🪂 ایردراپ‌ها

با توجه به اینکه Xai قصد دارد به Valve of Ethereum Gaming تبدیل شود، از Xai چه انتظاری باید داشت؟

شرکت کنندگان کلیدی ژایشبکه بازی لایه سه مبتنی بر اتریوم، می‌گوید قصد دارد Valve بعدی را ایجاد کند و اکوسیستم آن را به روشی مشابه تایتان بازی‌های ویدیویی در بازار Steam و برخی از محبوب‌ترین بازی‌های تمام دوران توسعه دهد.

توبیاس باتن، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Ex Populus، یک استودیوی بازی سازی که با بنیاد Xai به عنوان نوعی “شرکت آزمایشگاهی” همکاری نزدیک دارد، همانطور که قبلاً گفته بود. رمزگشاییGG – توضیح داد که شیر فلکه مدل این است که آنها آینده شبکه بازی را چگونه می بینند.

همانطور که Valve دارای استودیوی داخلی خود است که بازی‌هایی مانند Half-Life، Counter-Strike و Portal را می‌سازد، Zay نیز Ex Populus را بر روی چندین نسخه آینده کار می‌کند. همانطور که Valve ابزارهای توسعه را ارائه می دهد، Xai نیز ابزارهای توسعه را ارائه می دهد مشارکت با Sequence.

باتون گفت: «این گونه است که ما در مورد چیزها در یک مفهوم بسیار گسترده برای اکوسیستم Zai فکر می کنیم. رمزگشایی از طریق زوم

در حالی که بازی های Valve به طور گسترده ای محبوب هستند، این شرکت شاید به خاطر محصولات پیشرو در بازار خود شهرت بیشتری داشته باشد. بخار سکو. فروشگاه Valve یک مزیت بزرگ دارد: بیش از ۱۰۰۰۰۰ بازی در حال حاضر، و زی در حال حاضر تنها یک زوج با او زندگی می کند. اما تا پایان کمپین جدید Vanguard: Genesis، Button می گوید که یک کتابخانه سالم برای انتخاب خواهد داشت.

این کمپین شاهد افزایش تقریباً فوری تراکنش‌ها بود و Xai 41 درصد از کل تراکنش‌ها را در اکوسیستم شبکه مقیاس‌پذیر اتریوم به خود اختصاص داد. داده های L2beatدر پس زمینه تراکنش های بی سابقه اش.

طی ۳۰ روز گذشته، Xai با بیش از ۱۱۴ میلیون تراکنش، بیشترین تراکنش را در بین لایه‌های اتریوم ۲ ثبت کرده است. شبکه Base با ۸۳ میلیون تراکنش در مدت مشابه در رتبه بعدی کوین بیس قرار دارد.

با این حال، بیشتر این فعالیت‌ها غیربازی هستند، زیرا کاربران برای اولین بار با این شبکه جدید و جدید که در ژانویه راه‌اندازی شد و از ابتکارات جوایز به عنوان بخشی از کمپین Vanguard: Genesis استفاده می‌کنند، در تعامل هستند.

باتون گفت: «اولین رویدادی که بسیاری از مردم به آن چسبیدند، ضرابخانه پیشتاز ما نامیده می‌شود که یک افت عظیم NFT است. تک شاخ یکنوع بازی شبیه لوتو، یک بازی موبایل که در آن می توانید درآمد کسب کنید. من فکر می‌کنم هرچه چیزهای بیشتری در طول کمپین منتشر شود، خواهید دید که بسیاری از این فعالیت‌ها مربوط به بازی خواهد بود.

این به دنبال کمپین قبلی Odyssey Xai در سال گذشته است که شاهد افزایش مشابهی در فعالیت کاربران بود، با ۵۰۰۰۰۰ کیف پول متصل که مجموعاً ۵ میلیون تراکنش روزانه را ایجاد کردند و از آن پیشی گرفتند. توزیع جوایز توکن هایی به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون دلار در اوج قیمت XAI در ماه فوریه.

تا نوامبر ادامه خواهد داشت پیشتاز: پیدایش به راه اندازی ده ها بازی جدید در Xai کمک می کند، اما این تمام حجم چیزی نیست که در شبکه ظاهر می شود – بازی های دیگر از طریق Xai منتشر خواهند شد. مشارکت با The MIX و احتمالا راه اندازی های دیگر. علاوه بر این مجموعه جدید از بازی‌ها، این کمپین همچنین دارای ماموریت‌ها، دستاوردها و جوایز جدیدی است که در اختیار جامعه قرار می‌گیرد.

باتون گفت: “ما به این به عنوان یک رویداد در اکوسیستم فکر می کنیم.” رمزگشایی. ما می توانیم این منحنی حرکت عظیم را بسازیم و سپس راه اندازی بازی های مختلف را در آن بگنجانیم.

کریپتو یونیکورن ها شروع این قسمت را در عصر سه شنبه رقم زدند. مهاجرت را کامل می کند از زنجیره جانبی اتریوم چند ضلعی به یک شبکه بازی سطح سوم مبتنی بر Arbitrum. این فرنچایز یکی از بادوام ترین برندهای بازی در صنعت کریپتو است که ارائه می دهد کمپین راه اندازی بازی (یونیکورنز یکنوع بازی شبیه لوتو) به عنوان مهاجرت یک کار در حال پیشرفت بود.

خدا حافظ کریپتو تک شاخ Button که قبلاً به طور گسترده شناخته شده بود، پروژه ای کمتر شناخته شده به نام را برجسته کرد اشکالات از دست رفته به عنوان یکی از بازی هایی که او برای انتشار بسیار هیجان زده است.

“به شما توصیه می کنم که به دیدن آنها بروید حساب توییتر و به رسانه های آنها نگاه کنید. اوه خدای من، این شگفت انگیز است.» باتن گفت. این احتمالاً زیباترین بازی کارتی است که تا به حال دیده‌ام، و این خیلی چیزها را می‌گوید زیرا موازی عالی به نظر می رسد اما من فکر می کنم The Lost Glitches از این هم فراتر می رود.”

علاوه بر این بازی ها، باتن نیز ابراز خوشحالی کرد فرم نهایی، یک جنگنده خودکار مبتنی بر کارت که توسط استودیوی خود او، Ex Populus ساخته شده است. علاوه بر این، چندین بازی دیگر نیز به عنوان بخشی از این کمپین برای راه اندازی برنامه ریزی شده است که برخی از آنها در زمان نگارش این مقاله اعلام نشده باقی می مانند.

با بازگشت به مقایسه با Valve، باتن معتقد است که کمپین Vanguard: Genesis با یک کمپین بزرگ سالانه قابل مقایسه است. فروش تابستانی استیم به یک رویداد قابل اعتماد برای گیمرها تبدیل شده است. به نوبه خود، تسلیم یک ضربه ای نخواهد بود. در عوض، برنامه‌هایی برای پخش «دو یا سه» فصل، به قول خودش، در یک سال وجود دارد.

هر فصل یک گروه از بازی‌ها وجود خواهد داشت که ما آن‌ها را تبلیغ خواهیم کرد. و فکر می‌کنم تمرکز احتمالاً روی عرضه بازی‌های جدید خواهد بود.» اما ما همچنین خوشحال خواهیم شد که بازی‌های فصل‌های قبل را که ممکن است کمپین‌های نگهداری را اجرا کنند، بازگردانیم، به خصوص اگر چیز جدیدی برای ارائه داشته باشند.»

این یک چشم انداز بلند مدت است. در حال حاضر، چشم‌های تیم به Vanguard: Genesis است، که Button امیدوار است Zay را با بازی‌های ضروری پر کند و به شبکه کمک کند تا به وعده‌های ایجاد شده از تبلیغات قابل توجه و کاهش ارزش توکن‌های اوایل امسال عمل کند.

تمرکز ما این بود: بیایید بیرون برویم و بهترین بازی‌های AAA را از نظر کیفیت تولید پیدا کنیم. بیایید نیم دوجین از این بازی ها را بسازیم تا آنها را در سال ۲۰۲۴ شکست دهیم.”

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/237153/what-expect-xai-become-ethereum-gaming-valve

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا