🪂 ایردراپ‌ها

Uniswap Labs “Crypto: The Game” را پیش از فصل آینده به دست می آورد – رونویسی

Crypto: The Game، واقعیت شوی الهام گرفته از Survivor که اوایل امسال در فضای مجازی منتشر شد، برای فصل سوم باز می گردد – تحت مالکیت جدید.

روز دوشنبه، Uniswap Labs، استارت‌آپ پشت سر صرافی غیرمتمرکز اتریوم Uniswap، خرید Crypto: The Game را اعلام کرد. بنیانگذاران Dylan Abruscato، Tyler Cagle و Brian Lee به Uniswap Labs خواهند پیوست تا مسیر توسعه را هدایت کنند و همچنین به Uniswap Labs در توسعه پیام های مالی غیرمتمرکز خود کمک کنند.

Crypto: The Game یک بازی بقا است که در فصل اول آن به سرعت در توییتر کریپتو محبوبیت پیدا کرد و در طی آن بازیکنان در یک سری چالش‌ها مانند بازی Pac-Man به صورت آنلاین یا شکار لاشخور در زندگی واقعی به ارزش ۱۱۵۰۰۰ دلار به رقابت پرداختند. ETH.

همانند Survivor، بازیکنان به قبیله‌ها تقسیم می‌شدند و برنده شدن یا باختن در چالش‌ها تعیین می‌کرد که آیا قبیله باید اعضای خود را حذف کند یا خیر. آخرین ایستاده برنده می شود.

هر دو فصل Crypto: The Game مورد توجه قابل توجهی قرار گرفت و درام زیادی را ایجاد کرد. فصل اول توسط بازیکنی با نام مستعار از یک شهر روستایی در ژاپن برنده شد که برای هم تیمی های خود شعر می گفت و با این که یک فرد خوب همه جانبه بود برنده شد. فصل بعد بسیار متفاوت بود.

در فصل دوم چندین مورد وجود داشت ۸۰۰ بازیکن بیش از ۴۰۰۰ ساعت را صرف می کنند در وب سایت بازی گرد هم آمدند و مشکلات آن را حل کردند، و در نهایت گروهی از بازیکنان با هم جمع شدند تا بازی را دوباره بخرند. چاقو وحشیانه در پشت آنها را از مسابقه حذف کرد. آنها با هم برنده جایزه ۲۱۰۰۰۰ دلاری شدند و تمام عواید را به امور خیریه اهدا کردند. صندوق دفاع قانونی تورنادو نقدی.

چندین عضو Uniswap Labs در فصل اول شرکت کردند و سپس این شرکت با حمایت مالی یکی از چالش‌ها، «شکار ارزهای دیجیتال سفارشی»، همانطور که Abruscato آن را توصیف کرد، به فصل دوم پیوست. رمزگشایی.

او افزود: «فکر می‌کنم این موضوع باعث شد آنها متوجه شوند که ما به نوعی رمز زنجیر کردن افراد را شکستیم.»

وقتی از آبروسکاتو در مورد تصمیم تیمش برای پیوستن به Uniswap Labs به جای مستقل ماندن سوال شد، گفت: رمزگشایی که او می خواهد به مقیاس بندی Crypto: The Game ادامه دهد. او معتقد است که Uniswap Labs محصولات شگفت انگیزی ایجاد می کند و امیدوار است از این تجربه برای ارتقای بازی به ارتفاعات جدید استفاده کند.

بازیکنان آینده Crypto: The Game چه انتظاراتی می توانند داشته باشند؟ در حالی که هنوز تاریخی برای فصل آینده مشخص نشده است، Abruscato تایید کرد که تمام عناصر بازی که جامعه با آنها آشنا شده و دوست دارند همچنان وجود خواهند داشت.

Abruscato توضیح داد: “ما این را فرصتی برای استفاده از تجربیات و دانش آنها در فصل های گذشته می بینیم.” “هنوز بازی های جدید، پیچش های جدید و درام جدید وجود خواهد داشت – همه زیر چتر Uniswap Labs.”

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/234608/uniswap-labs-acquires-crypto-game-next-season

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا