بن بست– این هفته پس از اینکه Beam به طور نامناسبی با یک خردسال چت کرد.

از آنجایی که موقعیت استریمر به عنوان یکی از بنیانگذاران و شخصیت برجسته نقشی کلیدی در جلب توجه استودیوی بازی و اولین بازی آن ایفا کرد (که تا حدی با فروش مجوزهای NFT تامین مالی شد)، اکنون که او در حال حاضر است چه اتفاقی برای Midnight Society و بازی آن خواهد افتاد. رفته؟

روز دوشنبه، انجمن نیمه شب خود را منتشر کرد بیانیه رسمی در توییتر اعلام کرد که رابطه خود را با بم “خاتمه می دهد”. سپس در روز سه شنبه، رئیس استودیو و توسعه دهنده سابق Call of Duty، رابرت بولینگ، نظرات شخصی خود را در مورد این موضوع به اشتراک گذاشت.

«اگر پیامی را به طور نامناسب برای یک خردسال ارسال کنید. من نمیتونم با شما کار کنم دوره،” بولینگ در ادامه گفت توییتر. من قول دادم که فقط بر اساس حقایق عمل کنم و این کار را کردم.»

روز سه شنبه، دکتر بی احترامی اعتراف کرد به مکالمات با خردسال که “بیش از حد به سمت نامناسب بودن تکیه می کرد”، اگرچه او معتقد بود “هیچ چیز غیرقانونی اتفاق نیفتاد.” علاوه بر Midnight Society، شرکای این برند این هفته به دلیل ادعاها و واکنش او استریمر را کنار گذاشتند.

از زمان اظهار نظر بولینگ از تیم Midnight Society اتفاق زیادی نیفتاده است. این موضوع باعث شده تا بازیکنان Deadrop و ناظران صنعت در مورد آینده پروژه متعجب شوند.

جونا بلیک، یکی از بنیانگذاران Game Fund Partners، “بازی شما اکنون مرده است.” توییت کرد در پاسخ به بیانیه Midnight Society. این مایه شرمساری است زیرا توسعه دهندگان خوبی در این تیم وجود داشتند.

پاسخ‌های دیگر به Midnight Society من این نظر را تکرار می کنمبرخی از استودیوی بازی سازی به دلیل عدم ارائه شواهدی برای حمایت از تصمیم خود قبل از توییت خود Bem انتقاد کردند.

در توییت های بعدی، بلیک تصریح کرد که در مورد نقش اصلی Dr. بی احترامی بیشتر به بازاریابی و برندسازی بازی مربوط می شود تا اتهامات خاص و پاسخ استودیو به آنها. (رمزگشاییGG برای نظر بیشتر با بلیک تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد.)

در دیسکورد، تعلیق Beahm باعث موجی از شکلک‌های مدفوع، دلقک و انگشت وسط طرفداران شد.

در همین حال، برخی از حامیانی که NFTs را برای این پروژه از طریق شبکه مقیاس‌پذیری اتریوم Polygon خریداری کردند، شروع به درخواست بازپرداخت کردند. تونی، کاربر Discord، قبل از ارسال یک بلیت به مدیران سرور نوشت: «بهتر است ما بازپرداخت کنیم. آنها افزودند: “بیایید صادق باشیم: بازی یک الاغ است.”

خط مشی بازگشت Midnight Society اشاره می کند که NFT ها به دلیل فرآیند ضرب کردن زنجیره ای برگشت ناپذیر قابل بازگشت نیستند. این استودیو در نوامبر ۲۰۲۲ کارت‌های NFT Founders Access Pass خود را به قیمت ۵۰ دلار فروخت و سپس از سال ۲۰۲۲ کارت‌های غیر NFT «Tower key» را به قیمت ۲۵ دلار فروخت. مارس ۲۰۲۳.

قیمت شروع NFT ها در بازار ثانویه این هفته از حدود ۴۰۰ دلار برای اتریوم در اوایل صبح دوشنبه به حدود ۱۵۰ دلار در زمان نوشتن این مقاله کاهش یافته است. در مارس ۲۰۲۳، آنها با بیش از ۱۵۰۰ دلار شروع کردند.

با این حال، پس از اعترافات توییتری دکتر بی احترامی، نگرش نسبت به حرکت Midnight Society تغییر کرد.

اکنون این ایده که بازی مرده است، با توجه به جدی بودن ادعاها، بی اهمیت به نظر می رسد. کاربران توییتر– به عنوان یکی از بنیانگذاران ایلوویوم کایران وارویک –انتقاد از کسانی که در مورد آینده بازی گمانه زنی می کنند. با این حال، این امر مانع از آن نشد که Discord استودیو پر از بحث شود، پس از اینکه گردانندگان تمام محدودیت‌های چت را در مورد موضوعات حساس برداشتند.

“قبل از اینکه او به کاری که انجام داده و “نامناسب بودن” آن اعتراف کند، اولین فکر من این بود که استودیو خودش را شلیک کرده است.” رمزگشایی'GG'. اکنون این دیدگاه تغییر کرده است، و من فکر می‌کنم این احتمال وجود دارد که بسته به نحوه دسترسی اولیه آنها، Deadrop بتواند بهبود یابد. در پایان روز، یک بازی خوب، یک بازی خوب است.»

در حالی که جامعه سردرگم است، گروهی از بازیکنان وجود دارند که فقط می‌خواهند بازی را ادامه دهند. شهردار رینولدزسازنده محتوا و پخش کننده Deadrop، گفت که با وجود Dr. بی احترامی آشکار شده است.

رینولدز گفت: «من به دیدگاه بازی و استودیو ایمان دارم. رمزگشاییاین GG است. “این Deadrop به عنوان یک بازی و جهان آن بود که همیشه ما را به جلو هدایت می کرد. هرگز درباره یک نفر نبود.»

او ادامه داد: تیم سازنده این بازی در حال کار بر روی یک نسخه Deaddrop به سبک دسترسی زودهنگام برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در اواخر امسال هستند، و من واقعاً از این بابت هیجان‌زده هستم.

رمزگشایی خطاب به نمایندگان انجمن نیمه شب و دکتر. بی احترامی به دنبال اظهار نظر در مورد اخراج وی است اما پاسخی از طرف هیچ یک دریافت نکرده است.

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی را در Web3 دریافت کنید، مستقیماً با استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/237152/what-happens-deadrop-midnight-society-dr-disrespect-booted

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا