🪂 ایردراپ‌ها

این هفته در بازی های کریپتو: هدیه همستر کمبت، تریلر بیت کوین GTA 6 و متاورز مک دونالد – رمزگشا

ارز دیجیتال و NFT فضای بازی اخیراً با شروع انتشار بازی‌های نام‌های بزرگ، انباشته شدن توکن‌ها و جریان به ظاهر ثابتی از چیزهای دیگر، شلوغ‌تر از همیشه بوده است. این چیزهای زیادی است که باید در نظر بگیرید!

خوشبختانه، رمزگشاییGG در همه اینها. و اگر به دنبال راهی سریع برای همگام شدن با جدیدترین بازی‌های ویدیویی کریپتو هستید، این هفته بخش بازی‌های رمزنگاری خود را معرفی می‌کنیم.

خلاصه آخر هفته ما دارای بزرگترین داستان های هفته گذشته است، به علاوه چند نکته دیگر که ممکن است از دست داده باشید. ما همچنین برخی از داستان های اصلی خود را در این هفته ارائه می دهیم.

مهمترین خبر

همستر کمبت منفجر می شود: بازی مبتنی بر تلگرام همستر کمبت به سرعت تبدیل به داغ ترین بازی در دنیای ارزهای دیجیتال شده است و اکنون استودیو می گوید بیش از ۱۰۰ میلیون بازیکن جمع آوری کرد. این رقم بسیار بزرگ است – تقریباً ۱/۹ کل ​​پایگاه کاربران تلگرام و سه برابر تعداد بازیکنان. نوت کوین قبل از پایان “مرحله تولید” انباشته شده است.

بازی کلیکی برای مدیریت صرافی‌های رمزنگاری، توجه عمومی زیادی را به همراه داشته است، به طوری که کانال رسمی تلگرام آن به بزرگ‌ترین کانال عمومی در پلتفرم پیام‌رسان تبدیل شده است، و همچنین تقاضای زیادی برای ترکیب روزانه و کد رمزگذاری روزانه که میلیون ها سکه رایگان برای بازیکنان به ارمغان می آورد.

هفته گذشته تیم همستر کمبت اعلام کرد راه اندازی یک توکن در شبکه باز (TONE) این در حال حاضر برای ژوئیه برنامه ریزی شده استبه بازیکنان یک هدف برای تنظیم مجدد می دهد.

نشت GTA 6 “Buy BTC”: انواع شایعات وجود داشت مبنی بر اینکه Grand Theft Auto ارز دیجیتال را در بازی بزرگ بعدی خود معرفی خواهد کرد، اما هنوز هم زمانی که اولین بازی بزرگ شد، شگفتی بزرگ بود. GTA 6 تریلر در دسامبر سال گذشته به صورت آنلاین به بیرون درز کرد با “خرید بیت کوین” در بالا نوشته شده است. با این حال، توسط یک افشاگر اضافه شده است و در حال حاضر هیچ نشانه ای وجود ندارد که این بازی واقعاً از بیت کوین استفاده کند.

اما حالا ما کمی بیشتر می دانیم در مورد چگونگی این لحظه یک کاراگاه رمزنگاری مورد اعتماد تحت نام مستعار ZachXBT پیام‌های ظاهراً لو رفته را بین رهبر (به نام Skenkir) و متحدانش به اشتراک گذاشت که در آن آنها در مورد امکان کپی کردن یک تریلر از حساب YouTube رسمی Rockstar Games و سپس افزودن نام تجاری BTC و ارسال آن در توییتر بحث کردند. . برای یافتن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

مک دونالد متاورس: دوستداران گریمس، متحد شوید! فست فود زنجیره ای مک دونالد دارد متاورز خودش را راه اندازی کرد در سنگاپور و صاحبان ۲۰۰۰ گریمس NFT عرضه شده در سال گذشته در کشور، می تواند از طریق توکن گیت به ویژگی های انحصاری دسترسی داشته باشد.

ISIMI

نورافکن GG

در اینجا تعدادی از داستان های اصلی ما از هفته گذشته است که فکر می کنیم ارزش خواندن این آخر هفته را دارد:

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/234536/this-week-crypto-games-hamster-kombat-airdrop-gta-6-bitcoin

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا