🪂 ایردراپ‌ها

این هفته در بازی‌های کریپتو: بازی‌های بیشتر تلگرامی که توکن‌های TON را راه‌اندازی می‌کنند، بازدیدهای موازی از Epic Games – Decipher

ارز دیجیتال و NFT فضای بازی اخیراً با شروع انتشار بازی‌های نام‌های بزرگ، انباشته شدن توکن‌ها و جریان به ظاهر ثابتی از چیزهای دیگر، شلوغ‌تر از همیشه بوده است. این چیزهای زیادی است که باید در نظر بگیرید!

خوشبختانه، رمزگشاییGG در همه اینها. و اگر به دنبال راهی سریع برای اطلاع از آخرین اتفاقات در فضای بازی های ویدیویی کریپتو هستید، ما هیجان زده هستیم که این هفته را در Crypto Gaming ارائه کنیم.

خلاصه آخر هفته ما دارای بزرگترین داستان های هفته گذشته است، به علاوه چند نکته دیگر که ممکن است از دست داده باشید. ما همچنین برخی از داستان های اصلی خود را در این هفته ارائه می دهیم.

مهمترین خبر

بازی های بیشتر تلگرام در TON: در حالی که بازی‌های مبتنی بر تلگرام Notcoin و Hamster Kombat دنیای بازی‌های رمزنگاری شده را در دست گرفته‌اند، دو مدعی جدید وارد چت می‌شوند. Tapswap و Yescoin دو بازی ساده هستند که می‌توان آن‌ها را از طریق برنامه‌های کوچک در پلتفرم پیام‌رسان تلگرام بازی کرد و هر دو اکنون در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی توکن‌ها در شبکه باز (TON) هستند. و بله، قبل از اینکه بپرسید، هر دو مفهوم کلیکر را کپی می کنند یا تقلید می کنند.

Tapswap که حدود ۵۰ میلیون بازیکن دارد، قبلا یکپارچه سازی با کیف پول Solana را ارائه کرده بود، اما روز پنجشنبه اعلام کرد که این کار را نخواهد کرد. در نهایت در TON راه اندازی می شود بجای. Yescoin که یک تغییر جزئی در ژانر کلیکی است که در آن به جای ضربه زدن، سوایپ می‌کنید، همچنین اعلام کرد که پس از جذب، یک توکن در TON صادر می‌کند. ۱۸ میلیون کاربر در کمی بیشتر از یک ماه

به موازات Epic: بازی کارت رقابتی “موازی” در حال حاضر در مقابل یک مخاطب ماهانه ۷۵ میلیون کاربر فعال پس از در فروشگاه Epic Games راه اندازی شود. پیروزی تضمین شده's بازی سال ۲۰۲۳ هفته گذشته پس از ورود به نسخه بتای باز در اوایل سال جاری، در بازار برجسته بازی های رایانه های شخصی عرضه شد.

بازی کارتی تجاری رقابتی که بر اساس NFTهای ساخته شده بر روی اتریوم و پایه شبکه لایه ۲ مقیاس پذیر، اگرچه کارت های بازی بدون توکن نیز دارد. بازیکنانی که بازی رایگان را در فروشگاه Epic Games دانلود می‌کنند، می‌توانند با استفاده از کارت‌های غیر NFT، پنج «بسته Apparition» اضافی را باز کنند.

توکن های بازی به شدت سقوط کردند: در حالی که بازار ارزهای دیجیتال در حال خونریزی است، بخش بازی ها از برخی آسیب دیده اند بدترین قربانیان برای هفته گذشته توکن‌های بازی، مانند میم کوین‌ها، تمایل زیادی به فرار دارند، تا حدی به این دلیل که بازار بازی‌های رمزنگاری هنوز در مراحل اولیه خود است. و هفته گذشته، توکن‌های برتر مرتبط با پروژه‌های بازی شاهد برخی از بزرگترین دستاوردها بودند. قیمت پروژه های معروفی مانند Guild of Guardians (GOG)، Parallel (PRIME) و Xai (XAI) به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

ISIMI

  • شبکه را باز کنید TON به بالاترین حد خود می رسد در ۸.۲۵ دلار اواخر جمعه شب به دلیل نوت کویننشانه NOT همچنان در تقاضا باقی می ماند همستر کمبتتوکن به زودی
  • به هر حال، ایردراپ Notcoin برای بازیکنان اولیه امروز به پایان می رسد!
  • اوه، و Hamster Kombat در روز جمعه گفت که اکنون ۱۵۰ میلیون بازیکن در آستانه راه اندازی توکن دارد.
  • استارت آپ آواتار دیجیتال Ready Player Me آواتارهایی را به Just Dance VR Ubisoft اضافه می کند. با این حال، مشخص نیست که آیا NFT ها شامل خواهند شد یا خیر، و Ubisoft و RPM هنوز این موضوع را تایید نکرده اند.
  • بازی RPG ماجراجویی دریاهای آزاد، Pirate Nation هفته گذشته توکن PIRATE خود را در اتریوم راه‌اندازی کرد و در Coinbase معامله می‌شود.
  • همستر کمبت ممکن است یک ویژگی معاملاتی قبل از بازار را پیش از عرضه برنامه ریزی شده این توکن در بازار معرفی کند جولای. یک کارت ویژه معاملاتی قبل از بازار به بازی شبیه سازی مدیر عامل بورس اضافه شده است، اما مشخص نیست که آیا این ویژگی واقعاً ظاهر می شود یا خیر.
  • Uniswap Labs Crypto: The Game را خریداری کرد قبل از فصل سه
  • یکی دیگر از بازی های تلگرامی به نام Catizen هفته گذشته اعلام کرد که آن را انجام می دهد به ۱۵ میلیون بازیکن رسید.

نورافکن GG

در اینجا تعدادی از داستان های اصلی ما از هفته گذشته است که فکر می کنیم ارزش خواندن این آخر هفته را دارد:

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/235481/this-week-crypto-games-telegram-ton-tokens-parallel-epic

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا